0

Kokioje srityje laukia sėkmė: horoskopas visiems zodiako ženklams savaitei nuo gruodžio 5 iki gruodžio 11 d.

Share
  • 2022-12-03


Kitą savaitę paženklins pilnatis, o tai reiškia, kad daugelis mūsų išgyvenimų vėl iškils į paviršių, privers spręsti svarbius klausimus. Kai kurie ženklai ypač pajus pokyčius: Dvyniai, Šaulys, Žuvys ir Mergelė.

Marso aktyvumas didina pavojingų situacijų riziką, nervinę įtampą. Ksenia Shakhova jums pasakys, kaip kuo sėkmingiau nugyventi savaitę nuo gruodžio 5 iki 11 d. Kiekvienam zodiako ženklui ji sudarė horoskopą.


Horoskopas visiems zodiako ženklams savaitei nuo gruodžio 5 iki gruodžio 11 d

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Ypač sėkminga gali būti gera savaitė deryboms su partneriais, sandoriams su užsienio įmonėmis. Prekybos sfera suaktyvėja, nes su ja susijusiems Avinams seksis. Taip pat verta skirti laiko savišvietai, tobulinti žinias tinkamoje srityje.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)


Nuo gruodžio 5 dienos Jautis bus maksimaliai susikoncentravęs į rezultatus. Daugelis sėkmingai išlaikys pokalbį ir užims savo svajonių poziciją, o organizacijų vadovai sugebės suformuoti gerai koordinuotą komandą, kurios kiekvienas narys suinteresuotas sėkme.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Turite išeiti ir užmegzti tvirtus socialinius ryšius. Būtent per juos ateityje bus galima susirasti savo verslą, pasitelkti paramą ir tiesiog susirasti bendraminčių. Jūsų horoskope komunikacijos linija, jūsų produkto reklama yra „išryškinta“ – nešvaistykite brangaus laiko.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)


Vėžiams pozityvumo šaltinis bus artimieji, kurių jiems labai reikės. Jėgos beveik lygios nuliui, tačiau neturėtumėte jaudintis – galite jas papildyti šeimos lizde. Sėkmė nusišypsos psichologams ir tiems, kurie kuria uždaras bendruomenes „savo“.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Laikas atsisakyti stereotipinių konfliktų sprendimo ir savo interesų gynimo principų. Galite pasielgti subtiliau, jausdami akimirkos dvasią ir pašnekovo nuotaiką. Tas pats pasakytina ir apie požiūrį į lėšų kaupimą. Akivaizdu, kad seni metodai jau veikia prastai, todėl juos reikia skubiai peržiūrėti.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)


Ateinanti savaitė bus gera, kalbant apie kūrėjų pripažinimą. Esate protinės veiklos viršūnėje ir galite pristatyti save iš geriausios pusės. Galimybės bendrauti su užsieniečiais yra atviros, o tai reiškia, kad internete galima susipažinti su kitos šalies atstovu.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Svarstyklės gali persvarstyti savo tikslus ateinantiems metams. Ši savaitė jiems labai svarbi apsisprendimo prasme. Išvažiavus iš miesto, pabuvus gamtoje, bus lengviau suprasti save. Kelyje gali nutikti lemtinga pažintis ar tiesiog malonus susitikimas, kuris jus pralinksmins.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)


Tie Skorpionai, kurie sugeba pritaikyti savo kūrybinius sugebėjimus, pasitiki itin jautria intuicija, savaitę gyvena laimėje ir harmonijoje. Be to, jų sveikata gerokai pagerės. Mėgaukitės tuo, ką jums atneša gruodis, ir žiūrėkite į ateitį optimistiškai.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Turėtumėte išmokti pasikliauti draugais ir užmegzti patikimus santykius su verslo partneriais. Pasitikėk, kad yra žmonių, kurie nuoširdžiai nori tau padėti. Sėkmę gali pasiekti mokslininkai, komercinės prekybos ir kompiuterių technologijų sričių darbuotojai.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)


Ožiaragiai ims trykšti naujomis idėjomis, tačiau jos bus susietos su asmeninės erdvės, darbo vietos ir darbo sąlygų bei namų organizavimu. Kai kurie susitelkimai į save duos vaisių, galų gale būsite patenkinti tuo, ką padarėte.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Gruodžio 5 – 11 dienomis galimas dalyvavimas kai kuriuose masiniuose renginiuose, vieši pasirodymai. Labai gerai, jei pavyksta susipažinti su kitų kultūrų ir mentaliteto žmonėmis – tai praplės jūsų supratimą apie žmogaus esmę ir praplės sąmonės ribas.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Žuvų darbo jėga dabar yra visiškai susitelkusi, kad gautų vertę iš savo akcijų ir investicijų. Galėsite susitvarkyti su nekilnojamuoju turtu, tvarkyti dokumentus, prireikus gausite kvalifikuotą pagalbą jurisprudencijos srityje. Stenkitės nenutraukti to, ką pradėjote pusiaukelėje, nes prie to greitai negrįšite.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com