0

Trijų Zodiako ženklų laukia pinigai ir karjeros augimas 2022 metų gruodį

Share
  • 2022-11-30


Žvaigždės yra atsakingos už daugelį mūsų gyvenimo sričių, įskaitant finansus. Sėkmė karjeros ir pelno klausimais gali priklausyti nuo to, kaip išsidėstę naktiniai šviestuvai.

Gruodžio mėnesį, prieš prasidedant žiemos švenčių sezonui, visi tikisi, kad taps laimingaisiais dangaus globėjais. Astrologė Viktorija Andreeva jums pasakys, kurie iš zodiako ženklų laukia pinigų ir karjeros augimo paskutinį išeinančių metų mėnesį.


Kas laukia pinigų ir karjeros augimo 2022 m. gruodžio mėn

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Analizuodami dangaus kūnų diagramą, galime suprasti ne tik, kuriems ženklams pasiseks, bet ir kodėl. Taigi, Dvyniams pasiseks savo projektų užbaigimu ir pristatymu Jupiterio dėka 10-ajame name, kuris taip pat yra retrogradinėje fazėje. Ir net jei dėl rezultato reikėjo dirbti viršvalandžius, tai buvo verta.

Saulės, Veneros ir Merkurijaus perėjimas į 6-ąjį namą bus pažymėtas sąmokslais prieš jus, tačiau jiems nepavyks. Jūs vis tiek gausite tai, ko tikitės.


Dabar jūsų ambicijos yra didelės ir, laimei, paremtos jūsų darbo pripažinimu iš valdžios. Tačiau jūs negalite būti pernelyg pasitikintis savimi, kad nesukluptumėte, kai prieš jus kurstoma intriga.

Po 13 d., Marsui perėjus į Jaučio ženklą, bus galimybė reklamuoti savo verslą užsienyje. Verslo savininkams tai labai gera žinia. Visi šie aspektai prisidės prie materialinės Dvynių gerovės didinimo, tačiau neatmetama ir „spąstų“.

Kad neprarastumėte to, ką įsigijote, turite būti atsargūs dėl pinigų ir neišleisti kiekvieno cento, net jei labai norite tai padaryti, kad pamalonintumėte savo šeimą ir draugus per šventes.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)


Teigiamas momentas Mergelėms – Marsas 10 name. Jis drąsina tuos, kurie atkaklumu ir nelankstumu pasiekia tai, ko nori, ir tai tik apie jus. Aukšto rango Mergelės gali tikėtis paaukštinimo, įtakos sferų stiprinimo valdžios struktūrose.

7-ojo namo valdovas Jupiteris bus palankiausioje padėtyje, todėl galite tikėtis, kad Mergelei pavyks visose jų pastangose. Tačiau neturėtumėte besąlygiškai pasitikėti verslo kolegomis.

Tarp jų gali būti išdavikas arba tiesiog nekompetentingas žmogus. Turėtumėte pasirinkti tik sąžiningus kelius, tada trečiasis Saturno aspektas septintame name prisidės prie dalykų darymo „lengva ranka“.

2022 metų gruodžio pradžioje kai kurie ženklo atstovai gaus didelę sumą į savo sąskaitą arba laimės grandą. Pajamos tikrai viršys išlaidas, tačiau tai padidins ir pagundų. Neskubėkite į viską rimtai, protingai žiūrėkite į išlaidas.


Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Kelios planetos jus paveiks vienu metu: Merkurijus, Venera, Ketu, taip pat Saulė, esanti 10-ame jūsų ženklo name. Turite sunkiai dirbti, vykdyti viršininkų įsakymus, judėti mieste, susitikti su kolegomis ir investuotojais.

O tie Ožiaragiai, kurie jau pavargo nuo savo darbovietės, turi galimybę ją pakeisti po gruodžio 13 d. Saulė, Merkurijus ir Venera 11-ame name padės gauti labai galingo žmogaus palaikymą.

Pavyzdžiui, valstybės tarnautojai gali sustiprinti savo pozicijas ir pradėti staigų karjeros kilimą.


Saturnas lydės tuos ženklo atstovus, kurie planuoja atidaryti savo verslą. Sutvarkyti visus popierius bus galima ir gana greitai – iki Naujųjų metų.

Labai greitai pradėsite gauti pelną, todėl negaiškite laiko. Tai bus puiki šventinė dovana jums ir jūsų šeimai.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com