0

Prieš 15 metų ji buvo pati gražiausia mergaitė pasaulyje. Kaip klostėsi jos gyvenimas?

Share
  • 2022-12-03


Žmonės

Prieš 15 metų ji buvo pati gražiausia mergaitė pasaulyje. Kaip klostėsi jos gyvenimas?


Kai Thylane Blondeau buvo šešerių metų, ji buvo paskelbta „gražiausia mergina pasaulyje“, kai jos nuotrauka ant „Vogue Enfants“ viršelio sužavėjo skaitytojus visame pasaulyje. Ir jei jos vardas jums nieko nesako, turėtumėte pažvelgti į jos vaikystės nuotraukas ir suprasite, kad matėte šią mažą gražuolę šimtus kartų.


Šiandien papasakosime, kaip mergina gyvena dabar, kaip atrodo ir ar tęsia modelio karjerą.

Tėvai

Thylane tėvas

Thylane tėvas Patrickas Blondeau yra tarptautinis futbolininkas. Jis žaidė Prancūzijos „Ligue 1“ ir Didžiosios Britanijos „Premier“ lygos komandose ir jas vadovavo. Jo profesionalo karjera buvo labai sėkminga, tačiau šiandien jis nebežaidžia, o daugiausia dėmesio skiria trenerio darbui.

Tačiau nors jos tėvas yra gerai atrodantis vyras, kuriam nesvetimi pasirodymai viešumoje ir pagal užsakymą pagaminti drabužiai, tikrasis Thylane ryšys su mados ir modelių pasauliu iš pradžių buvo užmegztas per jos motiną, kurios giminystė madai yra daug, daug stipresnė.

Thylane mama

Thylane motina Véronika Loubry yra kažkiek žinoma Prancūzijoje. Véronika vaidino keliose televizijos laidose, įskaitant Le Miracle de l’amour ir komediją Paradis d’enfer, taip pat yra kabelinio ir palydovinio tinklo laidos „Hit MCM“ pašnekovė. Ji buvo labai vertinama kaip talentinga pašnekovė, o jos buvimas ekrane buvo giriamas žiūrovų visur. Tačiau nepaisant jos, kaip televizijos asmenybės, talento, jos tikroji aistra, atrodo, iš tikrųjų buvo sutelkta į kažką kito.

Be savo karjeros ekrane, Véronika Loubry iš tikrųjų yra žinoma mados dizainerė.

Ji išbandė savo jėgas kurdama įvairius dizainus raudonajam kilimui, įvairiems live pasirodymams ir katalogams, o būtent šis ryšys su mados pasauliu atvėrė duris jos dukrai modelio karjerai.

Kai Loubry pažvelgė į savo jauną dukrą profesionaliu žvilgsniu, ji tuo neabejojo; Thylane galėtų – ir būtų – žvaigždė.

Pirmasis ėjimas kilimu

Net vaikystėje pripažinta nuostabia, gražia, Blondeau modelio karjerą pradėjo būdama 4 metų, kai žengė Jeano Paulio Gaultier parodoje. Nors šiandien kai kuriose šalyse nustatytas minimalus amžiaus cenzas, neleidžiantis jaunesniems nei 17 metų asmenims dalyvauti tokiuose renginiuose, Blondeau gimtoji Prancūzija tai leidžia, o kartu su vyresniu modeliu scenoje pasirodžiusiai mergaite pavyko. Ir tai buvo tik jos modelio darbo pradžia.

Pirmoji fotosesija

Kai Thylane Blondeau buvo 7 metai, praėjus trejiems metams po to, kai ji pirmą kartą pradėjo dirbti modeliu, ji dalyvavo savo pirmojoje fotosesijoje su fotografu Dani Brubaker, vienu ryškiausių mados industrijos fotografų. Burbakeris fotografavo modelius sėkmingiems tarptautiniams žurnalams, tokiems kaip Seventeen, Cosmopolitan, Nylon Magazine ir daugeliui kitų, o jo darbas su Thylane buvo tikra bomba. Ši pradinė fotosesija sukelė daugybę emocijų, o netrukus Thylane pradėjo nuolat dirbti modeliu. Tai buvo viena konkreti fotosesija, įvykusi po 3 metų, kai jai buvo dešimt metų, amžiams pakeitusi jos gyvenimą.

Netrukus mažylė savo grožiu išgarsėjo visame pasaulyje. Jau būdama 10 metų jos veidas buvo ant madingiausių žurnalų viršelių, daugelis suaugusių modelių apie tai galėjo tik pasvajoti.

Būdama 10 metų, Blondeau nuolat dalyvaudavo aukščiausios klasės mados leidinių fotosesijose, todėl kai dalyvavo „ Vogue Paris “ vaikų numerio filmavime, ji ir jos tėvai iš pradžių apie tai per daug negalvojo.

Jie, be abejo, didžiavosi, kad jų dukra pasiekė tokio prestižinio leidinio viršelį – bet jie nesuvokė, kiek triukšmo sukels jos fotosesija – ir neįsivaizdavo, kad dėl to jų dukra atsidurs tarp aršios viešos diskusijos.

Kai Thylane pasirodė su suaugusiems atrodančiais drabužiais ir pozomis, tai sukėlė viešą pasipiktinimą, kuris sukėlė nacionalines diskusijas Prancūzijoje apie pernelyg didelį vaikų seksualizavimą reklamoje ir žiniasklaidoje.

Thylane pavaizduota žurnale „Vogue“ atrodė, kad ji yra daug vyresnė už tikrąjį jos amžių, ir daugelis žmonių manė, kad tai siunčia painią, netinkamą žinią tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Diskusijos neapsiribojo Prancūzija – jos sukėlė bangas visoje Europoje ir netgi pasiekė Atlanto vandenyną iki JAV. Psichologė Emma Gray pareiškė, kad „Šis paveikslas yra priešingybė tam, kokia turėtų būti vaikystė mūsų visuomenėje; vaikas susiduria su pasauliu, su kuriuo ji dar nėra pasirengusi susitvarkyti tik tam, kad patenkintų aplinkinių suaugusiųjų poreikius.“

Nepaisant kritikos, kurią sukėlė Thylane nuotraukos, Thylane mama tvirtino, kad nėra jokių problemų nei su pačia fotosesija, nei su dukters modelio darbu. Ji paaiškino, kad jie, kaip šeima, iš tikrųjų atmeta daugumą modelio pasiūlymų ir kad jos dukra gyveno įprastą, sveiką gyvenimą, kaip ir bet kuri kita jos amžiaus mergina.

Vis dėlto kai kurie kritikai nebuvo įsitikinę ir nusprendė skubėti, užduodami sunkesnius klausimus. Ko jie paklausė ir koks buvo neįtikėtinas Thylane motinos atsakymas? Skaitykite toliau, kad sužinotumėte!

Šokiruojančios nuotraukos

Thylane „suaugusiųjų“ fotosesijos kritikai ir toliau skeptiškai žiūrėjo į jos tėvus. Jie manė, kad nuotraukos yra nepaprastai provokuojančios, ir jiems buvo sunku patikėti, kad Thylane tėvai nejautė dėl to kaltės. Pasiteiravus, ar ji nebuvo šokiruota pamačiusi fotosesijos turinį, Véronika atsakė: „Pripažįstu, pati buvau šokiruota per fotosesiją. Bet pasakysiu tiksliai: mane sukrėtė tik tai, kad jos dėvėtas vėrinys buvo vertas 3 milijonų eurų!“

Taigi, kaip ją paveikė tarptautinės diskusijos apie Thylane vaikystės fotosesiją?

Na, kaip paaiškėjo, nepaisant ginčų, Thylane ir toliau dirbo modeliu. Tiesą sakant, jai labai pasisekė – bet ne tik profesionaliose fotosesijose. Kai ji įžengė į paauglystę, Thylane kreipėsi į internetą, kad pasidalintų savo asmenukėmis ir nuotraukomis – ir internetas atsiliepė. Netrukus ji pradėjo daug rodytis socialiniuose tinkluose, ypač „Instagram“ tinkle ir išgarsėjo kaip influencerė.

Kadangi jos sekėjų skaičius ir toliau augo, Thylane buvimo tapo neįmanoma ignoruoti.

Būdama 14 metų Thylane gavo pasiūlymą, kokio kai kurie modeliai laukia visą savo karjerą. Jai atstovauti panoro prestižinė tarptautinė modelių agentūra IMG.

„IMG Models“ nėra mažas žaidėjas mados pasaulyje; Tiesą sakant, jie atstovauja daugiau nei pusei geriausiai apmokamų pasaulio supermodelių, įskaitant tokius kaip Cara Delevingne, Gisele Bundchen, Bella ir Gigi Hadid bei Maddie Ziegler.

Tačiau, nors pasirašymas su IMG buvo didžiulis žingsnis į priekį, ką Thylane turi pasakyti apie visa tai? Ar ji, tokia jauna pradėjusi dirbti modeliu, buvo patenkinta savo gyvenimu?

2015 m. interviu „ Teen Vogue“ Thylane patvirtino, kad taip yra. „Mano mėgstamiausia darbo dalis yra susitikimai su naujais fotografais ir makiažo meistrais“, – sakė ji. Atrodo, kad ji be galo mėgaujasi savimi, bet ką ji mano apie madą?

Po to, kai Thylane pasirašė sutartį su IMG, ėmė plūsti galimybės. Tais pačiais metais, kai prisijungė prie agentūros, Thylane pradėjo plėtoti veiklą ir priimti darbus, kurie nebuvo vien modelių pasaulyje. Pavyzdžiui, ji gavo vaidmenį sėkmingo prancūzų nuotykių filmo „ Belle et Sébastien “ tęsinyje „ Belle ir Sébastien: The Adventure Continues“.

Žinoma, jos išvaizda ant raudonojo kilimo buvo tiesiog kvapą gniaužianti, ir nors jos dalis buvo nedidelė, daugelis jos gerbėjų ginčijosi, kad ji pavogė visą dėmesį.

Tačiau, nors Thylane sekėsi gerai, jos amžiaus kritika ir toliau buvo girdima. Po filmo duodant interviu, viena reporterė, atgaivindama viešas diskusijas, kurias įkvėpė jos ankstyvosios fotosesijos, paklausė Thylane, ar ji ne per jauna, kad galėtų dirbti modeliu.

Tačiau šį kartą Thylane galėjo atsakyti pati.

„Na, Kate Moss modeliu pradėjo dirbti būdama penkiolikos metų“, – sakė ji. – „Taigi, ne. Nesu per jauna. Jei turite gerą agentūrą ir žmones, kurie jumis rūpinasi, viskas tiesiog puiku.“

Vyresnioji sesuo

Kilus triukšmui apie Thylane modelio karjerą, kai žmonės diskutavo, ar jai reikėtų, ar ne, dalyvauti tam tikrose fotosesijose, vienas dalykas, kuris visiškai išryškino visuomenės susidomėjimą, buvo tai, kad Thylane nebuvo vienintelis vaikas šeimoje.

Kai jai buvo 5 metai, jos tėvai vėl pastojo, o po devynių mėnesių gimė jos brolis Ayrton-Romeø Blondeau.

Kaip paaiškėjo, Thylane patirtis modelio darbe buvo tokia teigiama – bent jau jos ir jos tėvų atžvilgiu – buvo tik laiko klausimas, kada Ayrtonas taip pat pradės pasirodyti prieš kamerą.

Netrukus Thylane ir Ayrton pradėjo rodytis kartu nuotraukose – ir ne tik savo tėvų šeimos albumuose. Brolis ir sesuo buvo palaiminti nepaprastai gražia išvaizda ir galėjo kartu modeliuoti.

Sunkus darbas

Modeliavimas yra sunkus darbas. Nuolatinės kelionės, ilgos valandos prieš kamerą ir nuolatinis poreikis atrodyti geriausiai – visa tai reikalauja daug pastangų, net kai esate suaugęs ir profesionalas. Tačiau būti jaunu vaiku, kaip Thylane, kartais gali būti be galo sunkiau. Vis dėlto, nors darbas neabejotinai sunkus ir daug pastangų reikalaujantis, darbas turi keletą privalumų, dėl kurių jis to vertas – bent jau, jei jums sekasi kaip Thylane.

Su žvaigždėmis

Nors esame įsitikinę, kad Thylane sunkiai dirba, jos sėkmė tokiame jauname amžiuje suteikė jai galimybių, apie kurias dauguma paauglių gali tik pasvajoti.

Ji keliavo po pasaulį, aplankė gražiausias, egzotiškiausias vietas, kurias tik galima įsivaizduoti, bet dar svarbiau, kad ji turėjo galimybę sutikti tikrų gigantų ir įgyvendinti savo amžiaus žmonių iš viso pasaulio svajones. Kas nenorėtų, pavyzdžiui, susitikti su Kanye Westu – ir dar nesulaukus 16 metų?

Thylane Blondeau taip pat turėjo galimybę susitikti su keletu kitų garsių pramonės vardų, įskaitant vieną sėkmingiausių modelių šiandieniniame pasaulyje; Gigi Hadid.

Tačiau nors dauguma 16 metų jaunuolių, susitikusių su Gigi Hadid, tai darytų kaip gerbėjai, Thylane galėjo tai daryti kaip lygiavertė partnerė. Nes abi yra jauni savo srities profesionalai, ir iš nuotraukos sunku pasakyti, kas su kuo labiau džiaugiasi susitikęs.

2017 m. balandį, per savo 16-ąjį gimtadienį, Thylane tapo L’Oreal Paris prekės ženklo ambasadore. Nors „L’Oreal“ turi gana įspūdingą savo prekės ženklą atstovaujančių modelių, įžymybių ir influencerių sąrašą visame pasaulyje, Thylane buvo ypatinga: niekas iki jos nebuvo gavęs prestižinio „prekės ženklo ambasadoriaus“ titulo būdamas toks jaunas, o tai Thylane pavertė jauniausia visų laikų „Lorealista“.

Be darbo su „L’Oreal Paris“, tais pačiais metais Thylane tapo prekės ženklo ambasadore, ji vaidino kartu su Zendaya, Lucky Blue Smith ir Presley Gerber „Dolce & Gabbana“ tūkstantmečio tema 2017 m. pavasario/vasaros kampanijoje.

Tačiau 2017-ieji buvo tik klestinčios Thylane karjeros pradžia.

Vėlesniais metais ji imsis papildomų projektų, toliau dirbs su garsiausiais pasaulio vardais.

2017-ieji buvo dideli Thylane Blondeau; Tačiau tapimas L’Oreal Paris prekės ženklo ambasadore ir dalyvavimas Dolce & Gabbana kilimo ir tūpimo tako šou nebuvo jos pasiekimų pabaiga. Tų pačių metų gruodį Thylane užėmė antrąją vietą kasmetiniame „100 gražiausių 2017 m. veidų nepriklausomų kritikų sąraše“. Nepriklausomų kritikų sąrašas yra labai ištverminga institucija ir anksčiau laiko atpažino kai kuriuos didžiausius mados veidus, tačiau nors Thylane džiaugėsi atsidūrusi jo viršūnėje, tai buvo ne pirmas kartas, kai ji pateko į šį sąrašą.

Ketveri metai bėgimo

Thylane Blondeau 2017 m. patekimas į Nepriklausomų kritikų sąrašą iš tikrųjų buvo ketvirtas iš eilės pasirodymas prestižiniame sąraše – 2014 m. ji buvo 84, 2015 m. – 28, o 2016 m.

Turėdama tokį įspūdingą rekordą, Thylane tikrai daug ko siekė.

Tačiau ką jai dar beliko padaryti, būdama tokio jauno amžiaus?

Nesijaudinti.

Thylane ambicijoms nėra ribų, ir ji netrukus rado naujas sienas, kurias reikia įveikti.

Šiandien Thylane gali pasigirti daugiau nei 6,2 milijono sekėjų internete vien tik „Instagram“ tinkle, taip pat aktyviai renka sekėjus „Twitter“ ir „YouTube“, iš tikrųjų apimanti savo, kaip skaitmeninės gimtosios, kartos terpę.

Milijonams stebint jos atnaujinimus, Thylane vadovauja įspūdingai atsidavusių gerbėjų armijai ir nebijo panaudoti savo influencerės statuso, kad progresuotų ir stumtųsi į priekį.

Miela ir graži mergina sugebėjo pasiekti gražiausios planetos merginos titulą.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com