0

Mokslininkai nustatė idealų amžiaus skirtumą su partneriu, jei norite, kad santykiai tęstųsi kuo ilgiau

Share
  • 2022-12-04


naujienos

Mokslininkai nustatė idealų amžiaus skirtumą su partneriu, jei norite, kad santykiai tęstųsi kuo ilgiau


Kai kurie žmonės sako, kad amžius yra tik skaičius, kai kalbama apie meilę ir santykius. Vis dėlto, atrodo, kad visuomenė tiki, kad metų riba, skiriančių 2 įsimylėjėlius, ,visgi turėtų būti, o mokslininkai netgi rado tobulą skaičių, prailginantį poros santykius. Bet kuriuo atveju, manome, kad meilė, atsidavimas ir nuoširdumas yra svarbiausi bet kokiuose santykiuose, tačiau taip pat įdomu pamatyti, ką sako tyrimai, kai kalbama apie tobulą amžiaus skirtumą.

Norime pasidalinti su jumis tyrimo, kurio metu buvo nustatyta, koks yra stebuklingas skaičius, padedantis pasiekti amžiną romantiką, apie kurią visi svajojame, rezultatais.

„7 taisyklė“


Kadangi tema, koks turėtų būti priimtinas amžiaus skirtumas tarp 2 partnerių, yra subjektyvi, o diskusijos gali tęstis amžinai, visuomenė sugalvojo taisyklę, kaip apibrėžti ribą. Ši pusė tavo amžiaus plius septyneri taisyklė turėtų nustatyti priimtiną minimalų pasimatymų partnerio amžių.

Taigi pagal šią lygtį, jei jums 30 metų, susitikinėti su 22 metų žmogumi būtų priimtina, tačiau 21 metų žmogus jums būtų laikomas per jaunas.

Tačiau, šie skaičiai gali iš tikrųjų neturėti prasmės, nes, remiantis jais, kuo vyresni tampame, atrodo, kad priimtini tampa didesni amžiaus skirtumai. Pavyzdžiui, pagal šią lygtį 60-metis gali susitikinėti su 38-erių, net jei jų amžiaus skirtumas yra 22 metai. Tačiau 8 metų skirtumas tarp 28 metų ir 20 metų yra nepriimtinas.

Be to, atrodo, kad laikas nesutinka su šia lygtimi. Pavyzdžiui, Michaelo Douglaso ir Catherine Zeta-Jones 25 metų skirtumas nebuvo priimtinas, kai jie pirmą kartą susituokė 2000 m., nes jam buvo 55, o jai – 30. Tačiau dabar, 2022 m., jam 77, o jai 52, ir atrodo, kad kad jų skirtumas telpa į šią taisyklę.

Ką nustatė tyrimas

Emory universiteto atliktas tyrimas, kuriame dalyvavo 3000 žmonių, parodė, kad kuo didesnis amžiaus skirtumas, tuo didesnė išsiskyrimo rizika. Tiesą sakant, apklausa parodė, kad pora, kuriai yra 5 metų skirtumas, turi 18% didesnę tikimybę išsiskirti nei tos pačios amžiaus poros. Poros, kurioms 10 metų skirtumas, turi 39% didesnę tikimybę išsiskirti, nei tos, kurios yra to paties amžiaus. O pora, kuriai yra 20 metų skirtumas, turi 95% didesnę tikimybę išsiskirti.

Siekiant patvirtinti šį tyrimą, kai kurie iš naujausių išsiskyrimų, kurie ateina į galvą, yra Sylvesteris Stallone ir Jennifer Flavin, turintys 22 metų skirtumą, arba Madonna ir jos vaikinas, kuris yra 35 metais jaunesnis, kurie išsiskyrė po 4 metų.

O jei pažvelgtume į vienos garsiausių Holivudo žvaigždžių Leonardo DiCaprio santykius, kuris linkęs susitikinėti su daug jaunesnėmis už jį moterimis, pastebėtume, kad jo romanai ilgainiui netrunka. Neseniai aktorius išsiskyrė su savo mergina Camila Morrone, kuri už jį jaunesnė 22 metais. Jų santykiai truko 4 metus.
Iš ankstesnių jo santykių taip pat galima paminėti 17 metų jaunesnį modelį Nina Agdal ir 10 metų jaunesnį modelį Bar Rafaeli, ir šie santykiai taip pat neatlaikė laiko išbandymo.

Idealus amžiaus skirtumas

Todėl, remiantis šiuo tyrimu, amžiaus skirtumo mažinimas yra tinkamas būdas, jei ieškome ilgalaikės meilės. Ir skaičiai parodė, kad 1 metų skirtumas yra idealus skirtumas, kad santykiai išliktų kuo ilgiau, nes šios poros turi tik 3% tikimybę, kad jie nutrauks santykius.

Kai kurios žinomos poros įrodo, kad ši teorija yra tiksli, pavyzdžiui, Markas Zuckerbergas, gimęs 1984 m., ir jo žmona Priscilla Chan, gimusi 1985 m., kurie susituokę jau 10 metų.
Arba Kelly Ripa , gimusi 1970 m., ir vyras Markas Consuelosas , gimęs 1971 m., kurie po 26 metų kartu išlaiko stiprius santykius.

Taigi, jei pažiūrėtume į Leonardo DiCaprio, gimusį 1974 m., jo idealus partneris neturėtų būti gimęs anksčiau, nei 1973 m. ar vėliau, nei 1975 m. Taigi, remiantis šiuo tyrimu, Angelina Jolie arba Drew Barrymore, abu gimę 1975 m., arba modelis Tyra Banks gimę 1973 m., yra visos pavienės žvaigždės, kurių amžiaus skirtumas su DiCaprio yra optimalus, o tai gali padėti santykiams tęstis.

Ar sutinkate, kad 1 metai yra idealus amžiaus skirtumas? O gal manote, kad amžius santykiuose neturi reikšmės?WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com