0

Nėra galūnių, tačiau nėra ir ribų: tikros meilės istorija

Share
  • 2022-12-03


Tikriausiai visi esame įpratę skaityti meilės istorijas, kai princas sutinka gražią princesę, beprotiškai įsimyli ir ilgai, bei laimingai gyvena. Tačiau, šios dienos istorija yra unikali. Mūsų šiandien pristatomi herojai yra graži jauna moteris ir vyras su reta negalia, kurie įsimylėjo nepaisant visoms kliūtims ir išankstiniams nusistatymams, bei kartu sukūrė laimingą šeimą. 

Susipažinkite su Nicku ir Kanae, pora, kuri įkvepia žmones iš viso pasaulio sekti savo širdimis, kai kalbama apie tyriausius jausmus.

Nikas nuo pat gimimo susidūrė su rimtais iššūkiais.

Nicholas Jamesas Vujičičius (39), yra garsus serbų kilmės motyvacinis kalbėtojas. Jis gimė su tetra-amelijos sindromu, retu sutrikimu, kuris reiškia, kad žmogus neturi rankų ar kojų. Pasak Nicko autobiografijos, jo mama atsisakė jį matyti ar laikyti jam gimus, abu jo tėvai iškart pasišalino iš ligoninės.

Iš pradžių buvo sujungti vienos jo pėdos pirštai. Nickui buvo atlikta operacija, skirta atskirti kojų pirštus, kad galėtų juos naudoti kaip pavienius. Jis šiltai tai vadina savo „vištienos blauzdele“.

Nickui Vujicičiui nuo pat gimimo teko susidurti su daugybe iššūkių. Jis buvo pirmasis studentas su negalia, kuriam buvo leista lankyti įprastą mokyklą Australijoje. Nepaisant to, bendraamžiai jį vis tiek laikė kitokiu. Tačiau jis niekada nepasidavė ir dabar džiaugiasi savo unikalia išvaizda. Jo tėvas jam sakydavo: „Tu esi dovana, tik kitaip supakuota . Ir dabar Nikas gyvena pagal šį moto.

Jo gyvenimas pasikeitė, kai jis sutiko Kanae.

Nickas ir Kanae pirmą kartą susitiko 2010 m. ir jis akimirksniu suprato, kad įsimylėjo. Dalase įvyko nedidelis renginys, kuriame Nickas buvo kviestinis pranešėjas, o Kanae jame dalyvavo. Kai Kanae susipažino su Nicku, ji palaikė santykius su savo dabartiniu vaikinu. Tačiau ji iškart pastebėjo, kad Nikas turi retų savybių, kurių ji jau seniai ieškojo vyruose.

Nickui tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio. Ir Kanae prisimena, kad pirmą kartą pamačiusi Nicką pajuto stiprų potraukį. Ji pajuto, kad jos akys vis susitinka su Niko akimis, ir iškart atsirado chemija.

Po įvykio Nickas parašė SMS žinutę savo draugui Tammy ir paprašė padėti jam susipažinti su Kanae. Nuo tos akimirkos dviejų meilės paukščių reikalai vystėsi labai greitai. Po tam tikro pasimatymų ir ilgų telefono skambučių laikotarpio Nickas vieną dieną paskelbė feisbuke, kad yra susižadėjęs su Kanae. Tai atsitiko 2011 m. rugpjūčio 1 d., jachtoje Santa Barbaroje, o Nickas užmovė sužadėtuvių žiedą ant Kanae piršto tiesiog burna. Jie susituokė 2012 metų vasario 12 dieną.

Jųdviejų meilė laikui bėgant tik žydi.

Laiminga pora susituokus tapo neišskiriama. Dabar jų šeima sparčiai auga, šiandien Nikas yra 4 nuostabių ir laimingų vaikų tėvas. Pora kartu augina 2 sūnus ir 2 dukras, o jų tarpusavio ryšys ir vaikai matyti jų šeimos nuotraukose. Nikas visada pasiilgsta žmonos, kai keliauja į konferencijas vienas be jos, ir nepavargsta savo įrašuose užsiminti apie meilę ir jausmus.

Kanae yra atsidavusi ir nepaprastai mylint žmona. Viename iš savo Instagram įrašų ji rašo:

„Viskas, ko mama gali paprašyti, jai jau buvo suteikta. Man patinka, kad galiu drąsiai teigti, kad mano vaikai mane dievina, o aš tiesiog negalėčiau gyventi be meilės jiems.“

Pora nori parodyti tinkamą pavyzdį visiems, kurie juos seka.

Pora negali padėti mylėti vienas kiekvieną dieną. Kanae padarė nuoširdų įrašą, kuriame apibūdino jų santykius per vieną iš jų jubiliejų.

Ji rašė : „Tiesiog užsukau pasigirti savo vyru. Jo darbų yra tiek daug, tačiau ryte pirmiausia jis atneša man gėlių, kad pasakytų: “Su jubiliejumi, mano meile!” Aš jį myliu. Metus pradėjome vėjo sūkuriu, matėme, kaip artimieji keliauja į dangų, taip pat sulaukėme naujų gyvybių šiame pasaulyje. Pakilimai ir nuosmukiai, bet kartu per visa tai.“

Kokie jausmai apima perskaičius istoriją apie šią neįtikėtiną porą? 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com