0

Šis berniukas išpopuliarėjo internete dėl savo šukuosenos, tačiau dabar jis sugalvojo ją pakeisti. Pamatykite, kaip vaiką pakeitė stilistas

Share
  • 2022-12-02


naujienos

Šis berniukas išpopuliarėjo internete dėl savo šukuosenos, tačiau dabar jis sugalvojo ją pakeisti. Pamatykite, kaip vaiką pakeitė stilistas


Įprastai į įvairiausias stiliaus laidas kreipiasi suaugusieji, dažniausiai moterys. Jie susigalvoja daug problemų, kurias išsprendžia stilistų, transformacijos pagalba. Tačiau, pasitaiko ir vaikų. Šis berniukas, išpopuliarėjęs dėl savo šukuosenos internete jau norėjo pokyčių, tad pradėjo tai sakyti savo tėvams.


Vaikui tik dveji metai, o mama jį atvedė pas stilistus. Nors kalbėti jam dar nelabai sekasi, bet viską supranta. Berniukas turi vieną problemą, kurią kiti laiko išskirtinumu: jo plaukai labai garbanoti, dėl ko jo galva, kaip jis pats mano, atrodo kaip kiaulpienė.

Iš išorės jis atrodo mielas ir juokingas, tačiau, tokią „plaukuoseną“ nėra labai lengva prižiūrėti, antra, vaikai, o kartais ir suaugusieji pasijuokia iš berniuko. Vargu ar kam nors patiks patirti pašaipas, be to, ateityje taip susiformuoja kompleksai.

Stilistai suprato situacijos rimtumą ir pažadėjo padėti.

Didžiąją dalį šios „kiaulpienės“ nuspręsta nuskusti.

Nepaisant amžiaus, vaikas labai ramiai sėdėjo kėdėje ir leido meistrui ramiai dirbti.

Visiškai nuskusti smilkiniai ir pakaušis, plaukai liko tik parietalinėje ir priekinėje galvos dalyse. Ši šukuosena yra labai stilinga ir labai tinka Džordžui.

Kai mamai po pokyčių buvo parodytas sūnus, ji labai apsidžiaugė, dabar jos mažylis bus labai stilingas ir niekas nedrįs jo pravardžiuoti ir juoktis. Džordžas taip pat buvo patenkintas, pamatęs save veidrodyje net sušuko „Oho!“.

O kaip jūs manote, kuri šukuosena tiko labiau?WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com