0

Nesėkminga meilė: moterys, kurių zodiako ženklai traukia tik blogiukus

Share
  • 2022-11-30


Visos moterys svajoja savo kelyje sutikti vyrą, su kuriuo gyvens kaip už akmeninės sienos, kuris jas mylės ir rūpinsis. Yra penki moteriški zodiako ženklai, kurie į savo gyvenimą pritraukia tik „blogus“ vaikinus.

Šioms moterims sunku susitvarkyti asmeninį gyvenimą, nes joms tarsi prilimpa įvairios bėdos.


Kokios moterys traukia blogiukus

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Šio ženklo moterys svajoja sutikti vyrą, su kuriuo galėtų susituokti. Jie pasitiki savimi ir žino, ko nori iš gyvenimo. Santykiuose jie visada stengiasi duoti daugiau nei gauna.

Pagrindinis jų trūkumas – jie nemoka įžvelgti kitų žmonių trūkumų, o vyrai tuo dažnai naudojasi. Vėžiu sergančios moterys nemoka atskirti, kas rūpinasi, o kas tampa kontrole, ir labai dažnai sako „ne“, kai to nereikia, ir ištveria ten, kur neverta.


Ženklo atstovai stengiasi išsaugoti savo santuoką, net jei jų partneris yra tironas ir moralinis monstras.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Mergelės ženklo moterys yra protingos ir toliaregės, tačiau nuolat pasiduoda kitų žmonių įtakai ir įvairioms manipuliacijoms. Visa tai dėl per didelės meilės pagyrimams ir komplimentams.

Jiems patinka, kai partneris sako gražius žodžius, dovanoja dovanas ir važiuoja į restoranus. Bet visa tai daroma siekiant iš patiklios moters gauti viską, ko nori vyras.


Didžiausia šių moterų problema yra ta, kad jos visiškai nesimoko iš savo klaidų. Visa tai veda prie to, kad jie pasirenka nevertus vaikinus, kurie verčia juos kentėti.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Ožiaragio moterys yra racionalios ir visada pasveria privalumus ir trūkumus. Šioms moterims sunku atsispirti vyrui, turinčiam puikų humoro jausmą ir žavesį.

Jei tokiam vyrui patinka Ožiaragiai, jie padarys viską, kas įmanoma, kad jį išlaikytų, net taikstės su nuolatiniais skandalais ir kivirčais. Moterys nemano, kad jų išrinktasis yra blogas, nes yra tikri, kad jis jas myli, tačiau iš tikrųjų viskas nėra taip.


Jie turi išmokti atskirti tikrą meilę nuo savanaudiškumo ir manipuliavimo. Talentą pritraukti „bloguosius“ Ožiaragių vaikinus apdovanojo Visata.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Šio Zodiako ženklo moterys yra pernelyg pasitikinčios ir naivios. Kartais jie elgiasi kaip vaikai, ypač kai tiki vyro žodžiais. Apgauti Šaulio ženklo moteris yra gana lengva, nes jos įsitikinusios, kad aplinkiniai nesugeba padaryti niekšybės ir blogo poelgio.

Kai ženklo atstovai sutinka savo meilę, jie yra pasirengę visiškai pasinerti į santykius, pamiršdami apie viską pasaulyje. Pačios moterys net nesupranta, kad susiduria su tikru niekšu, kuris pasinaudoja jų gerumu ir gauna iš jų viską, ko nori.


Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Šio Zodiako ženklo moterys negali pakęsti vienatvės, mano, kad tai tikras kankinimas. Šio zodiako žvaigždyno atstovai neįsivaizduoja gyvenimo be pažinčių, pasimatymų, bučinių ir romantiškų susitikimų.

Jei kelyje Svarstyklės sutinka žmogų, kurį įsimyli, jos iš karto pamiršta apie viską pasaulyje. Jiems niekas ir niekas daugiau neegzistuoja, nes savo partnerį jie laiko idealiu.

Pačios Svarstyklės nesupranta, kad už princo paveikslo slepiasi tikras piktadarys. Tokiuose santykiuose jie gali būti ilgai ir niekada nedrįs jų nutraukti, nes visiškai pasitiki partneriu.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com