0

Identiškiausios dvynės pasaulyje: Į pasimatymus eina su tuo pačiu vyru, nori už jo ištekėti ir susilaukti vaikų

Share
  • 2022-12-02


Kartais galime jausti, kad dvyniai turi nepaprastų, beveik telepatiškų savybių. Šių dienų herojės ne tik atrodo identiškai, bet ir daro viską kartu ir, na, yra net įsimylėjusios tą patį vyrą.

Identiškos seserys blogai jaučiasi kai yra ne kartu

Anna ir Lucy DeCinque yra seserys, kurios dažniausiai apibūdinamos kaip „identiškiausios dvynės pasaulyje“. Tačiau, pora turi daug daugiau bendro, nei identiška išvaizda.

Seserys dalijasi viskuo – nuo ​​drabužių ir didžiulės lovos iki bendro vaikino Beno. Dvi seserys taip pat yra TLC šou „Extreme Sisters“ žvaigždės ir prisipažįsta, kad net kartu eina į tualetą. Ana interviu sakė: „Kai ji eina į tualetą, aš einu su ja; kai ji prausiasi po dušu, aš einu su ja.“

„Mes niekada nesiskiriame. Nemanau, kad kada nors galėtume viena be kitos. Turime išsiskyrimo nerimą. Esame susietos viena su kita“, – atvirai spaudai pasakojo seserys.

Kartais jos elgiasi kaip vienas žmogus

Identiškos dvynės kartais peržengia įprastą ryšį. Jos prisipažino, kad jaučia išsiskyrimo nerimą, kai nėra kartu. Jos tiesiogine prasme negali gyventi, kai kitos nemato. Jos netgi lygina suvartotą maistą, kad jis būtų visiškai vienodas ir būtų vienodo skonio.

„Kartu prausiamės po dušu, daromės makiažą, einame miegoti tuo pačiu metu, kartu valgome, kartu išalkstame, viskas abejoms lygiai taip pat. Gali būti keista, bet taip norime gyventi savo gyvenimą, gyvename kaip vienas žmogus“, – laidos metu kalbėjo seserys.

Jų stiprus seseriškas ryšys tikrai išskiria jas iš minios. Tačiau jų meilės gyvenimas kelia gerbėjų ažiotažą dar labiau, nei jų įpročiai.

Dvynės nori būti mamomis viena kito kūdikiams.

Anna ir Lucy neseniai atskleidė, kad yra susižadėjusios su tuo pačiu vyru ir planuoja susilaukti kūdikių tuo pačiu metu. Ši žinia sukėlė karštas diskusijas internete po to, kai jos pridūrė, kad bus viena kitos vaikų mamos.

Nors ir dvynės buvo įsitikinusios savo sprendimu, jų mama tam prieštaravo, sakydama, kad kūdikis, turintis 2 mamas, tikrai jausis keistai. Tačiau, moterys sulaukė daugybės gerbėjų palaikymo ir liko motyvuotos savo sprendimuose.

Jų bendras vaikinas labai ištikimas seserų sprendimams.

Buvo pranešta, kad jų bendras vaikinas Benas seseriai pasipiršo praėjusiais metais. Tačiau jie dar nesusituokė, nes Australijoje poligamija uždrausta. Tačiau išlikdamas santykiuose, Benas yra labai supratingas visuose dalykuose, kuriuos demonstruoja šis duetas, įskaitant išskirtinį ryšį.

Abi seserys atsisako bendrauti su žmonėmis, kurie kritikuoja jų gyvenimo būdą ir laimingus santykius. Liusė paaiškino: „Benas supranta mūsų ryšį ir mūsų neteisia. Taip buvo nuo 1 dienos. Niekada nebuvo jokio pavydo.“

Ką manote apie tokį požiūrį ir santykius?

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com