0

Susipažinkite su kūno plaukų auginimo aktyviste, kuri įkvepia moteris džiaugtis savo natūraliu grožiu

Share
  • 2022-12-03


Skaičiuojama, kad vien lazerinių procedūrų plaukų šalinimo rinka iki 2031 m. uždirbs mažiausiai 2,51 mlrd. Vis labiau populiarėjant kūno priežiūros tendencijoms, didėja ir moterų spaudimas, kad oda visada būtų švari ir lygi.

Menininkė ir aktyvistė Esther Calixte-Bea nori normalizuoti natūralų moters grožį.

Savęs priėmimas buvo pirmas žingsnis.

Ester, labiau žinoma kaip kūno aktyvistė karalienė Esie, iki 2018 m. jautė spaudimą nusiskusti kūno plaukus. Ji atskleidžia, kad per žurnalo fotosesiją nusiskuto kiekvieną kūno centimetrą ir jautėsi negerai dėl visų iškilusių iškilimų ir įaugusių plaukų.

„Aš NEKENČU būti plaukuota ir sugaišti tiek daug laiko šalindama savo kūno plaukus“, – ji pasidalijo Instagram įraše. Pavargusi nuo visko, Esie priėmė savo kūno plaukus ir natūralų grožį.

Esie nusprendė mesti iššūkį pasenusiems grožio standartams.

Anot Esie, grožio industrija nori, kad moterys propaguotų kūno plaukų šalinimą vardan higienos. Tačiau moteris pasakoja:

„Pirmą kartą iškėliau sau iššūkį į paplūdimį eiti tokiai, kokia esu. Plaukai beveik ant kiekvieno mano kūno colio. Ir dabar jaučiuosi išdidi ir LAISVA!

Būdama pozityvų kūną puoselėjančia aktyviste, ji linki vienodos meilės visiems kūnams.

Visi kūnai nusipelno būti mylimi, plaukuoti ar ne. Esie mano, kad kiekvienas gali pasirinkti, nori pašalinti kūno plaukus ar ne. „Noriu parodyti moterims, kad jos gali eiti į šventę net ir su krūtinės ir kojų plaukais.

Dabar ji parodose pristato savo meno kūrinius su kūno plaukais turinčiomis moterimis, tikėdamasi paveikti jaunąją kartą jaustis patogiai savo kūne.

Ką manote apie tokį požiūrį? Kaip patys žiūrite į kūno plaukus?WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com