0

Raktas į širdį: kokie yra zodiako ženklai draugystėje ar meilėje ir kaip su jais sutarti

Share
  • 2022-11-29


Norint išlaikyti draugystės ar meilės santykius ilgus metus, reikia būti jautriam ir išmintingam, gerbti kitą žmogų, palaikyti jį, laikytis pasitikėjimo ir savitarpio pagalbos principų. Tačiau viso to kartais neužtenka, jei neatsižvelgiame į individualias zodiako ženklo savybes. Astrologė Tatjana Jermolina pasakos, kaip rasti raktą į draugo ar mylimo žmogaus širdį, kaip ženklai pasireiškia draugystėje ir meile bei kaip su jais sutarti.

Kokie yra zodiako ženklai draugystėje ar meilėje ir kaip su jais sutarti


Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Jei kas nors mano, kad Avinas savo charakteriu panašus į savo kolegą iš gyvūnų pasaulio, tada jis labai klysta. Tai aistringos prigimtys, kurios lengvai „užsidega“ nuo vieno įžeidžiančio žodžio. Bėdas su juo galima išspręsti tik taikiai, susitikus pusiaukelėje ir pasiūlyti būdus konfliktui išspręsti. Jei nepuolate savo partnerio Avino, tada visiškai įmanoma su juo gyventi laimingą, nuobodų gyvenimą.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Jei kalbame apie šeimos santykius, tai partnerio aplaidumas, neatsakingumas ir netinkamas valdymas gali juos sugriauti. Jautis netoleruoja to, kas griauna komfortą. Tai yra pagrindinis jų dalykiško, kruopštaus pobūdžio reikalavimas. Iš draugų šio ženklo atstovas netoleruos perdėto pagyrūno, ir nors pats Jautis vargu ar sau tai pripažins, to priežastis – pavydus nusiteikimas.


Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Dvyniai – linksmi ir linksmi žmonės, jiems be galo sunku gyventi šalia žmogaus, neturinčio humoro jausmo. Jei vyras ar žmona juos įstatys į griežtus rėmus, reikalaus daugiau rimtumo, greičiausiai jie sunaikins tai, ką turi. Verta leisti šiam ženklui būti tokiam, koks jis yra, jo visuomeniškumą laikyti savaime suprantamu dalyku.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Daugelis girdėjo, kad tai šeimyniškiausias zodiako ženklas. Su jais užmegzti tvirtą ryšį ir sugyventi tame pačiame bute nėra taip sunku. Užtenka būti nuoširdžiam, dėmesingam ir rūpestingam. Vėžiai yra labai jautrūs ir visada dėkingi už meilės ir gerumo apraiškas jų kryptimi. Taip pat nepamirškite pasakyti „ačiū“ už jų darbus ir pastangas.


Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Liūtai ne itin gerai toleruoja kritiką savo adresu, todėl apie klaidas reikia užsiminti labai atsargiai. Ir tikrai niekada nesakykite pastabų Liūtui kitų akivaizdoje. Tai gali sukelti pykčio ir agresijos protrūkį, bet blogiausia, kad Liūtas prisimins, kad tu sugebi tai padaryti su juo, ir nebepasitikės tavimi. Be to, šio ženklo žmonės yra labai godūs savo dorybių pagyrimui ir skandavimui.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Mergelėms labai svarbu palaikyti lygiaverčius santykius, kuriuose nėra vietos egoizmui ir veidmainiavimui. Jie reiklūs sau ir kitiems, ir daugeliui toks požiūris gali pasirodyti pernelyg racionalus. Tačiau iš tikrųjų draugystėje ir meilėje šis ženklas yra labai ištikimas ir stabilus, o tai gerai, jei norite ilgalaikių santykių.


Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Siekdamos savo tikslo švelniais metodais, Svarstyklės visais įmanomais būdais užsimins partneriui, kad nori iš jo maksimalios grąžos. Ir jie tai reiškia ne tiek daug: gerus žodžius, susidomėjimą visais savo reikalais, rūpestį gerove. Veiksmai šiam ženklui nėra tokie svarbūs kaip žodžiai.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Norėdami susidraugauti su Skorpionu, pirmiausia turite suintriguoti jį su savo asmeniu, taip pat parodyti jam jautrumą. Pats Skorpionas eis į suartėjimą, jei žmogus jam bus įdomus. Tačiau dar prireiks daug laiko, kol išmoksite su juo sutarti. Šis ženklas nėra lengvas, paslaptingas, jis ne visada supranta save, ką jau kalbėti apie kitus žmones.


Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Šauliai yra lengvi ir spontaniški, jie gali akimirksniu apsispręsti dėl kažkokios beprotiškos idėjos, tikėdamiesi, kad ją palaikysite. Jie tiesiog nustoja gerbti žmones, kurie yra neaktyvūs ir abejingi, todėl jie draugauja su tuo pačiu. Norint gyventi darnoje su Šauliu, reikia tobulėti poromis, nuolat siekti naujų aukštumų.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Šie žmonės nėra impulsyvūs, nemėgsta ekstravagancijos ir šokiravimo. Kiekvienas, kuris vertina gilius, apgalvotus santykius, bus laimingas su Ožiaragis. Tačiau atminkite, kad visi šio ženklo pomėgiai turi būti gerbti, jais domėtis. Bėgant metams jie taip pripranta ir pripranta prie partnerio, kad su juo tampa kaip vanduo.


Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Vandeniai yra gana pavydūs, todėl geriau jiems neparodyti, kad be jo turite ir kitų draugų. Ir jei mes kalbame apie romantiškus santykius, Vandenis rodo emocinį godumą. Visa jūsų patirtis turėtų būti susijusi tik su juo.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Žuvys gali būti pernelyg įtarios, todėl nemeskite šešėlio ant tvoros. Nedelsiant ir atvirai ištarkite prieštaringus dalykus, nustatykite prioritetus – tada visai įmanoma su jais laimingai sutarti. Stenkitės nedovanoti Žuvims staigmenų, nes jos yra atsargios bet kokių netikėtumų.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com