0

Pilnaties dovanos 2022 m. gruodžio 8 d.: kokius norus gali sugalvoti skirtingi zodiako ženklai

Share
  • 2022-12-07


Mėnulio pilnatis yra mistinis laikas. Viena vertus, tai veikia žmogaus būseną, suaktyvina daugybę negatyvių procesų, generuoja agresiją, kita vertus, tai palankus momentas reikšti norus. 2022-ųjų gruodžio 8-ąją numatoma Mėnulio pilnatis Tauro ženkle tam bus pats tinkamiausias laikas, tačiau jį patartina praleisti vienam. Galite kelti bet kokių pageidavimų, tačiau kiekvienam zodiako ženklui pilnatis atveria savo ypatingas galimybes.

Avinas


Gruodžio mėnulio pilnaties dieną Avinas gali pareikšti bet kokius pageidavimus, susijusius su pinigais ir nekilnojamuoju turtu. Mėnulio energija padeda didinti pajamas ir įgyvendinti jūsų svajonę turėti namą ar butą. Nepraleiskite progos suaktyvinti šias energijas, jei būsto pirkimas buvo jūsų planuose.

Jautis

Mėnulis šį mėnesį globos Jaučius ir jie gali reikšti bet kokius pageidavimus. Tačiau Mėnulio energijos ypač aktyviai veiks toms, kurios yra skirtos savęs tobulėjimui, savęs tobulėjimui ir asmeninių rezultatų siekimui kai kuriuose versle.

Dvyniai


Šį mėnesį Dvyniai gali svajoti apie tolimas šalis, keliones po pasaulį, keliones į įdomias vietas, naujas pažintis ir susitikimus su senais draugais. Visa tai palengvins artėjanti pilnatis. Svarbiausia nepraleisti palankiausio laikotarpio, kuris patenka ankstų gruodžio 8-osios rytą.

Vėžys

Gruodžio mėnulio pilnaties laikotarpiui Vėžiai gali planuoti didelį pirkinį, apie kurį jau seniai svajojo. Pagaminta šią dieną, ji bus ypač sėkminga ir atvers jums naujų galimybių.

Liūtas


Liūtas laukia norų išsipildymo, susijusių su darbu, profesine veikla, karjera. Viskas, apie ką galvojate šią dieną, visi planai, kuriuos kuriate ateičiai, tikrai išsipildys. Ir tai atvers jums naujų puikių perspektyvų.

Mergelė

Mėnulio pilnatis Mergelei atneš sėkmę dalyvaujant kokiame nors konkurse, konkurse ar laimėjus loterijoje. Nedvejodami išbandykite savo laimę, nes yra didelė sėkmės tikimybė. Iš norų greičiausiai išsipildys tie, kurie susiję su namais ir šeima.

Svarstyklės


Svarstyklės, svajojančios pakeisti darbą, profesiją ar užsiėmimą, šį laiką galite drąsiai išnaudoti teigiamiems pokyčiams. Taip pat tikėtina, kad išsipildys bet kokie norai, susiję su jūsų darbo apmokėjimu ir papildomais pajamų šaltiniais.

Skorpionas

Gruodžio 8 dieną Skorpionai gali pateikti pageidavimų, susijusių su šeimyninės padėties pasikeitimu ar teigiamais pokyčiais šeimoje. Tai palankus metas vedybų pasiūlymui, vestuvėms, vestuvėms. Taip pat ši diena tinkama paliauboms ir prarastų šeimos santykių atkūrimui.

Šaulys


Šaulys gali išsakyti bet kokius pageidavimus, susijusius su kolektyvine kūryba, kokia nors bendra veikla, komandiniu darbu, susitikimais su kolegomis, svarbiomis derybomis. Mėnulio energija padės įgyvendinti drąsiausius įsipareigojimus ir atvers kelią tobulėjimui ir judėjimui į priekį.

Ožiaragis

Pavargę nuo vienatvės Ožiaragiai gali prašyti Visatos susitikimo su maloniu žmogumi, šeimos Ožiaragiai – dėl ilgai laukto vaiko gimimo. Jūsų noras tikrai išsipildys, o laimė pasibels į jūsų duris kitų metų pradžioje.

Vandenis


Vandenis gruodžio mėnulio pilnaties dieną gali sugalvoti palinkėjimą, susijusį su kokiais nors kasdieniais gyvenimo pokyčiais, pavyzdžiui, persikraustymu, statyba, namo remontu. Savaime materialusis šio troškimo komponentas gal ir nėra itin aktualus, tačiau Vandeniui tai atvers puikias galimybes ateityje.

Žuvys

Gruodžio mėnulio pilnatis bus palanki kūrybingoms prigimtims. Todėl Žuvims, pateikusioms kūrybinį pradą turintį norą, tikrai pasiseks. Žuvys moterys gali kelti su motinyste susijusių norų.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com