0

Šiuos Zodiako ženklus astrologai laiko pačiais seksualiausiais

Share
  • 2022-12-02


Šiems Zodiako ženklams net nereikia dėti ypatingų pastangų, kad jie taptų dėmesio ir traukos objektais. Jie yra seksualūs iš prigimties, ir tuo jie yra linkę naudotis. Pasidomėkime, kuriuos Zodiako ženklus astrologai vadina pačiais seksualiausiais.

Skorpionas (spalio 24 – lapkričio 22 d.)

Šio ženklo atstovai ne veltui yra laikomi pačiais seksualiausiais: jie pasižymi itin ryškiu temperamentu. Skorpionai labai greitai  supranta, kad yra patrauklūs, ir, žinoma, išmoksta tuo naudotis. Skorpionai nebijo demonstruoti savo seksualumo: moterys mėgsta koketišką aprangą ir ryškų makiažą, o vyrai tiesiog tobulai įvaldo flirto meną.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Liūtai dievina save ir laiko save geriausiais žmonijos atstovais. Šio Zodiako ženklo atstovai visada nori mėgautis šlovės spinduliais, todėl jiems yra svarbu gauti kuo daugiau dėmesio. Liūtai trokšta komplimentų ir švelnumo: būtent tai gali padėti pavergti šio Zodiako ženklo atstovų širdis.

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Tai – vienas aistringiausių Zodiako ženklų, kuriam yra labai svarbūs kūniški malonumai: skanus maistas, šokiai ir aistringos naktys. Šio Zodiako ženklo atstovų partneriams netenka nusivilti: Avinai mėgsta eksperimentuoti ir gyvenime, ir miegamajame.

Vėžys (birželio 21 d.–liepos 22 d.)

Šis Zodiako ženklas yra apdovanotas labai lakia vaizduote. Vėžiai mėgsta eksperimentuoti ir įgyvendinti pačias netikėčiausias idėjas, todėl visa tai tikrai stebina jų partnerius. Šio ženklo atstovas savo antrajai pusei negaili komplimentų, be to, jis visada stengiasi jai suteikti kuo didesnį malonumą. Tiesa, Vėžiai gana lengvai pasiduoda pagundoms:  net ir užmezgę santykius jie nevengia flirtuoti su patraukliais priešingos lyties atstovais.

Svarstyklės (rugsėjo 24 d. – spalio 23 d.)

Šį prieštaringą ženklą valdo meilės ir grožio planeta Venera. Svarstyklės labai mėgsta flirtuoti ir apsukti galvas priešingos lyties atstovams. Šio Zodiako ženklo atstovams yra labai svarbus dėmesys, kurio jie stengiasi gauti bet kokia kaina. Svarstyklės dažnai nė neketina užmegzti rimtų santykių, tačiau jos stengiasi, kad priešingos lyties atstovai patikėtų, jog jos yra pasiekiamos.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com