0

2022 m. gruodžio mėn. Taro kortų horoskopas: patarimai kiekvienam zodiako ženklui

Share
  • 2022-12-01


Gruodžio mėnesio taro kortų horoskopas pasakys, kaip visi ženklai turėtų praleisti pirmąjį žiemos mėnesį.

Žmonės taro kortose ilgai ieškojo likimo įspėjimų ir užuominų apie ateitį. Taro kortos mums pasako, kokie sunkumai mūsų laukia ir ką daryti sunkioje situacijoje. Taro kortų horoskopas visiems Zodiako ženklams pasakys, koks jums bus gruodis ir kaip sėkmingai praleisite paskutinį metų mėnesį.


Avinas

Mėnesio kortelė : Atsiskyrėlis

Gruodį Avinams bus naudinga pabūti vienam su savimi ir savo jausmais, naujai pažvelgti į savo gyvenimą ir aplinką. Galbūt reikėtų kuriam laikui atsisakyti įprastų prekių ar pramogų, kad užaugtumėte aukščiau savęs. Kortelė taip pat pataria atidėti smulkias problemas ir pagalvoti, ar nerimaujate dėl smulkmenų.

Jautis

Mėnesio korta : Pentaklių tūzas

Gruodis jums bus sėkmingas ir pozityvus. Patirsite laimingą patirtį ir įgysite pastovumo gyvenime. Korta žada labai laimingą laikotarpį jūsų asmeniniame gyvenime – jūsų ir jūsų sielos draugo lauks naujas medaus mėnuo. Gruodis bus labai sėkmingas vaiko susilaukimui.


Dvyniai

Mėnesio kortelė : Pentaklių dešimtukas

Gruodį Dvyniai jaus patikimumą ir saugumą, pasitikėjimą ateitimi. Šį mėnesį nerimas jus arba paliks, arba sėkmingai išsispręs. Kortelė turi stiprią šeimyninę reikšmę ir pataria daugiau laiko praleisti su šeima, be jokios priežasties aplankyti tėvus ar kur nors išvykti su vaikais.

Vėžys

Mėnesio kortelė : trys kardai

Gruodį Vėžiams teks priimti sunkų sprendimą, kuris prieštaraus jūsų norams. Gali tekti atsisakyti kažko vertingo ar svarbaus, bet tai būtinas žingsnis. Asmeniniuose santykiuose korta žada meilės kančias ir kivirčus, kuriems nebus jokios logiškos priežasties.


Liūtas

Mėnesio kortelė : Kardų karalienė

Ši korta pranašauja liūtams karčią, bet būtiną patirtį, kurią jie patirs gruodžio mėnesį. Galbūt nusivilsite savo darbu, mylimu žmogumi ar savimi, bet tik taip galėsite suprasti kažką svarbaus. Kortelė žada sudėtingas situacijas darbe ir asmeniniame gyvenime, kurias sukels jūsų piktadariai. Konfliktai užsitęs ilgai.

Mergelė

Mėnesio kortelė : Teisingumas

Ši korta reiškia, kad Mergelėms gruodį teks prisiimti atsakomybę už savo veiksmus. Ir jūsų geri, ir blogi darbai atsilieps jums. Visi gruodžio mėnesį priimti sprendimai turės rimtų pasekmių ir paveiks jūsų likimą, todėl nereikėtų elgtis neapgalvotai.


Svarstyklės

Mėnesio kortelė : šešių taurių

Ši korta žada jums palankų ir sėkmingą mėnesį, kupiną harmonijos, emocinio pakilimo ir pamirštų norų išsipildymo. Korta žada sugrįžti į laimingas praeities akimirkas. Galite sutikti gerų žmonių iš praeities, aplankyti geras vietas iš vaikystės ar išgyventi laimingas praeities akimirkas.

Skorpionas

Mėnesio kortelė : Puodelių puslapis

Ši korta Skorpionams žada darbingą ir įdomų mėnesį jausmų ir emocijų srityje. Patirsite daug įvairių emocijų – ir teigiamų, ir nemalonių. Gruodžio mėnesį dažnai bendrausite su draugišku žmogumi, kuris duos jums naudingų patarimų.


Šaulys

Mėnesio kortelė : Saulė

Ši korta Šauliui žada itin sėkmingą mėnesį, kupiną malonių staigmenų. Gyvenimas pasuks į tave saulėtąja puse. Iš likimo gausite dovanų, kurios, jūsų nuomone, nebuvo vertos. Mėnuo tinkamas poilsiui ir kelionėms.

Ožiaragis

Mėnesio korta : Kardų tūzas

Gruodį jūsų gyvenimas primins mūšio lauką, kuriame nuolat teks kovoti dėl asmeninės laimės. Aplinkybės ir sėkmė nebus jūsų pusėje, tačiau didelė valia ir gyvenimiška išmintis padės Ožiaragiams pasiekti tai, ko nori.


Vandenis

Mėnesio korta : Pentaklių šeši

Gruodžio mėnesį likimas apdovanos Vandenį ir atneš pelnytą atlygį – dvasinį ar materialų. Senos problemos išsispręs, o naujos perspektyvos bus palankios. Sveikata taip pat bus stipri. Kortelė žada abipusę pagalbą ir dosnumą bendraujant su artimaisiais.

Žuvys

Mėnesio korta : Kardų riteris

Gruodis jums nebus lengvas, su daug išbandymų ir stresinių situacijų. Korta įspėja, kad jūsų planai ir tikslai nėra visiškai teisingi. Kitaip tariant, jūs „sapnavote“. Korta žada grubų ir nelabai malonų išblaivinimą. Galimos ir piniginės problemos bei konfliktai asmeniniame gyvenime.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com