0

Pavojingų moterų reitingas pagal horoskopą: kurie zodiako ženklai pirmauja

Share
  • 2022-12-06


Ženklo astrologinės savybės daugiausia lemia žmogaus elgesį, jo bruožus ir polinkius. Nuo seniausių laikų vyrai bijojo moteriškos galios, kuri gali migloti jų protą, priversti elgtis nelogiškai ir nenuosekliai.

Ypač stipri kai kurių Zodiako rato atstovų energija. O kiti, atvirkščiai, yra kantrūs ir prielankūs, linkę įsiklausyti į išrinktojo nuomonę. Apsvarstykite pavojingiausių moterų reitingą pagal horoskopą.


Pavojingiausios moterys pagal horoskopą

12 vieta – Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Šios damos yra tikros židinio sergėtojos – geraširdės, meilios ir tylios. Jie mielai atiduos valdžios vadeles į vyro rankas, nes niekada nepretenduoja į lyderystę. Tačiau ši angeliška esmė turi ir neigiamą pusę. Taigi, Svarstyklės praktiškai nemoka spręsti problemų pačios ir visada kreipsis patarimo, teiraujasi nuomonės ir pan.

11 vieta – Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)


Vandenio mergina sugeba sužavėti beveik bet kurį vyrą. Ji miela, bendraujanti, nepaprasta. Su malonumu ji skubės padėti į bėdą patekusiam, tačiau jos saugiklis ilgai neišsilaikys. Ji negali nugrimzti į rutiną nepažeisdama savo kūrybinio savęs. Todėl vyrą reikia pasiruošti, kad išrinktoji gali mesti į jį verkiantį vaiką ir nubėgti į kokį nors socialinį renginį.

10 vieta – Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Daugeliui vyrų, ypač jei jie jausmingi, gyvenimas su tokia moterimi gali virsti kančia. Ne, ne todėl, kad ji per daug klastinga ir pavojinga, o todėl, kad joje praktiškai nėra romantikos. Ožiaragiui loginis požiūris ir matematinis skaičiavimas yra svarbūs pažodžiui visame pasaulyje. Jausmų negalima suskaičiuoti.

9 vieta – Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)


Šis ženklas labai mėgsta „šaudyti“, pavyzdžiui, žaisminga išvaizda. Ne veltui jie vadinami keliautojais ir nuotykių ieškotojais, nes pavyzdingos žmonos, jai židinio saugotojos įvaizdis ne tik baisus, bet ir nenatūralus. Ji gali nuoširdžiai mylėti išrinktąjį, tačiau niekada neatsisakys flirtuoti su kitais vyrais. Ir ji negali ilgai išbūti toje pačioje vietoje, nes jos „vardas“ – tolimi atstumai ir nauji nuotykiai.

8 vieta – Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Vyrui šio ženklo moteris iš pradžių atrodo trapi ir silpna, o kartais ir visai patraukli. Tačiau nepamirškite, kad metodas „vanduo nuvalo akmenį“ jos niekada nenuvylė. Kartais tyli ir tyli, kartais jautri ir verkšlenanti, ji sumaniai manipuliuoja kitų žmonių užuojauta. Žuvys visada ieško paguodos, net kai niekas jų neįžeidė. Ir vargu ar vyras toks blogas, kaip ji pasakos apie jį savo draugams.

7 vieta – Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)


Dominuojanti ir bekompromisė moteris Avinas yra tikra, kad ji yra pats „kaklas“, dėl kurio „galva“ sukasi, ir apskritai visais įmanomais būdais ją palaiko. Ji visada paliks savo vyro nuomonę vėlesniam laikui, jei iš viso jį išgirs. Vyras gali daug metų skųstis piktadario likimu, bet širdyje jį džiugins sumani, viską žinanti ir viską galinti žmona.

6 vieta – Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Mergelė – tarsi griežta mokytoja, kuri stengiasi nubausti neklaužadą penktoką. Šalia jos vyrai jaučia savo netobulumą, juolab kad ji aktyviai jį atkreipia į juos. Aistringa meilė greitai praeina, kai žmona nepažįstamų žmonių akivaizdoje ima nurodyti savo vyro trūkumus. Štai kodėl Mergelės laikomos pavojingomis damomis, ypač dėl vyriško pasididžiavimo.

5 vieta – Dvyniai (gegužės 22 – birželio 21 d.)


Dvyniai iš prigimties yra dvilypės prigimties, priklausomos nuo nuotaikos ir norų. Todėl vakarykštis atsidavimas tokiai moteriai lengvai virsta slegiančia pareiga. Neturėtumėte tikėtis iš jos paversti pavyzdingą meilužę, motiną ir žmoną. Tačiau neatmetama galimybė, kad kartais, ypač jei šalia yra stiprus vyras, pati Dvynių ženklo moteris norės kartą ir visiems laikams patekti į jo tinklą.

4 vieta – Jautis (balandžio 20 d. – gegužės 20 d.)

Jaučiai labai mėgsta komfortą ir aukštą gyvenimo lygį. Likusi dalis ant vyro duotų griaučių gali priversti ją jaustis panašiai kaip įsimylėjusi. Jautis gali aktyviai vaizduoti kančią, kalbėti su siekiu, išlieti ašarą, tačiau kartu jos smegenyse kils intensyvūs apmąstymai: ką man išrinktasis gali duoti, kokį gyvenimą suteiks? Jeigu vyras pasiruošęs Jaučio komercializmui, vadinasi, vėliava jo rankose.

3 vieta – Vėžys (birželio 22 – liepos 22 d.)


Moteris Vėžys, nors ir jautri, jokiu būdu nėra rezignuota. Jos emocionalumas yra peilio ašmenys, kurie nukirs bet kokią su ja neprilygstamą nuomonę. Įsimylėjėlis dažnai susituokia su šia ponia pirmaisiais jų pažinties mėnesiais, tačiau po kurio laiko nustoja suprasti, ką veikia šalia jos, tarp juos supančių ir visada geriau gyventi žinančių artimųjų.

2 vieta – Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Tokia ryški, charizmatiška Liūtė į diržą įspraus bet kokį „žvėrių karalių“. Jos stulbinanti moteriška energija atima iš vyrų sveiką protą. Tokioje būsenoje jie džiaugiasi būdami šiek tiek „po kulnu“, tačiau bet koks rūkas anksčiau ar vėliau išsisklaido. Kai vyras supras, kad amžiams neteko vadovo, bus per vėlu – jų šeimyniniame pasaulyje jau viešpatauja matriarchatas.

1 vieta – Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21 d.)

Ar Skorpionas atrodo kaip mielas, pūkuotas gyvūnas? Lygiai taip pat šio ženklo atstovė nepanaši į nuolankią ir rezignuotą žmoną. Ji pasieks savo tikslą bet kokia kaina, net jei tam reikės stipriai manipuliuoti savo partneriu. Jei jis išdrįsta priešintis, ji turi pyktį. Ir visi yra girdėję apie Skorpionų kerštą.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com