0

Dėmesingus, sąžiningus ar stiprios dvasios: į ką įsimyli skirtingi zodiako ženklai

Share
  • 2022-11-28


Partnerio pasirinkimas ir elgesys santykiuose, be kita ko, priklauso ir nuo gimimo datos. Kiekvienas zodiako ženklas turi savo meilės pageidavimus. Kažkas nedvejodamas veržiasi į aistrų sūkurį, o kažkas ilgai žiūri į užuojautos objektą. Lygiai taip pat skirtingos prigimties žmonės laikomi antrosios pusės vaidmeniu. Ekspertai pasakojo, ką zodiako ženklai įsimyli ir kaip renkasi partnerį.

Avinas laukia supratimo ir pagarbos


Zodiako rato pradininkai ieško švelnaus ir švelnaus partnerio. Aktyviems Avinams svarbu būti suprastiems, branginamiems ir branginamiems. Todėl jie atkreipia dėmesį į simpatiškus ir malonius žmones.

Jautis įsimyli švelnų ir meilų

Žemės ženklo atstovai netoleruoja spaudimo. Jiems svarbi veiksmų laisvė. Jaučiai įsimyli tuos, kurie nesistengia jų kažkaip riboti, nepažeidžia asmeninių ribų. Priešingai, švelnumas ir meilė skatina juos siekti naujų laimėjimų.

Dvyniai renkasi tuos, kurie gali klausytis


Tai vienas egocentriškiausių zodiako ženklų. Dvyniai įpratę galvoti ir kalbėti tik apie save. Todėl jiems svarbu susirasti partnerį, kuris juos išklausytų ir užjaustų. Jie negali pakęsti egoistų ir kritikų.

Vėžiai įsimyli stiprius žmones

Šeimos ir jausmingus ženklus traukia tie, kurie gali juos apsaugoti nuo išorinio pasaulio. Tik stiprios valios žmogus gali būti Vėžio išrinktasis. Tuo pačiu perdėtas pasitikėjimas savimi juos atbaido.

Liūtai vertina dėmesį savo asmeniui. 


Ugnies ženklo atstovai niekada neįsimyli tų, kurie tolygiai kvėpuoja jų link. Liūtai įpratę būti dėmesio centre. Todėl jie negaiš laiko tiems, kurie jais nesižavi ir nepastebi nė menkiausio pokyčio. Liūtui tai labai svarbu.

Mergelės įsimyli jautrius žmones

Nepaisant išorinio sunkumo, jiems svarbu papildomai patvirtinti savo išskirtinumą. Todėl dažniausiai įsimyli tuos, kurie jiems primena gerąsias jų savybes. Mergelės renkasi geras, jautrias ir rūpestingas.

Svarstyklės ieško pusiausvyros meilėje


Ženklo atstovai yra pasirengę ilgai ieškoti savo likimo. Jie ieško tobulo partnerio, kuriame derinamas gebėjimas linksmintis ir aukštas intelektas. Šis tandemas Svarstykles veda iš proto. Ne mažiau svarbu, kad išrinktasis būtų lengvas ir neatidėliotų dalykų neribotam laikui.

Skorpionas ieško paramos

Šis ženklas turi sunkų charakterį. Santykiai su juo kupini nesusipratimų ir konfliktų. Todėl Skorpionui svarbu rasti žmogų, kuris juos palaikytų bet kurioje situacijoje. Ženklo atstovai tokius žmones įsimyli be atminties. Jie patys norės išlaikyti šiuos santykius ir dės pastangas.

Šauliai įsimyli nepaprastus žmones


Ženklo atstovai netoleruos nuobodulio santykiuose. Jie yra pasirengę iškeisti savo laisvę tik į sąjungą su nepaprasta ir nenuspėjama asmenybe. Būtent tokiems jie jaučia simpatiją ir aistrą.

Ožiaragiai itin išrankūs 

Būtent tiems sunku susirasti draugą, todėl tai yra Ožiaragis. Jie ieško partnerio, kuris galėtų derinti greitą protą, gebėjimą subtiliai juokauti ir abejingumą. Ši trijulė yra būtina, kad Ožiaragis įsimylėtų ir būtų pamišęs dėl savo antrosios pusės.

Vandeniai įsimyli atvirus ir sąžiningus žmones.


Ženklo atstovai nemėgsta apsimetinėjimo ir veidmainystės. Jie subtiliai jaučia apgaulę ir nesugebės mylėti nesąžiningo žmogaus. Tuo pačiu jie yra pasirengę užmegzti santykius su atviru, teisingu žmogumi, kuris gali juos išklausyti ir palaikyti. Šios savybės svarbios ir Vandeniui.

Žuvys ieško atsakingumo 

Ženklo atstovai kiekvieną partnerį laiko potencialiu sutuoktiniu. Todėl jie neįsimylės tų, kurie neatitinka jų reikalavimų. Ir tarp ženklo atstovų jie nėra transcendentiški – tai atsakingumas, jautrumas ir sąžiningumas.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com