0

Kas laukia kiekvieno zodiako ženklo 2022 metų gruodyje: šamano prognozė

Share
  • 2022-12-07


Nepraėjus nė mėnesiui, ateis Naujieji metai, bet prieš tai tenka išgyventi prieššventinį mėnesį – gruodį. Šamanas ir astrologas Karagay pataria šiuo magišku metu pagalvoti apie tai, kas iš tiesų svarbu – apie savo artimuosius ir artimuosius. Taip pat naudinga svajoti, formuoti teigiamus psichinius vaizdinius, kad į gyvenimą pritrauktumėte tai, ko norite. Išsamiau panagrinėkime Karagėjaus prognozę 2022 m. gruodžio mėn.

Bendra mėnesio prognozė


Šamanas mano, kad žiemos ir tamsos dvasių veikla siejama su atšalusiais orais. Jie siekia sušalti žmogų, todėl dabar taip svarbu maksimaliai pasirūpinti savo sveikata, nestovėti vėjyje ir jo nežiūrėti.

Anot Karagay, nepaisant būtinybės sušilti, to negalima padaryti naudojant alkoholį – tai tik pritraukia „šaltą“ dvasią ir žmogus gali sušalti gatvėje. Geriausia valgyti riebesnį maistą, gardinti jį prieskoniais.

Metų pabaigoje reikia atsikratyti visko, kas nereikalinga, kas trukdo fizine, emocine ir psichine prasme. Labai naudinga perstatyti baldus, pakabinti naujas užuolaidas, papuošti namus šventei. Tai ne tik sukuria gerą nuotaiką, bet ir leidžia nusiteikti permainoms ateinančiais metais.

Šamano Karagay prognozė 2022 m. gruodžio mėn


Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Avinas gali atsiduoti naujų dalykų mokymuisi, nustatyti įdomių įgūdžių mokymosi kursą, taip pat išbandyti ką nors kita. Per daug išleisti neverta, kad nesusidarytų skylės biudžete.

Patarimas: atraskite naujus horizontus darydami dalykus, kurie iki šiol jus mažai domino.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)


Šiuo metu neturėtumėte palikti savo lizdo, nes ten yra jūsų laimės centras. Galbūt Naujųjų metų atostogas praleisite namuose, bet net būsite patenkinti šia aplinkybe. Tai leis visiškai pasinerti į svajonių projektų įgyvendinimą.

Patarimas: neišleiskite „nemokamų“ pinigų, jie greitai pravers kažkam labai svarbiam.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Atnaujinkite Dvynių laiką. Pasirenk žieminį garderobą, pasirenk naują šukuoseną, išsirink hobį. Pinigai pas jus lengvai ateis, bet ir lengvai nutekės.


Patarimas: svarbu nedaryti to, ko nenorite, o priešingai – atsiduoti mažam „norų sąrašui“.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Išlaikykite taiką ir ramybę savo sieloje ir santykiuose su artimaisiais. 2022 m. gruodis puikiai tinka trumpoms savaitgalio kelionėms, susibūrimams ir seminarams. Dideli pirkiniai nesuteiks pasitenkinimo. Kad nenusiviltumėte, geriau pasilikite sunkiai uždirbtus pinigus.

Patarimas: būtinai įsiklausykite į vyresniųjų patarimus arba bent jau atkreipkite dėmesį į jų žodžius.


Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Turėtumėte būti aktyvesni, kurti, kurti, padėti ir pan. Galima susitikti su seniai nematytais šeimos nariais. Nekeiskite savo įprasto gyvenimo būdo, ypač neperkelkite ar persikelkite į naują darbo vietą.

Patarimas: rūpestingai apsupkite savo artimuosius, atidžiai įsiklausykite į jų viltis ir svajones.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)


Bendravimas su žmonėmis iš jūsų draugų rato dabar duos didžiausios naudos. Galėsite keistis patirtimi ir pasisemti įkvėpimo naujų idėjų. Jokiu būdu neskolinkite, paaiškinkite, kad dabar jums tai itin nuostolinga.

Patarimas: lavinkite savyje ramybę ir pusiausvyrą, tada į gyvenimą patrauks harmoningi, džiugūs įvykiai.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Svarstyklės gali nesunkiai suplanuoti bet kokį grandiozinį verslą ar net žingsnį. Tačiau tai gali būti siejama su pernelyg didelėmis išlaidomis, todėl būkite budrūs.

Patarimas: skirkite šiek tiek laiko savo vidiniam pasauliui, kad išsiaiškintumėte savo tikrąsias vertybes.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Ne laikas spontaniškumui ir ekscentriškumui. Skorpionus reikia išmatuoti septynis kartus ir pjauti tik vieną kartą. Tačiau negalime delsti. Kai sprendimas priimtas, laikas veikti.

Patarimas: neigiamos emocijos bus itin destruktyvios, todėl nemaitinkite jų paslėptu pasipiktinimu, pereikite prie kažko smagaus, malonaus, malonaus.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Šauliui horoskopas iš Karagėjaus žada permainų mėnesį, kurie bus siejami su namais ir gyvenimu. Bet tai nesusiję su teisine klausimo puse, todėl dabar neįmanoma pasirašyti jokių svarbių dokumentų.

Patarimas: įtempkite valią, kad gruodį pasiektumėte reikšmingiausią rezultatą savo versle.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Išsiruoškite į kelionę, užsiimkite lauko veikla – tai padės „perkrauti“. Nereikia dabar spręsti finansinių klausimų, svarbius reikalus atidėkite sausio mėnesiui.

Patarimas: norint iš naujo pažvelgti į pasaulį, verta atsikratyti rutinos priespaudos.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Šis ženklas pasiners į filosofinius apmąstymus, bus užimtas ieškodamas atsakymų į svarbius klausimus. Nesikelkite, jei esate pakviesti į kelionę, bet to neplanavote – tai gali būti pavojinga jūsų piniginei.

Patarimas: pasirūpinkite ramia aplinka, gerai pailsėkite.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Naujametinį pirkinį galite apsipirkti jau dabar, nebijodami palepinti savęs ir savo artimųjų. Emocijos ir laimė jų akyse yra daug vertingesnė už bet kokius pinigus.

Patarimas: artimieji yra jūsų viltis ir palaikymas, būkite jiems tokie pat, dovanodami savo meilę ir rūpestį.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com