0

Tiksliausias horoskopas savaitei nuo 2022 m. gruodžio 5 d. iki gruodžio 11 d. visiems zodiako ženklams

Share
  • 2022-12-04


Savaitės pradžia ugnies ženklams bus sunki, savaitės pabaiga gali sukelti problemų Oro stichijos ženklams, o Vandens stichijos ženklai palankiomis progomis galės pasinaudoti trečiadienį ir ketvirtadienį.

Pirmoji savaitės diena tinkama išleisti viską, kas sukaupta namuose kaip nereikalingas krūvis. Kartu su senais daiktais bus lengva atsikratyti žalingų įpročių. Jei vyresni giminaičiai prašo susitikimo, neatsisakykite apsilankymo.


Antradienį reikia elgtis ramiai, visus antrosios savaitės dienos įvykius priimant „karališkai“ santūriai. Svarbu suvaldyti pyktį ir pasikliauti intuicijos „patarimais“.

Trečiadienis bus sėkmingas apsipirkimas, tačiau rekomenduojama iš anksto susidaryti pirkinių sąrašą. Bendraudami galite rasti įkvėpimo šaltinių ir naujų idėjų. Bet kuri kelionė bus sėkminga.

Ketvirtadienio rytą skirkite svajonėms. Teigiamas ateities modeliavimas atneš teigiamų emocijų. Po pietų norėsis pabūti su artimaisiais ar užsiimti namų ruoša.

Penktoji savaitės diena gali būti pati ekstremaliausia, galimi iššūkiai profesinėje veikloje. Penktadienį verta rizikuoti, o ir į smulkius rūpesčius kreipti dėmesio nereikia.


Šeštadienį nebus įmanoma susitarti dėl poilsio, diena ideali energingai veiklai po namus. Pagrindinė metų šventė jau greitai, tad ruoškitės. Geriau planuoti keliones kitai dienai.

Paskutinę savaitės dieną geriausia organizuoti atostogas namuose. Kas tai bus – arbatos vakarėlis su draugais ar teminis susitikimas su artimaisiais, nesvarbu. Atsipalaiduokite, ruoškite staigmenas artimiesiems. Atsipalaidavimo atmosfera padės pasiruošti naujai savaitei.

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Ugnies ženklo atstovai šią savaitę spręs sveikatos ir santykių klausimus. Palankios dienos yra pirmadienis ir ketvirtadienis.


Asmeniniame gyvenime žvaigždės „žada“ rimtų pokyčių. Negalima ignoruoti net menkiausių organizmo signalų, didelis pavojus užsikrėsti sezoniniais negalavimais Nepalankios dienos bus trečiadienis ir šeštadienis.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Lemtingos pažinties neaplenks ir svarbiausia ženklo atstovų užduotis. Nenustebkite, jei nuo pirmųjų darbo savaitės dienų suksis aistrų sūkurys, antradienis ir penktadienis bus palankios.

Ant kylančių aistrų „bangos“ galėsite parodyti gerus rezultatus darbe. Pirmadienį ir penktadienį būkite atsargūs.


Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Ši savaitė „duos“ galimybę atnaujinti santykius su mylimu žmogumi. Pirmiausia pagalvokite, kokia bendra priežastis gali jus suvienyti. Antradienis ir šeštadienis bus kupini palankių akimirkų, ketvirtadienį reikėtų elgtis maksimaliai atsargiai.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Savaitės pradžioje galite įsigyti tai, apie ką svajojote pastaruosius kelis mėnesius.. Palankios dienos – ketvirtadienis ir penktadienis. Taip pat verta atkreipti dėmesį į karjerą, jūsų pasiūlymus ir aktyvius veiksmus pastebės vadovybė. Neignoruokite kūno signalų, sveikata reikalauja jūsų dėmesio gruodžio viduryje Savaitgaliai šią savaitę bus nepalankūs.


Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Ši savaitė paženklinta palankių akimirkų visose gyvenimo srityse. Galime sakyti, kad per šias 7 dienas sėkmė jūsų neapleidžia, ketvirtadienis ir sekmadienis gali būti sėkmingiausi. Darbo sektoriuje palaikomi puikūs santykiai su kolegomis, o vadovybė norės jus apdovanoti finansiškai.

Jūsų šeimoje nenumatomos įtampos akimirkos, o savaitgalį galite surengti pikniką ar išvykti į trumpą kelionę su šeima. Penktadienį būkite ypač atsargūs.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)


Savaitė jums žada įdomių nuotykių. Jei tarp jūsų ir jūsų partnerio buvo nuoskaudų, jis ras būdą, kaip „tirpdyti tavo širdį“. Trečiadienis ir penktadienis yra pačios palankiausios savaitės dienos.

Šią savaitę laisvo laiko verta skirti priežiūros procedūroms. Džiaugiuosi kirpėjos darbo rezultatu. Nepalankios dienos – pirmadienis ir sekmadienis.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Šią savaitę svarbiausias gali būti pokalbis su išrinktąja apie bendrą ateitį. Pirmos dvi ateinančios savaitės dienos bus palankios. Neimkite blogų naujienų į širdį, tai gali pasirodyti klaidinga. Nesusipratimai gali lydėti ir bendraujant su kolegomis.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Šio ženklo atstovų gali laukti nelengva užduotis – sprendimas pakeisti gyvenamąją vietą. Ir svarstant šį scenarijų svarbiausia nebus jūsų nuomonė. Mąstykite lėtai, svarbu įsitikinti, kad sprendimas keistis yra priimtas sąmoningai. Nepalankios dienos – antradienis ir sekmadienis, o trečiadienį ir ketvirtadienį viskas klostysis pagal jūsų planus.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Labai sunki savaitė. Visų pirma, nebus lengva emociškai. Nesantaika su mylimu žmogumi gali atrodyti kaip pasaulinė problema, tačiau tai tik laikinas išskyrimas. Jei savaitės viduryje turite galimybę kilti karjeros laiptais, neatsisakykite viliojančio pasiūlymo.

Net ir sunkiausiomis aplinkybėmis tikėkite geriausiu. Atminkite, kad santykių su mylimu žmogumi atšalimas yra laikinas reiškinys. Ir nepriekaištaukite dėl klaidų. Savaitės viduryje jums gali būti pasiūlyta akcija. Trečiadienis bus nepalanki diena, ketvirtadienis bus kupinas daug palankių progų.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Ženklo atstovams savaitės viduryje teks iškęsti nemalonių akimirkų tarnyboje. Trečiadienį ir ketvirtadienį reikia parodyti maksimalią diplomatiją. Bėdos gali atrodyti nemažos, bet kolegos padės įveikti krizę. Nepalankios dienos – antradienis ir penktadienis, o ketvirtadienis ir šeštadienis žada daug palankių akimirkų.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Darbas nėra svarbiausias dalykas – toks Žuvų artėjančios savaitės šūkis. Jūsų sveikatai gali kilti pavojus, nes pastarosiomis savaitėmis negailėjote savęs. Gebėjimas atleisti ir per daug nereikalauti iš artimųjų padės tinkamai išgyventi visus šių septynių dienų iššūkius. Savaitėje yra tik viena nepalanki diena – ketvirtadienis, o penktadienis ir sekmadienis padovanos daug palankių akimirkų.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com