0

Sunkumai ir kliūtys: kurie zodiako ženklai bus patys nesėkmingiausi 2022 m. gruodžio mėn.

Share
  • 2022-12-02


Penki Zodiako rato atstovai 2022-ųjų gruodį susidurs su dideliais sunkumais ir nesėkmėmis. Jų gyvenime bus daug nemalonių permainų, konfliktų ir nesusipratimų. Jiems bus sunku judėti į priekį ir pasiekti užsibrėžtų tikslų.

Kokie Zodiako ženklai laukia nesėkmės 2022-ųjų gruodį


Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Avinui bus problematiška judėti į priekį savo tikslo link. Jie bus pažeidžiami žalingų įpročių, kuriems reikia daug jėgų, sėkmės ir energijos.

Ženklo atstovai turėtų būti dėmesingi, atsakingi ir nedaryti klaidų, nes tada bus sunku ką nors sutvarkyti. Emocinės svyravimai Aviną persekios visą mėnesį.

Visa tai gali neigiamai paveikti jų psichiką. Su bet kokiais sunkumais susidorosite tik susikaupę ir nepanikuodami.


Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Visą mėnesį Vėžiai turės problemų ne tik dėl energijos, bet ir dėl nuotaikos. Jie turi kuo daugiau dėmesio skirti savo sveikatai, laikytis maistingos dietos, gerti kuo daugiau skysčių.

Jie gali turėti kivirčų ir konfliktų su artimaisiais, taip pat problemų darbo reikaluose. Daugelis jų įsipareigojimų žlugs ir bevaisės.

Jie gali prarasti visus savo taip ilgai uždirbtus pinigus ir likti be nieko, jei ir toliau priims neapgalvotus sprendimus.


Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

2022-ųjų gruodis Dvyniams nebus pats palankiausias mėnuo. Per šį laikotarpį jų gyvenime nieko gero nenutiks. Dvyniai dažnai susidurs su konfliktais darbe, pretenzijomis ir viršininkų nesusipratimais.

Jie visiškai praras nepriklausomybę ir laisvę, o tai labai svarbu šio Zodiako ženklo atstovams. Ši netektis atneš jiems daug rūpesčių ir sielvarto.

Jie dažnai klys ir priims skubotus sprendimus, taip pritraukdami į savo gyvenimą tik rūpesčius ir sunkumus. Jiems bus sunku judėti į priekį savo tikslo link.


Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Po šiuo Zodiako ženklu gimę žmonės turės konfliktų ir nesutarimų su artimaisiais. Visa tai juos nuliūdins ir privers kentėti. Jie turės neigiamų emocijų, kurios lydės visą mėnesį.

Visa tai privers ženklo atstovus padaryti daug klaidų ir į savo gyvenimą pritraukti tik bėdas. Visa tai jiems taps rimtu ir sunkiu išbandymu, kurį atlaikyti nebus taip paprasta.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)


Gruodis Mergelėms prasidės liejant ašaras. Jie bus labai nostalgiški ir dažnai prisimins praeities įvykius. Jie taip pat prisimins visus įžeidimus ir išdavystes.

Visa tai įkvėps jiems stipraus ilgesio ir liūdesio, dėl kurio jie dar ilgai negalės išeiti iš šios būsenos. Visą mėnesį Mergelė nebus panaši į save, jos pradės provokuoti konfliktus, prasidės kivirčai ir skandalai.

Visa tai lems, kad jie neteks daug draugų, net artimieji gali nuo jų nusigręžti. Jiems tai bus tikra tragedija, su kuria bus sunku susidoroti.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com