0

Avinams – meilė, Šauliams – savianalizė: Pavelo Globos horoskopas savaitei nuo gruodžio 5 d. iki gruodžio 11 d.

Share
  • 2022-12-07


Daugeliui ateinanti savaitė bus sėkmingesnė nei praėjusi, tačiau gruodžio 8-ąją įvyksianti pilnatis paaštrins žmonių santykius. Be to, reikės suprasti save, pašalinant bet kokį netikrumą. Pavelas Globa kiekvienam zodiako ženklui sudarė horoskopą savaitei nuo 2022 m. gruodžio 5 d. iki gruodžio 11 d.

Pavelo Globos horoskopas savaitei nuo gruodžio 5 iki gruodžio 11 d


Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Avinui puikiai seksis tarpusavio bendravimo reikalai, tad pažintis su priešingos lyties atstovais galite pradėti, jei jau seniai svajojote susirasti draugą. Tiek meilėje, tiek darbe laikas plėsti ribas, pašalinti nereikalingus rėmus. Nebūkite vienoje vietoje – eikite tyrinėti apylinkes ar net tolimus šalies kampelius.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Jaučiui nuo gruodžio 5 iki 11 dienos bus blogiau, trukdys per didelė įtampa. Tuo pačiu metu jūsų laukia daug darbų, kurių bus neįmanoma atsisakyti. Tai didelis jėgų išbandymas, stenkitės jį išlaikyti oriai. Daugelis porų ieškos išeities per fizinę meilę, ir joms pasiseks.


Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Per didelis Dvynių atkaklumas šeimos biudžeto paskirstymo klausimais gali su jais žiauriai pajuokauti. Pagalvokite, ar reikia taip pabloginti situaciją, ar ji nėra tokia kritiška, kaip manote? Tikriausiai partneryje yra daug teigiamų savybių, į kurias reikėtų atkreipti dėmesį, o ne ieškoti jame trūkumų. Savo darbe geriau vadovautis vidurio kelio metodu. Nesidrovėkite, bet ir nesiimkite iniciatyvos.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Laikas sumokėti skolas, tiek materialines, tiek karmines. Vargu ar galite rasti savyje noro spręsti artimųjų problemas, visiškai susitelkiant į save. Nereikia stengtis išsisukti nuo svarbių vidinių darbų – dabar geriau užmegzti santykius su savimi, nei užmegzti nesveikus, skausmingus santykius su aplinkiniais.


Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Kita vertus, liūtai turėtų išnaudoti bet kurią laisvą minutę bendrauti su savo artimaisiais. Tai atneš daug teigiamų dalykų ir užbaigs tarp jūsų kilusius klausimus. Su partneriu galite išvykti iš miesto arba išsinuomoti viešbučio kambarį, kad atnaujintumėte patirtį. Galite planuoti Naujųjų metų apsipirkimą, pasirūpinti dovanomis draugams ir šeimos nariams.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Dev laukia įtempta savaitė. Dalį pareigų teks deleguoti partneriui, nes paprasčiausiai neturėsite laiko visko padaryti patys. Gali tekti skubiai ką nors taisyti, perdaryti ar patobulinti, tačiau neturėtumėte nusiminti – rezultatas jus džiugins. Tačiau sėkmę darbe ir versle kol kas teks pamiršti.


Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Energijos perteklius paskatins Svarstykles ryžtis keliauti arba tiesiog išvaryti jas į gatvę ilgiems pasivaikščiojimams. Dabar esate laisvi ir bendraujantys, todėl galite užmegzti malonias pažintis. Nebūtina tikėtis ilgo romano, bet dabar nesate tam nusiteikę. Kuo daugiau uždirbsite, tuo neramesnis būsite.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Gruodžio 5–11 dienomis reikia būti kuo sąmoningesniems, kad neatstumtumėte artimųjų per dideliu išrankumu. Jau dabar reikia pradėti dalinti skolas (jei jų turite), kad Naujuosius sutiktumėte be energijos skylių. Labai gerai artimiausiu metu išspręsti su turtu susijusius klausimus.


Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Horoskopas Šauliams koreliuoja su jų noru ką nors pakeisti gyvenime. Jei paėmėte daugiau nei davėte, gali būti, kad laikas pagalvoti apie kitus, atsisakyti savo materialinių interesų. Išanalizuokite savo žodžius ir veiksmus, manieras ir įpročius. Kai kuriems Šauliams laikas keisti darbo vietą, nes pirmajame jie pasiekė viską, ką galėjo, ir nustojo vystytis.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Ožiaragiai turi šimtą kartų pagalvoti prieš ką nors pasakydami. Žodžiai gali įskaudinti ir netgi sukelti išsiskyrimą. Be to, galite būti nesuprasti, o tai reiškia, kad savo nuomonę turite reikšti labai atsargiai, nes iš tikrųjų priimate sprendimus. Kai kurie iš jų gali pasirodyti klaidingi, vadinasi, geriau savaitę gyventi laukimo fazėje.


Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Kortos yra tavo rankose, Vandeni. Jūs tapsite visko, kas jums nutiks, iniciatoriumi ir priežastimi. Tai tarsi menas, kurį taip mylite. Labai pravers išklausyti draugų patarimus, nuslopinti atmosferą apsilankius nestandartiniuose jums skirtuose renginiuose.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Pilnatis neigiamai paveiks šį vandens ženklą. Jis patirs tam tikrą emocijų „potvynį“, o viduje siautė aistrų jūra. Stenkitės tapti švelnesni, švelnesni, neprimeskite savo pažiūrų ir nesistenkite nieko keisti santykiuose. Darbas pareikalaus daugiau energijos nei turite, todėl būtinai susiplanuokite savo poilsį.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com