0

Dvyniams atleisti skriaudėjams, Liūtas turi susitelkti į darbą: ką reikia padaryti iki 2022 m. gruodžio 4 d., kad pakeistumėte gyvenimą

Share
  • 2022-11-28


Kad pakeistų savo gyvenimą, kiekvienas Zodiako rato atstovas turi žinoti, ką jam reikia nuveikti 2022 metų lapkričio 28 – gruodžio 4 dienomis. Vieni turi rūpintis savo sveikata, kiti – kitais.

Visiems Zodiako ženklams šiuo metu svarbiausia neatsisakyti padėti tiems, kuriems reikia pagalbos.


Ką daryti Avinui, Jaučiui, Dvyniams ir Vėžiui iki gruodžio 4 dienos, kad gyvenimas pasikeistų

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Avinas turi atkreipti dėmesį į savo sveikatą. Laikotarpiu nuo lapkričio 28 iki gruodžio 4 dienos ženklo atstovams reikia imtis mažiau darbų. Jie neturėtų bandyti imti to, ko negali sau leisti.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)


Nedirbantys Jaučiai turėtų pagalvoti apie naujo darbo paieškas, kad nebūtų nuo nieko priklausomi ir pirktų tai, ko nori. Sunkiai dirbantys turi skirti laiko poilsiui, kad šiek tiek atsipalaiduotų.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Šią savaitę Dvyniai turi atleisti visiems savo skriaudėjams. Geriausia susėsti kartu ir išsiaiškinti priežastis, o ne vaikščioti ir nuolat vienas ant kito „durti“. Nereikėtų jiems keršyti, nes tai nieko gero neprives.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)


Iki gruodžio 4 dienos Vėžiai turėtų pasistengti skirti laiko aplankyti savo artimuosius. Gali būti, kad jiems prireiks pagalbos. Tokiu atveju turėsite atsisakyti visų kitų prašymų ir skirti laiko artimiesiems.

Ką daryti, kad Liūtas, Mergelė, Svarstyklės ir Skorpionas iki gruodžio 4 dienos pakeistų savo gyvenimą

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Liūtai turės sutelkti dėmesį į savo pagrindinį darbą ir užbaigti ilgai trunkančias bylas. Tie, kurie nedirba, turi susikoncentruoti į kasdienę veiklą. Jie sugebės susidoroti su visomis užduotimis.


Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Mergelėms reikia galvoti apie savo gyvenimą, planus ir veiksmus. Gali būti, kad jie iš naujo įvertins savo požiūrį ir savo gyvenime imsis daug naujų pokyčių. Šis laikotarpis palankus jūsų finansinei padėčiai gerinti.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Viskas, kas nutinka šią savaitę, Svarstykles gali sunerimti. Jie turi būti ramūs bet kurioje situacijoje ir neimti visko per daug prie širdies. Tik tokiu būdu jie galės pasiekti tai, ko nori.


Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Skorpionams likimas atneš daug malonių staigmenų ir progų. Jiems tereikia atkreipti dėmesį į visus Visatos jiems siunčiamus ženklus ir teisingai juos interpretuoti.

Ką daryti, kad Šaulys, Ožiaragis, Vandenis ir Žuvys pakeistų savo gyvenimą iki gruodžio 4 d.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)


Iki gruodžio 4 dienos Šaulys turėtų daryti tai, kas jiems teikia džiaugsmą ir malonumą. Tai gali būti meditacija, joga, šokiai ar rankdarbiai. Mėgstama veikla padės įkvėpti ir suteikti energijos.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Ožiaragiams reikia daugiau dėmesio ir laiko skirti savo sielos draugui. Turite išsiaiškinti visus jos norus ir pabandyti juos paversti realybe. Vienišų ženklo atstovų laukia malonus susitikimas.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Vandeniai turėtų atkreipti dėmesį į savo išvaizdą. Jie gali saugiai eiti į grožio saloną pasidaryti naują šukuoseną, makiažą ar dažyti plaukus. Naujas įvaizdis padės jiems susirasti gyvenimo draugą.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Žuvims iki gruodžio 4 dienos reikia padaryti gerą darbą. Galite padėti pinigais prieglaudoms, aplankyti vaikus našlaičių namuose, pamaloninti juos minkštais žaislais. Taip pat galite padėti tiems, kuriems reikia pagalbos, ypač vienišiems seniems žmonėms ir silpniems žmonėms.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com