0

Sutuoktiniai nusprendė įsivaikinti trynukus, tačiau jie net nenutuokė, kaip pasikeis jų gyvenimas vos po kelių mėnesių

Share


Sarah ir Andy Justice nuo pat santuokos pradžios svajojo apie vaikus. Nors pora planavo turėti didelę šeimą, gamta nebuvo jų pusėje. Jie ilgą laiką bandė pastoti, tačiau visiškai nesėkmingai. Sugniuždyta pora griebėsi kitų alternatyvų – jie pradėjo leisti visas savo santaupas dirbtinio apvaisinimo procedūroms.

Reklama

Deja, bet visos pastangos nedavė teigiamo rezultato. Sutuoktiniai net ir tada nenuleido rankų ir sutelkė savo dėmesį į paskutinę alternatyvą – įsivaikinimą. Po kurio laiko jie buvo supažindinti su būsima mama, kuri buvo pasiryžusi atiduoti savo naujagimį įvaikinimui.

Tačiau čia ir vėl jų laukė nesėkmė – likus vos porai savaičių iki gimdymo būsimoji mama persigalvojo ir nusprendė pasilikti savo kūdikį.

Nepaisant praeities nesėkmių, jie vėl buvo supažindinti su kita būsima mama. Tačiau istorija ir vėl pasikartojo. Gimdyvė nusprendė pasilikti kūdikį, o pora prarado visas viltis…

Reklama

Po kurio laiko sutuoktiniai ir vėl sulaukė skambučio iš įvaikinimo agentūros. Pora išgirdo džiugią žinią, kad greitai viena mama gimdys ir jie galės pagaliau įsivaikinti dukrelę ar sūnų.

Tačiau atvykę į ligoninę jie neteko žado – paaiškėjo, kad būsima mama laukiasi trynukų. Sutuoktiniai negalėjo patikėti tuo, su kokiu kaupu jiems buvo atlyginta už visas patirtas kančias ir širdies kartėlį. Dabar jie galėjo džiaugtis ne vienu, o net trim vaikučiais.

Reklama

Sutuoktiniai buvo labai laimingi ir pasiruošę visomis jėgomis tapti pačiais geriausiais tėvais savo trynukams. Tačiau po kurio laiko Sarah pradėjo negaluoti. Andy išsigando, kad visos praeities nelaimės ir nusivylimai nebūtų paveikę žmonos sveikatos.

Moteriai buvo atlikti tyrimai, kurie atskleidė negalavimo priežastį. Ji laukėsi dvynių! Galima tik įsivaizduoti, kokiame šoke buvo pora, kuri ant savo rankų jau laikė 3 mažyčius kūdikius.

Be abejonės pora jautėsi palaiminta tokiu džiaugsmu ir su nekantrumu laukė šeimos pagausėjimo.

Reklama

Gimus dvyniams didelė septynių asmenų šeima su penkiais mažamečiais vaikais sulaukė didelio giminės ir draugų palaikymo, kurie padėjo susitvarkyti su kūdikiais, reikalaujančiais labai daug dėmesio ir rūpesčio vienu metu. Nors tai buvo sunku, tačiau Sarah ir Andy džiaugėsi išpildę savo svajonę tapti didele šeima.

Reklama

Nors pora daugiau vaikų neplanavo, nepraėjus nei metams po dvynių gimimo, Sarah ir vėl pastojo. Šį kartą ji laukėsi tik vieno kūdikio. Šeštasis vaikas gimė jau tada, kai mažyliai buvo šiek tiek ūgtelėję, tad įgudę tėvai sugebėjo pasirūpinti mažyliu ir vyresnėliais.

Rūpintis tokia didele šeima yra labai sunkus darbas, tačiau tai, ką tėvai gauna atgal iš savo vaikų yra neįkainojama. Sarah ir Andy pajuokauja, kad vis dėlto jie norėjo didelės šeimos, todėl neturi teisės abejoti Dievo valia, kuri taip unikaliai pasireiškė dideliu skaičiumi vaikų per labai trumpą laiką.

Ši istorija pasauliui parodė, kad niekada neverta nuleisti rankų ir prarasti viltį. Dievo keliai nežinomi, o ši šeima gavo savo malonę po ilgų metų, kupinų nusivylimo ir kartėlio. Tačiau patyrus begalinį džiaugsmą ir palaimą įsivaikinus trynukus, ši šeima į savo gyvenimą pritraukė dar daugiau džiaugsmo.

Reklama
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com