0

Kaip skirtingiems zodiako ženklams pritraukti sėkmę 2023 metais

Share
  • 2022-12-02


Artėja Naujieji 2023-ieji Juodojo vandens triušio metai, ir visi svajoja, kad jie būtų laimingi ir sėkmingi. Tam gali padėti amuletai, kuriuos nesunku pagaminti, remiantis senovės traktatais ir mūsų protėvių patirtimi, kurie daug išmano apie akmenis, spalvas ir simbolius. Jų magiškas poveikis padės išvyti neigiamą energiją ir pritraukti sėkmės. Tačiau svarbu, kad jie būtų pagaminti atsižvelgiant į zodiako ženklą, po kuriuo žmogus gimė.

Avinas


Energingiems, ambicingiems ir drąsiems Avinams, kuriuos valdo karingas Marsas, reikia amuleto, kuris padėtų tramdyti emocijas ir vadovautųsi blaiviu protu. Idealus variantas jiems būtų karneolio pakabukas ar žiedas, kuris harmonizuoja jų būklę ir pagerina įžvalgumą. Turėdamas tokį amuletą, Avinas naujaisiais metais galės tikėtis sėkmės ir finansinės gerovės.

Jautis

Jautis, siekiantis komforto, jaukumo ir pamatuoto šeimyninio gyvenimo, smaragdu sugebės pritraukti palankias energijas. Šis gerovę ir klestėjimą visose gyvenimo srityse skatinantis akmuo jiems taps patikimu amuletu, jei bus nuolat nešiojamas su savimi. Taip pat Jaučiui bet koks daiktas su rožės ar aguonos atvaizdu gali tapti talismanu.

Dvyniai


Smalsūs ir bendraujantys Dvyniai per daug energijos išleidžia bendravimui. Jų lankstumas, socialumas ir emocionalumas reikalauja nuolatinio šviežios energijos antplūdžio, kad pritrauktų sėkmę. Bet koks produktas, pagamintas iš agato, jiems padės. Tai gali būti ne tik puošmena, bet ir figūrėlė ar dėžutė, kuri visada bus ant jų darbastalio.

Vėžys

Emocingiems, jausmingiems ir įtariems Vėžiams labiau nei kitiems reikia energijos apsaugos. Norint pritraukti sėkmę ir harmonizuoti jų būklę, jiems reikia galingo amuleto. Vėžiams tai gali būti mėnulio akmuo. Tai gali būti papuošalas ar koks nors daiktas, kuris bus laikomas jų namuose.

Liūtas


Liūtai yra ambicingi ir pasitikintys savimi, todėl jiems sėkmės akmuo yra citrinas, simbolizuojantis emocinį stabilumą ir minčių blaivumą. Tai padeda priimti pagrįstus sprendimus, kurie veda į sėkmę. Taip pat Liūtui saulėgrąžos vaizdas ant aplinkinių objektų bus geras amuletas.

Mergelė

Praktiška ir kryptinga Mergelė 2023 metais gali atrasti savyje naujų talentų ir visiškai iš naujo paleisti gyvenimą. Rauchtopazo amuletas padės jiems susidoroti su sunkumais. Šis akmuo harmonizuoja vidinę žmogaus būseną, pripildo teigiamos energijos ir pritraukia sėkmę.

Svarstyklės


Šio ženklo atstovų laukia sunkūs ir nenuspėjami metai, kupini netikėtų įvykių, galinčių gerokai pakeisti jų gyvenimą. Rožinis kvarcas taps sėkmės akmeniu šiame sunkiame ir spygliuotame Svarstyklėms kelyje, o jų pačių simbolis Svarstyklės padės harmonizuoti būseną bet kokiomis aplinkybėmis. Tiesiog padėkite šį daiktą savo namuose gerai matomoje vietoje.

Skorpionas

Paslaptingiems ir užsisklendusiems Skorpionams 2023 metais bus sunku, jie turės sunkiai dirbti ir įveikti sunkias kliūtis, kad pasiektų sėkmę. Tam jiems padės raudonojo rubino amuletas ir bet koks erelio pavidalo gaminys, simbolizuojantis dvasios jėgą ir atnešantis sėkmę.

Šaulys


Šauliams ateinantys metai bus kupini netikėtų pokyčių, tačiau jų drąsa, energija ir bebaimis padės įveikti bet kokius sunkumus. Geriausias teigiamą energiją pritraukiantis amuletas jiems bus geltonas citrinas, o ant bet kurio daikto ar papuošalo pavaizduota sidabrinė strėlė – sėkmės simbolis.

Ožiaragis

Darbštūs Ožiaragiai tikriausiai jau turi detalų kitų metų planą, tačiau Juodasis vandens triušis gali jį pakoreguoti. Norėdami pritraukti sėkmės, šio ženklo atstovai turėtų naudoti amuletą iš gintaro, kuris puikiai nuima nuovargį ir suteikia jo savininkui gyvybingumo, reikalingo įveikti visas kliūtis.

Vandenis


Energingi ir vis naujų viršūnių siekiantys Vandeniai Naujaisiais 2023 metais turi puikių galimybių. Kad bet koks vėjas jiems būtų teisingas, o pati sėkmė patektų į jų rankas, juodasis granatas geriausiai tinka kaip amuletas. Šis akmuo padės susidoroti su stresu, sustiprins nervų sistemą ir pritrauks teigiamos energijos.

Žuvys

Svajingos ir emocingos Žuvys naujaisiais metais negalės eiti su srove. Likimas jiems paruošė reikšmingus gyvenimo pokyčius. Ametistas padės Žuvims prisitaikyti prie naujų sąlygų, kurios turėtų būti naudojamos kaip dekoracija. O savo vidinę būseną harmonizuoti gali pasitelkę levandų kvapą, naudodami žvakes ar kvepalus.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com