0

Patys toksiškiausi Zodiako ženklai

Share
  • 2022-12-02


Kuris iš Zodiako ženklų gadina artimųjų psichiką ir gyvenimą? Toksiški yra tie žmonės, kurie psichologine prasme griauna aplinkinių gyvenimus. Tarp Zodiako ženklų yra 5 ženklai, kurie tampa toksiški dažniau nei kiti.

Žuvys pirmauja šiame sąraše. Šie žmonės yra puikūs aktoriai ir žino, kaip sukelti nuoširdų gailestį ir įskiepyti kitiems kaltės jausmą. Šis ženklas moka groti plonomis dvasinėmis stygomis ir manipuliuoti taip, kad neįmanoma atmesti jų prašymo, net jei labai to norisi. Žuvys dažniausiai naudoja kitus kaip gelbėjimosi „liemenę“, kalbėdamos apie visas savo problemas, po pokalbio kitus apima nerimo jausmas.

Skorpionas yra toksiškas rafinuotai: jam patinka daug kalbėti ir supriešinti žmones. Tuo pačiu metu jis gali jums saldžiai šypsotis ir prašyti neįžeidinėti, nes jis nepadarė nieko blogo. Pavojingiausias variantas – labai protingas Skorpionas, kuris bjaurius dalykus daro kitiems už nugaros. Yra daug tokių Skorpionų, kurie gauna, ko nori, šantažuodami kitus.

Mergelė – prieštaringas žmogus: išoriškai jis atrodo emociškai šaltas, tačiau niekada neatspėsite, ką jis iš tikrųjų jaučia viduje. Mergelės atstovų toksiškumas išreiškiamas nuolatine kritika, kartais labai žiauria, kuri mažina kitų žmonių savigarbą ir iškelia pačių Mergelės atstovų pranašumą. Šie žmonės taip pat linkę į buitinę tironiją.

Jautis yra toksiškas visame kame, kas susiję su materialia gyvenimo puse. Kadangi jis yra labai godus, beveik viską matuoja pinigais. Pagrindinis jo įsitikinimas – viską reikia gauti jei ne nemokamai, tai už mažiausią kainą. Jei Jautis yra priverstas mokėti už suteiktas paslaugas, tai sukelia pasipiktinimo audrą. Niekada neprašykite Jaučio paskolos.

Avinas paskutinis šiame sąraše, nes jis parodo savo toksiškumą tik tada, kai jaučiasi netinkamas tam tikroje srityje. Tokioje situacijoje Avinas pradeda kaltinti artimuosius dėl nesėkmių ir džiaugiasi, jei kieno nors padėtis yra blogesnė nei jo.

Jei esate šiame sąraše, pasistenkite negadinti kitiems žmonėms gyvenimo!

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com