0

Šios Siamo dvynės buvo atskirtos 4 metų, o dabar joms jau 20-ešimt. Kaip jos gyvena?

Share
  • 2022-12-04


naujienos

Šios Siamo dvynės buvo atskirtos 4 metų, o dabar joms jau 20-ešimt. Kaip jos gyvena?


2002 m. žiemos pabaigoje Jake ir Erin Herrin susilaukė dviejų mergaičių Kendros ir Malios. Šis įvykis sukėlė prieštaringus jausmus: mergaitės pasirodė esančios Siamo dvynės. Viena vertus, tėvai labai džiaugėsi dukrų atsiradimu šeimoje, o iš kitos pusės – nerimavo dėl būsimo likimo.


Erin Herrin laukėsi mergaičių dvynukių, bet nėštumo metu paaiškėjo, kad dvynės suaugo per liemens sritį. Taip pat paaiškėjo, kad jos turi keletą bendrų vidaus organų ir, blogiausia, vieną inkstą dviem. Gydytojai nemanė, kad kūdikiai išgyvens ir patarė Erin nutraukti nėštumą. Moteris atsisakė  tai padaryti, pridūrusi netikinti, kad dukrelės neturi galimybės išgyventi. Ir 2002 metais, vasario 26 dieną Jutos universiteto ligoninėje pagimdė Maliyah ir Kendrą.

Po kiek laiko mergaičių tėvams – Jake’ui ir Erin Herrinams teko priimti sunkų sprendimą: chirurgiškai atskirti dvynes ir prisiimti riziką  dėl jų gyvybės arba palikti jas kartu. Kai mergaitėms suėjo 4 metai, jų tėvai nusprendė atlikti 26 valandų operaciją, kurios metu Siamo dvynės buvo  atskirtos per liemenį ir paliko kiekvienai po vieną koją.

Merginos turi tik dvi kojas ir kiekviena gali valdyti po vieną. Jos palaipsniui prisitaikė ir galėjo be problemų vaikščioti ir net bėgioti.

2006 metais buvo atlikta dvynių atskyrimo operacija. Dalyvavo 31 gydytojas, kuris su merginomis dirbo ilgiau nei parą. Netrukus žiniasklaida sužinojo apie šį įvykį ir Kendra bei Malia tapo mažomis įžymybėmis.

Jau 16 metų, kai dvynės gyvena savarankiškai.

Žinoma, jos turėjo priprasti gyventi kitaip, tad pamažu prisitaikė. Merginos ėjo į mokyklą, o kartais mokėsi namuose. Taip pat merginos pademonstravo gabumus: abi labai mėgsta piešti ir joms tai neblogai sekasi.

Kendra ir Malia tapo pavyzdžiu savo bendraamžiams ir parodo, kad beviltiškų situacijų nebūna. Jos laikomos mokyklos herojėmis, o bendraklasiai jas labai gerbia.

Mėgstančios bendrauti ir linksmos mergaitės mokykloje rado daug draugų. Bendraklasiams jos tapo dvasios stiprybės pavyzdžiu, juk jos visko išmoko ir aktyviai leido laiką su draugais, niekada nesiskųsdamos sunkumais ir net padėdavo kitiems.

Seserys gyvena visavertį gyvenimą, turi galimybę atitolti viena nuo kitos ir yra skirtingose ​​vietose. Merginos baigė vairavimo mokyklą, puikiai vairuoja.

Seserys turi „YouTube“ kanalą ir puslapius socialiniuose tinkluose, kuriuose dalijasi įdomiais įvykiais iš savo gyvenimo. Dvynės turi dešimtis tūkstančių gerbėjų.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com