0

Astrologai papasakojo, kuriems zodiako ženklams 2022-ųjų gruodis bus ypač sėkmingas

Share
  • 2022-12-03


Astrologai įvardijo tris zodiako ženklus, kurie paskutinį 2022 metų mėnesį pasieks karjeros ir finansinės sėkmės. Kas tie laimingieji, kurių pusėje taps ištikimas draugas Sėkmė?

Dvyniai


Jupiteris retrogradas 10 name padės Dvyniams atsidurti reikiamoje vietoje reikiamu laiku, laiku atlikti užduotis ir sustiprinti karjerą. Jupiterio retrogradas duoda gausių rezultatų, tačiau tai reikalauja šiek tiek daugiau darbo nei įprastai.

Tačiau dėl to būsite įvertinti už savo darbą ir sulauksite pripažinimo. Jei norite pakeisti darbą, tada mėnesio pradžioje tai pavyks.

Po to Merkurijus, Venera ir Saulė persikels į šeštą namą. Jei kas nors planuoja prieš jus sąmokslą, jam nepavyks, todėl nesijaudinkite, o būkite budrūs.

Mėnulis bus palankus Dvynių ženklo verslininkams. Septintojo namo Jupiterio susipynimas dešimtajame paveiks jūsų ambicijas ir atsidavimą, skatins judėti pirmyn.


Dvyniai gali sulaukti kai kurių aukšto lygio asmenų paramos, kad padėtų reklamuoti verslą. Pirmojo namo septintame name aspektas gali turėti įtakos tam, kad versle gali nutikti bet kas.

Todėl Dvyniai, norėdami pasiekti gerą rezultatą, turi ramiai ir atsargiai judėti į priekį. Marsas retrogradas pereis per Taurą 13 d., septintą namą atsukdamas nuo dvylikto namo.

Šios pozicijos rodo pelną versle per užsienio kanalus ar kitus regionus. Taigi, išnaudokite šį laiką ir pabandykite plėsti savo verslą.

Keturios planetos kartu įvertins vienuoliktą namą iš Raha, o tai labai pagerins finansinę situaciją per mėnesį. Greitai didės Dvynių pajamos, mažės problemų dėl pinigų, o finansinė nugara taps stipresnė nei bet kada anksčiau.


Tačiau kai Merkurijus, Venera ir Saulė persikelia į šeštąjį namą ir pakeičia jūsų dvyliktąjį namą, išlaidos gali netikėtai šoktelėti ir paveikti jūsų biudžetą.

Dvyniai turi atidžiai valdyti savo pajamas, kad galėtų augti. Verta investuoti tik į tai, kas būtina, nes netinkamai panaudoję galite daug prarasti.

Mergelė

Mėnesio pradžia Mergelėms bus palankesnė karjeros prasme, nes dešimtajame name retrogradas Marsas suteiks jėgų sunkiai ir ryžtingai įgyvendinti savo planus.


Tai gali gerokai sustiprinti Mergelių padėtį darbe, o pastangos bus įvertintos. Retrogradiniam Marsui įžengus į devintąjį namą, Mergelės turės šansų pakeisti savo darbo sritį.

Vyriausybės ar susijusių sektorių darbuotojai šiuo metu gali būti perkelti į kitą darbą. Dėl Veneros 11-oje, Merkurijaus 13-oje ir Saulės 16-oje Skorpiono ženkle perkėlimo trečiajame name bus išlaikytas ir kolegų lojalumas darbe.

Verslininkams Mergelėms teks sunkiai dirbti, tačiau jie pasmerkti sėkmei, nes Jupiteris retrogradas ateina į septintą namą, kur jis yra vadovas. Verslo Mergelė pajudės į priekį sėkmės keliu, kuris priblokš ženklo atstovus.

Dėl Raha buvimo aštuntajame name Mergelėms negalima patikėti verslo partnerio, nepatikrinus visų faktų. Verslo partneris gali sukelti įvykius, kurie sukelia verslo problemų.


Dėl trečiojo Saturno aspekto septintame name Mergelėms pasiseks, jei jos bus sąžiningos ir nerizikuos.

Mergelės gali sulaukti didelių finansinių injekcijų į biudžetą, nes mėnesio pradžioje Venera ir Ketu bus antrame jų horoskopo name.

Pinigai ateis iš kelių šaltinių vienu metu, tačiau aštuntame name Rahu gali padidinti nepageidaujamas išlaidas. Kai kurios išlaidos gali būti lemtingos biudžetui per mėnesį, todėl reikia būti atsargiems.

Dėl Saulės tranzito trečiajame name Mergelės turi šansų gauti naudos iš valdžios sektoriaus. Kai Marsas praeis per devintą namą, bus staigus piniginis pelnas.


Dėl Saturno buvimo penktajame name ir viso jo aspekto vienuoliktame būste bus suteiktos fiksuotos pajamos jūsų išlaidoms padengti.

Darbo iš jūsų niekas neatims, Mergelės verslininkai per savo verslo partnerius gali gauti papildomos finansinės naudos. Galimos papildomos pajamos iš šeimos verslo.

Ožiaragis

Dešimtajame Ožiaragio namuose bus Venera, Merkurijus, Saulė ir Ketu, jiems taip pat turės įtakos Saturnas. Šiuo atžvilgiu vadovybė patirs didelį spaudimą ir padaugės užduočių.

Pavestas darbas nereikalaus naujų įgūdžių ir nesukels problemų, priešingai, užduočių atlikimas parodys įgūdžius iš geriausios pusės ir sustiprins pasitikėjimą savimi, pakels moralę. Tokia situacija sustiprins pozicijas prieš vadovybę.

Gruodžio 13 d., Marsui retrogradiniam įžengus į penktąjį namą, prasidės karjeros pokyčiai. Jei žmogus jau seniai norėjo pakeisti darbą, galbūt tai įvyks dabar.

Įveikęs pirmąsias nesėkmes naujame darbe užtikrins, kad judėsi į priekį savo karjeroje. Dėl Saulės, Merkurijaus ir Veneros judėjimo vienuoliktame name santykiai su vadovybe bus malonūs, galima valdžios sektoriaus nauda. Valstybės tarnautojų gruodį laukia perkėlimas su padidinimu.

Mėnesio pradžia Ožiaragio ženklo verslininkams bus sėkminga. Visas Saturno aspektas septintame name suteiks energijos verslo apyvartai ir atitinkamai pelnui didinti.

Visi Ožiaragių troškimai gruodį išsipildys per Jupiterį penktame name, kuris aspektuos devintą, septintą ir vienuoliktą namus. Šeštame name esantis Marsas įvertins dvyliktąjį namą, o tai gali sumažinti Ožiaragio išlaidas.

Antroji mėnesio pusė bus palankesnė, nes dėl Saulės, Merkurijaus ir Veneros buvimo vienuoliktame name staiga padidės pajamos, kurios nudžiugins Ožiaragius. Pajamos gaunamos iš kelių šaltinių.

Kai Marsas retrogradiškai pažvelgs į vienuoliktąjį penktojo namą, galimi įvykiai, kurie sustiprins jūsų finansinę būklę. Todėl šį mėnesį Ožiaragiai įveiks finansinius sunkumus, įgis pranašumų tiek darbo vietoje, tiek versle, ras stabilumo karjeroje.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com