0

Zodiako ženklų moterys – pačios geriausios mamos

Share
  • 2022-11-27


Mamos kaip ir žmonės apskritai būna įvairios. Vienos palaiko šiltus santykius su savo atžala ir tampa geriausia drauge, kitos išlieka autoritetu ir pagrindine patarėja. O su kai kuriomis mamomis užaugę vaikai nenori palaikyti artimų ryšių. Tas negresia 5 Zodiako ženklų moterims, kurios turi talentą būti idealia mama.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklių ženklo moterys visada stengiasi sukurti idealią pusiausvyrą visose gyvenimo srityse. Ir jei šio ženklo atstovė įgyvendins visas savo svajones, jos namai taps „galios vieta“ – ten viešpataus harmonija, meilė ir jaukumas. Svarstyklių ženklo mama nelaikys vaiko suvaržyto. Ji niekada nepakels balso ir nebaus dėl smulkmenų. Jos supratimu, santykiai su vaikais turi būti draugystė, o ne nuolatinis kuravimas ir nepasitikėjimas. Ji galės padėti vaikams puikius pagrindus, kad jie taptų tikrais, nuoširdžiais ir protingais žmonėmis, kurie žino, kaip būti patikimais draugais. Svarstyklės viską sugeba. Ir kaip jos tai daro? Šio ženklo moteris yra globojama Veneros, kuri skatina gerą skonį, kūrybiškumą ir domėjimąsi menu. Greičiausiai šias savybes paveldės jos vaikai. Tokia mama tikrai stengsis atsižvelgti į vaiko kūrybinį potencialą, netrukdys jo polinkiams reikštis, atsižvelgs į jo nuomonę, dalinsis interesais ir palaikys visose pastangose.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Šį Zodiako ženklą valdo Mėnulis, kuris astrologijoje laikomas motinystės simboliu. Namai, šeima ir saugumas yra pagrindinės sąvokos tipiškų Vėžio ženklo atstovių gyvenime. Jos yra emocingos ir empatiškos, nori užmegzti gilų emocinį ryšį su savo vaiku. Tokia mama yra vaiko auklė ir gynėja. Ji visada ras laiko išklausyti vaiką ir jam padėti, nesugėdins ir nesmerks jo. Ji visada supranta, kaip jaučiasi jos vaikas Vėžio moterys yra rūpestingos ir prieraišios, bet kartu ir labai nerimaujančios – nori apsaugoti vaiką nuo visko, kas kelia grėsmę, tačiau kartais gali persistengti. Nepamirškite, kad Mėnulis daro Vėžio moteris labai jautrias – jas žeidžia atsainus požiūris, o juo labiau iš vaikų pusės.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Tipiška šio Zodiako ženklo mama yra rami ir pasitikinti savimi, jos namuose klestėjimas ir tvarka, ji stengiasi suteikti šeimai maksimalų komfortą. Jaučio moteris pirmiausia pasirūpins, kad jos vaikai būtų sveiki ir galėtų, kaip sakoma, atsistoti ant kojų. Greičiausiai ji stebės vaiko mitybą, stengsis įskiepyti jam meilę gamtai ir viskam, kas natūralu, duos gerą išsilavinimą ir mokys, kaip elgtis su pinigais. Jaučio ženklui astrologai priskiria fenomenalią kantrybę – itin naudinga mamai savybę, leidžiančią išvengti smulkių konfliktų su šeimos nariais. Todėl Jaučio ženklo mamai pavyksta užauginti supratingus ir jautrius vaikus, kurie nepyksta ir nebūna kaprizingi.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūto ženklo kuriama atmosfera labai vaikiška – gerąja prasme. Liūto ženklo mamos linksmos ir žaismingos, noriai kvailioja su vaikais. Saulė daro Liūtą dosnų ir kilnų, todėl savo vaikams moterys, turinčios išreikštas šio ženklo savybes, negailės nei pinigų, nei laiko. Tipiška Liūto mama pradžiugins vaiką šviesiomis šventėmis, dovanos jam dovanas ir švęs jo pergales. Tokia motina bus ištikima žaidimų draugė Auklėjimo klausimais ji gali būti griežta, bet teisinga, konfliktuose – karšto būdo, bet nuovokaus proto. Jei ji pajus pagarbą ir dėkingumą iš savo vaiko, jis neabejotinai taps jos visatos centru.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvynius valdantis Merkurijus padeda šiam Zodiako ženklui draugauti su savo vaiku. Vaikas gali su ja aptarti bet ką. Dvynių mama yra sąžininga, atvira, turi gerą humoro jausmą. Ji sutars su vaiko draugais ir greičiausiai išleis jį į naktinį vakarėlį. Su Dvynių ženklo mama galima pasidalinti intymiausia paslaptimi Šio ženklo atmosfera pasižymi tam tikra „androginija“, todėl po Dvynių ženklu gimusi moteris nesunkiai ras bendrą kalbą tiek su sūnumi, tiek su dukra. Tokios mamos yra lengvabūdiškos, mėgsta keisti situaciją. Jos veda vaikus į žygius, vežioja į keliones, moko bendrauti su žmonėmis, pažinti pasaulį, plečia akiratį ir neerzina jų perdėta globa.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com