0

Kinų horoskopas 2022 m. gruodžio mėnesiui: prognozė visiems zodiako ženklams

Share
  • 2022-12-01


Kinų horoskopas gruodžio mėnesiui pasakys, kaip sėkmingai praleisti paskutinį metų mėnesį.

Kinų horoskopas sujungia seną rytietišką išmintį ir šiuolaikines žinias. Šiame horoskope zodiako ženklas nustatomas pagal žmogaus gimimo metus. Parengė patarimus ir įspėjimus gruodžio mėnesiui kiekvienam rytiniam ženklui.


ŽIŪRKĖ

Gruodis jums bus sėkmingas šeimos sferoje – santykiai su tėvais bus kaip niekad šilti, o tarpusavio supratimas su vaikais beveik pasieks maksimumą. Tačiau finansų srityje retai kada pasiseks, todėl su grynųjų pinigų indėliais geriau nerizikuoti.

JAUTIS

Pirmoje mėnesio pusėje pajusite didelį įkvėpimą ir energiją. Tačiau antroje mėnesio pusėje pajėgos baigsis. Stenkitės tolygiai paskirstyti užduotis ir nepamirškite kitų.


TIGRAS

Turėtumėte daugiau laiko skirti darbui. Tai tinkamas metas būti paaukštintam arba pademonstruoti savo talentus viršininkams. Gruodžio mėnesį į specialistų ir paslaugų teikėjų pasirinkimą verta žiūrėti itin atidžiai, nes didėja tikimybė susidurti su nekompetentingais žmonėmis.

TRIUŠIS

Pavydūs žmonės ir piktadariai gruodį dažnai bandys sugadinti jums nuotaiką, o nesąžiningi pažįstami – savo lėšomis spręsti problemas. Gruodį jums leidžiama būti savanaudiškiems. Ir nekaltink savęs dėl to.


DRAKONAS

Paskutinis metų mėnuo jums bus sunkus ir labai užimtas. Neišspręstos problemos kris ant galvos kaip didelis sniego gniūžtė. Savo problemas spręskite palaipsniui ir negriebkite visko iš karto. Apokalipsė neįvyks, jei neskubėsite.

GYVATĖ

Gyvatės gruodį jausis pervargusios ir irzlios. Dėl to galimi nerviniai priepuoliai. Turėtumėte pagalvoti, ar prisiimate per daug pareigų. Horoskopas pataria nesijaudinti dėl smulkmenų ir mažiau bendrauti su nemaloniais žmonėmis.


ARKLYS

Gruodis atneš jums sunkių moralinių dilemų, kurios supurtys jūsų įsitikinimus. Teks rinktis tarp seno ir pažįstamo bei naujo ir nesuprantamo. Galimi lemtingi pokyčiai, kurių teisingam įgyvendinimui reikia valios.

OŽKA

Gruodis jums praeis ramiai ir saugiai, jei jūsų charakteris tam netrukdys. Užsispyrimas, pasipiktinimas ir kerštingumas gali sugadinti jūsų santykius su šeima. Patys destruktyviausi ir toksiškiausi jausmai bus pavydas ir pavydas – neleiskite jiems vadovauti.


BEŽDŽIONĖ

Pirmoji gruodžio pusė bus sėkminga kūrybai, pomėgiams ir sportui, tačiau galimi sveikatos sutrikimai. Gruodžio antroje pusėje norėsis nuo visko pailsėti ir kurį laiką pabūti vienam. Geriausias vaistas nuo bliuzo ir nuovargio bus kelionė į gamtą.

GAIDYS

Gruodis jums bus geras mėnuo sveikatos srityje. Galite atlikti bet kokius tyrimus, eiti į sveikatingumo procedūras. Geras mėnuo atsikratyti žalingų įpročių ir sportuoti. Net jei tik pradėsite dažniau vaikščioti, jūsų sveikata gerokai pagerės.


ŠUO

Gruodžio mėnesį nepageidautina skolinti pinigų ir daryti nuolaidų dėl kitų, kurie jums nemalonūs. Tačiau atviras konfliktas su draugais taip pat nėra vertas. Apskritai paskutinį metų mėnesį geriau su niekuo nesiginčykite, kitaip santykiai beviltiškai pablogės.

ŠERNAS

Gruodį Kiaulės ženklo atstovai dažnai jausis bejėgiai ir kaprizingi. Norite, kad magija išspręstų jūsų problemas. Tačiau suaugusiųjų gyvenime taip nebūna. Šernai turėtų imti likimą į savo rankas ir atsakyti už savo veiksmus.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com