0

Ši moteris – ilgiausiai pasaulyje gyvuojantis 94 metų supermodelis, laužantis visus modelių standartus

Share
  • 2022-12-05


Žmonės

Ši moteris – ilgiausiai pasaulyje gyvuojantis 94 metų supermodelis, laužantis visus modelių standartus


Kalbant apie patį terminą „modelių verslas“, galime įsivaizduoti jaunas nimfas, puošiančias podiumą ir populiarių žurnalų viršelius. Ir nieko keisto, nes įprasta modelių amžiaus riba daugumoje modelių agentūrų yra 16-21 metai, o kuo jaunatviškesnį įvaizdį modelis gali sukurti, tuo agentūrai ji bus geresnė. 

94 metų supermodelis Daphne Selfe , kuri yra ilgiausiai pasaulyje gyvuojantis supermodelis, gali konkuruoti su visais grožio industrijos keliamais amžiaus standartais, įrodydama, kad amžius reiškia tik daugiau elegancijos ir žavesio.

Daphne Selfe karjera prasidėjo seniai ir buvo įkvėpta Didžiosios Britanijos karališkųjų asmenų.


Seniausia pasaulyje profesionali manekenė Daphne Selfe, kuriai šiemet suėjo 94 metai, sako, kad „neišeina į pensiją“. Britų kilmės ponia turi daugiau nei 70 metų modeliavimo patirtį. 

Ji dirbo daugeliui žinomų prekių ženklų, tarp tokių kaip Dolce & Gabbana, pozavo įvairiems atlikėjams, rodėsi televizijoje ir net parašė atsiminimų knygą. Vienas iš mieliausių įvykių jos gyvenime buvo įtraukimas į Karalienės Naujųjų Metų apdovanojimų sąrašą, ji netgi turi Britanijos imperijos medalį.

Jos stiliaus ikona yra karalienė, o viename iš savo interviu ji sakė: „Manau, kad tam tikra prasme mes visada žiūrėjome į karališkąjį asmenį, jaunoji karalienė, žinoma, buvo nuostabi. Jie visi gyveno tokį žavingą gyvenimą, bent jau taip manėme. Tuo tarpu dabar žmonės nebenori puoštis, o tai, manau, labai gaila, nes man patinka puoštis!

Modelis mada ir grožiu domisi tiek, kiek save prisimena.

Mados pasaulį Selfe atrado 1949 m., kai jai buvo vos 21-eri. Ji prisimena šią akimirką: „Dirbau parduotuvėje Redinge, į vakarus nuo Londono, ir jie surengė konkursą, madų šou. Visos merginos to siekė, o prizas turėjo būti patekimas ant „Reading & Berkshire Review“ viršelio. Ir tada aš laimėjau.“

Pats modelių pasaulis tuomet buvo visiškai kitoks. Šiandien daugelis modelių atstovauja asmeniniams prekių ženklams, kurių vertė yra milijonai, ir turi agentus, kurie derasi, kokį darbą jos atliks.

Tačiau Selfe pradėjo savo karjerą visiškai kitame pasaulyje ir, kaip ji pasakojo savo interviu, tuomet modeliavimas nebuvo toks, kaip dabar. Spalvota fotografija ką tik pasirodė. Mes neturėjome Londono mados savaitės; taip buvo tik per pastaruosius 25 metus. Mūsų pagrindiniai podiumai buvo didelėse parduotuvėse Londone, Nortamptone ir Bornmute. Tik 1 ar 2 merginos kada nors buvo išvykusios į Paryžių. Žmonės niekada nebūtų girdėję apie nieką, kas buvo modeliu.

Būdama 94 metų, modelis vis dar kupina veržlumo ir ugnį primenančio temperamento.

Visą gyvenimą būdama aktyvi asmenybė, moteris vis dar kupina energijos. Ji nebevairuoja, bet su džiaugsmu keliauja į skirtingas vietas traukiniu iš savo namų Baldoke, Hertfordšyre. Ji turi 3 vaikus, kuriems visiems per penkiasdešimt ir šešiasdešimt, taip pat yra palaiminta 4 anūkais, kuriems per dvidešimt. Ji yra našlė, tačiau retkarčiais eina į pasimatymus ir susipažįsta su naujais žmonėmis teatre ar kitose vietose.

Jos sveikata gera, nors pėdų vaskulitas nebeleidžia nešioti aukštakulnių. Ir ji neabejotinai graži, todėl sulaukusi 70 metų ji tapo visų mados sugrįžimų močiute ir pasauliui pasirodė kaip stereotipus laužanti naujojo tūkstantmečio supermodelis.

Aš tapau naujos modeliavimo epochos simboliu.

Daphne ir toliau krečia mados pasaulį, o jos išvaizda simbolizuoja vyresnio amžiaus moterų galią madoje, ypatingos epochos pradžią, kurią žiniasklaida dabar vadina „greynaissance“. Ji turi keletą galingų patarimų visiems pradedantiesiems modeliams, tačiau pasirodo, kad jie yra universalūs visoms moterims Žemėje.

Ji sakė: Svarbiausia rūpintis savo sveikata, nes modeliavimas yra sunkus darbas, jei tai darai tinkamai. Tai ilgos valandos, daug vaikščiojimo, daug fizinio aktyvumo, be to, jums reikia geros darbo etikos. Kitaip tariant, tai reiškia, kad būkite laiku, nesijaudinkite, kai būsite ten, ir nesikalbėkite su telefonu.

Ji prideda šiek tiek informacijos apie savo dabartinį gyvenimo būdą ir paaiškina: „Daugeliu dienų atlieku keletą pratimų, pavyzdžiui, jogos, baleto, šiek tiek su svarmenimis, bet taip pat ir ant dviračio. Žinoma, negaliu visko daryti kiekvieną dieną, bet visada stengiuosi palaikyti formą.

Kas labiausiai sužavėjo ir įkvėpė apie Daphne Selfe? Ar turite sektiną pavyzdį, kurio energija ir gyvybingumas verčia jus siekti savo tikslų?WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com