0

Kad nesupykdyti Triušio: su kokiais papuošalais galima ir kokiais negalima sutikti Naujuosius 2023 metus

Share
  • 2022-12-06


Artėjantys 2023-ieji metai bus sutikti po Juodojo vandens triušio ženklu. Tai meilus, švelnus, bet jautrus gyvūnas. Kad jo neįžeistumėte ir ištisus metus džiaugtumėtės jo globa, pasistenkite Naujuosius sutikti papuošalais, kurie tinka jūsų zodiako ženklui. Ir kad nesukeltumėte problemų, atsisakykite tų, kuriems jis nepritaria. Dabar nedera rinktis papuošalų pagal principą „jei tik tau patinka“.

Avinas


Šio ženklo atstovams labiausiai tinka papuošalai su rubinu ar kitu raudonu akmeniu, kuris patiks metų savininkui. Tačiau stenkitės vengti produktų su žaliais mineralais – jie gali neigiamai paveikti jūsų emocinę būseną ir pridėti nereikalingo impulsyvumo.

Jautis

Priešingai, Jaučiui raudoni ir rudi akmenys yra griežtai draudžiami. Galite pasikliauti Juodojo vandens triušio globa, jei švęsdami Naujuosius metus nešiojate papuošalus su smaragdu ar bet kokiu skaidriu žaliu akmeniu.

Dvyniai


Dvyniams reikia atsisakyti baltų akmenų, kurie turi skaidrią ir permatomą struktūrą. Jie taip pat netiks prie perlų ar cirkonio. Tačiau papuošalai su ryškių spalvų mineralais, tokiais kaip safyras, akvamarinas, ametistas, atneš sėkmės.

Vėžys

Skirtingai nuo kitų ženklų, Vėžiui praktiškai nėra jokių apribojimų renkantis dekoracijas Naujiesiems metams. Galbūt, norint išlaikyti ramią emocinę būseną ir nepasiduoti jauduliui, reikėtų atsisakyti tigro akies.

Liūtas


Liūtai turėtų susilaikyti nuo papuošalų su mėlynais ir turkio spalvos akmenimis, kurie gali atimti ryžtą ir pasitikėjimą savimi. Taip pat nepageidautini produktai su deimantais, kurie suteikia patoso. Tačiau triušis įvertins raudonų mineralų buvimą jūsų papuošaluose.

Mergelė

Kad patrauktų Juodojo vandens triušio dėmesį ir džiaugtųsi jo globa ištisus metus, Mergelėms reikia rinktis papuošalus su skaidriais žalių atspalvių akmenimis: kalnų krištoliniu, žaliu kvarcu, smaragdu. Jokiu būdu neturėtumėte švęsti Naujųjų metų papuošaluose su mėlynais ar raudonais akmenimis.

Svarstyklės


Svarstyklėms tinka papuošalai su rožiniais ir mėlynais akmenėliais – jie harmoningai derės prie jūsų įvaizdžio ir prisidės prie finansinės gerovės. Triušis aiškiai nepritars baltiems akmenų atspalviams, pavyzdžiui, opalui, agatui, koralams – geriau jų atsisakyti.

Skorpionas

Skorpionas yra vienintelis ženklas, tinkantis juodiems akmenims. Jis pabrėš šio ženklo paslaptį ir paslaptį. Taip pat galite naudoti bordo spalvos akmenis. Tačiau reikėtų kategoriškai atsisakyti baltų ir ypač peršviečiamų akmenų, kurie nedera su Skorpiono įvaizdžiu.

Šaulys


Metų savininko širdį Šaulys gali užkariauti pasitelkęs papuošalus su geltonos, turkio ar violetinės spalvos mineralais. Puikiai atrodys chrizokola, kuri šiam neramiam ženklui suteiks išminties. Reikėtų vengti raudonų akmenų, kurie kelia dar daugiau nerimo.

Ožiaragis

Ožiaragiams tiks papuošalai su rudais akmenėliais, pavyzdžiui, tigro akimi. Ir blizgantys deimantai netrukdys. Tačiau raudoni ir mėlyni akmenys gali jums labai pakenkti.

Vandenis


Oringiesiems Vandeniams Naujuosius metus geriau sutikti papuošalais su safyru ar chrizoprazu. Tačiau jokiu būdu nenaudokite produktų su karneoliu, oniksu ar granatu – šie akmenys sumažins jūsų gebėjimą atlaikyti likimo peripetijas.

Žuvys

Jautrioms Žuvims reikėtų vengti papuošalų su deimantais – jie susilpnins jūsų energiją. Oniksas ir granatas sukels nereikalingą nerimą ir neįtiks metų savininkui. Geriausia rinktis baltus arba geltonus akmenis. Jums puikiai tiktų papuošalai iš perlų.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com