0

Gyvenimas pasikeis: kuriems zodiako ženklams 2023-ieji taps lūžio tašku

Share
  • 2022-11-28


Visi tikisi, kad 2023-ieji bus geresni už dabartinius, kad konfliktai taps praeitimi ir pagaliau bus galima iki galo patirti gyvenimo džiaugsmą. Tačiau trys Zodiako ženklai turi pagrindą ne tik tikėtis, bet ir ruoštis naujienoms jau dabar.

Astrologė Natalija Barskaja pasakojo, kuriems zodiako ženklams ateinantys metai taps lūžio tašku ir ką tai reiškia kiekvienam iš jų.


Kuriems ženklams 2023-ieji bus lūžio taškas

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Triušio metai jums prasidės ne taip, kaip norėtumėte: sunkumai galimi beveik visose gyvenimo srityse. Galite net suabejoti, kad lūžis išvis ateis, bet svarbiausia nepasiduoti.

Pašalinkite skausmingas mintis, eikite savo tikslo link su savo įgimtu entuziazmu. Tolumoje ji šmėsteli jau prasidėjus šiltajam sezonui.


Vasara padovanos Avinams tai, apie ką jie arba net negalvojo, arba apie ką svajojo, bet drovėjosi apie tai kalbėti garsiai.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Jei Dvyniams ir tikimasi kokių nors pokyčių, tai jų nuotaikai būdinga amerikietiškojo kalnelio seanso pabaiga. Galime sakyti, kad šis vidinis lūžis yra ne mažiau svarbus nei išorinis.

Gali būti, kad 2023-ieji jums bus orientyriniai metai, bus šeimos papildymas. Mintis, kad tapsite tėvais, labai ilgam išvarys bliuzą, pesimizmą ir liūdesį.


Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Skorpionai tikisi intensyvaus savęs tobulėjimo ir naujo dvasinio augimo etapo. Šiuo metu labai svarbu negaišti laiko toksiškam bendravimui ir atsisakyti susitikti su tais žmonėmis, kurie tiesiog nori pasipelnyti iš jūsų energijos.

To prireiks norint įgyvendinti dar 2022 metais sudarytą planą. Laikykitės psichikos higienos, ir antroje metų pusėje įvyks ilgai lauktas lūžis.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com