0

Jų sąjunga pasmerkta: kurios zodiako ženklo poros negali sukurti tvirtų santykių

Share
  • 2022-12-04


Šiame sąraše rasite visus įmanomus porų derinius pagal Zodiako ženklą, sužinosite, kokie bus jūsų santykiai.

Žemiau pateikiamas sąjungų įvertinimas pagal zodiako ženklą nuo laimingiausių iki labiausiai nelaimingų, anot astrologų.


Romantiški santykiai tarp žmonių yra subtilus dalykas. Kartais žmonės taip traukia vienas kitą, kad nekreipia dėmesio į visišką nesuderinamumą. Aistra pirmą kartą po susitikimo aptemdo mintis. Tada tampa aišku, kad žmonės vienas kitam kategoriškai netinka. Tokios sąjungos baigiasi blogai: sudaužyta širdis, nepasitikėjimas priešinga lytimi, prarastas tikėjimas ateitimi.

Astrologė Vera Gončarova pažymi, kad tam tikrų elementų atstovai tiesiog negali sukurti stiprios sąjungos. Taigi, Žemės ženklai negali sukurti santykių su Oru ir Ugnimi. Lygiai taip pat Vandens atstovai nesusitvarko su paskutiniais elementais. Išsiaiškino šešių zodiako ženklų porų, kurios nesugebės sukurti darnių santykių, sąrašą.

Avinas ir Jautis nebus kartu dėl užsispyrimo

Du jaučiai aistringai užmegs santykius, bet kažkuriuo metu jie pailsės vienas prieš kitą su ragais. Jiems itin sunku pasiekti kompromisą, nes nė vienas nesiruošia pasiduoti. Avinas įpratęs būti dominuojantis.


Jį įžeis toks partnerio nelankstumas. Jautis santykiuose neturės pakankamai emocijų. Kartais jiems atrodo, kad jų partneris yra bejausmis, nors taip nėra.

Avinas tiesiog nesugeba tokio jausmingumo, kokio iš jų tikisi Jautis. Šios zodiako sąjungos atstovai greitai supras, kad užsispyrimas nėra pati geriausia savybė tvirtiems ir darniems santykiams, tačiau niekas nebus pasiruošęs jo atsisakyti.

Ramūs Vėžiai nesugebės taikstytis su Svarstyklių lengvabūdiškumu

Šie ženklai nesusilies ritmais. Jaukūs ir ramūs Vėžiai mieliau leidžia laiką su savo sielos draugu. Svarstyklėms tai atrodo pernelyg nuobodu.


Jie yra aistringi vakarėlių lankytojai ir didelių kompanijų mėgėjai. Vėžiai neskiria pakankamai dėmesio ir gerai pagalvoję nutraukia santykius. Nors kartais išsiskyrimo iniciatoriai yra Svarstyklės, kurioms per daug nusibodo namų partneriai.

Dvyniai ir Ožiaragis – šie zodiako ženklai pernelyg skiriasi

Oro ir Žemės stichijų atstovai gyvena tarsi skirtingose ​​planetose. Konservatyvūs ir darbštūs Ožiaragiai vargu ar susidomės lengvabūdiškais Dvyniais.

Juos išgąsdins beprotiški oro stichijos atstovų poelgiai. Dvyniai taip pat nemėgsta pernelyg rimtų Ožiaragių. Net pažinties metu jie vargu ar jaus vienas kitam simpatiją.


Aistringas Liūtas nesugebės pažaboti flegmatiškos Mergelės

Zodiako sąjunga nebus stipri dėl skirtingų temperamentų. Liūtas yra aktyvus ir narciziškas, nori, kad visi juo žavėtųsi. Jo laukia partnerio garbinimas, tačiau Mergelė nepateisins jo lūkesčių.

Ženklo atstovai pernelyg flegmatiški, jiems tiesiog nerūpi. Tačiau Mergelė yra kruopšti. Dosnusis Liūtas turės teisintis dėl dovanų, padarytų iš širdies, bet be jokios priežasties.

Akivaizdu, kad tai netiks abiem, todėl jie greitai supras, kad toks aljansas ne jiems.


Šaulys ir Skorpionas – juos skirs skirtingi prioritetai

Aistringas ir lengvabūdiškas Šaulys vargu ar supras savo pedantiškesnį partnerį. Vandens elemento atstovai išsiskiria šiomis savybėmis:

  • tikslingumas;
  • noras viską išsiaiškinti, taip sakant, „viską sudėti į lentynas“;
  • poreikis pasitikėti ateitimi.

Šaulys nesupranta tokio Skorpiono žemiškumo. Iš pradžių romantika bus grindžiama aistra ir susidomėjimu, tačiau netrukus partneriai supras, kad jų sąjunga pasmerkta.

Vėjuoti Vandeniai nepaisys Žuvų patvirtinimo poreikių


Vandens stichijos atstovai labai priklausomi nuo visuomenės. Žuvys negali būti vienos. Tai viena iš priežasčių, kodėl jie gana nerimtai užmezga santykius. Žuvys nuolat reikalauja pritarimo, tačiau Vandeniai nėra pasirengę jo duoti.

Jie per daug vėjuoti ir nuolat yra savo mažame pasaulyje. Vandeniai gali tiesiog nepastebėti partnerio poreikio pritarti ir kaups pasipiktinimą. Dėl to jie susikivirčija ir nutraukia santykius.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com