0

Koks bus 2022-ųjų gruodis visiems zodiako ženklams pagal Kinų horoskopą

Share
  • 2022-11-27


Ezoterikė Tatjana Bendz jau parengė išsamų kinų horoskopą 2022-ųjų gruodžio mėnesiui visiems Zodiako ženklams. Ji perspėjo, kad pirmasis žiemos mėnuo – Vandens žiurkės viešpatavimas. Tai yra elementų viršūnė. Audringa vandenyno banga yra pasirengusi nuplauti viską, kas yra jos kelyje. Todėl turėtumėte įsiklausyti į horoskopo rekomendacijas, kad susidorotumėte su įvykių lavina ir nenuklystumėte.

Geriausios ir blogiausios gruodžio dienos


Pirmasis žiemos mėnuo bus turtingas destruktyvių datų. Tikėtini vandens ir ugnies susidūrimai, todėl turbulencijos periodui verta ruoštis šiomis dienomis:

  • 6;
  • 9;
  • 19;
  • 21;
  • 31.

Emocijos siaus, bet nesitikėk, kad jos bus teigiamos. Kai kurios gruodžio datos yra draudžiamos lankytis gydymo įstaigose ir pradėti gydymą. Gruodžio 12, 15, 24 ir 27-28 dienos laikomos pavojingomis.

Gruodžio mėnesį yra kelios palankios datos apsipirkti ir kitoms manipuliacijoms pinigais. Geriausios dienos apsipirkti yra 2, 5, 17 ir 29 d. Apsipirkimas bus malonus ir naudingas bei truks ilgam. Šiomis datomis galite parduoti ar pirkti nekilnojamąjį turtą, vertybinius popierius.

Gruodžio 9 ir 11 dienomis neplanuokite jokių finansinių reikalų. Net derybos su verslo partneriais dėl šių datų bus nesėkmingos. Ekspertas perspėja, kad net jei kai kurie atvejai potencialiai gali atnešti pelno, galiausiai paaiškės, kad nuostolių bus daugiau. Kinų horoskopas įspėja, kad šios dvi datos laikomos „beturčių dienomis“.


Tigro prognozė

Žmonės, gimę globojant šį agresyvų gyvūną, gruodį pajus palūžimą. Tai suprantama, nes Tigras iki metų pabaigos jau spėjo pavargti. Gruodį daugiau dėmesio skirkite savo savijautai. Įveskite į savo kasdienybę naujus sveikus įpročius: jogą, masažą, meditaciją, pasivaikščiojimus gryname ore. Atkurkite jėgas – jos jums pravers ateityje. Nelaimingiausios gruodžio dienos bus 9 ir 21 d.

Horoskopas triušiui

Ženklo atstovų laukia ne vienas meilės nuotykis. Ypač įdomus mėnuo laisviems Triušiams. Tačiau gruodžio 10, 16, 21 ir 29 dienomis būkite atsargūs – tai nepalankios dienos, kai bet koks veiksmas gali sukelti liūdnų pasekmių.


Ko tikėtis iš drakono

Dviprasmiškas mėnuo ženklo atstovams. Vandens stichija yra savo viršūnėje ir gali atnešti Drakonams bet ką – nuo ​​nemalonių naujienų ir sunkumų iki dosnių dovanų ir intymių pramogų. Todėl vieni mėgausis artimųjų draugija, o kiti sulauks likimo smūgių. Ypač pavojingos laikomos dvi dienos – gruodžio 11 ir 23 d.

Koks gruodis bus Gyvatei

Kinų horoskopas sako, kad pirmasis žiemos mėnuo šio ženklo atstovams bus neutralus. Nesitikėkite staigių likimo vingių. Eikite į savo tikslus pagal planą. Tačiau venkite veiklos nepalankiomis dienomis – gruodžio 12 ir 24 dienomis.


Horoskopas arkliui

Gruodį jiems teks susidurti su emociniu nestabilumu. Bus sunku suvaldyti savo reakcijas, kurios ilgainiui sukels kaltės jausmą, nuo kurio nukentės Arklys. Išmokti valdyti stresą yra puiki investicija į save. Aktyviausios dienos – gruodžio 1, 13 ir 25 d.

Kas laukia Ožkos gruodį

Kartu su Arkliu ožka pateko į nelaimingiausių šio mėnesio ženklų sąrašą. Juos persekios problemos ir nepasitenkinimas. Ypač sunku bus šeimos Ožkams. Horoskopas perspėja, kad neturėtumėte to ištraukti vaikams – valdykite emocijas. Visas mėnuo bus sunkus, tačiau nemaloniausios datos – 2, 14 ir 26 d.


Astro prognozė beždžionei

Gruodis bus aktyvus mėnuo, kupinas bendravimo ir pramogų. Tačiau beždžionių aktyvumas sumažės dėl vandens įtakos. Saugokitės svarbių sprendimų 3, 5 ir 15 dienomis.

Horoskopas Gaidžiui

Sunkus mėnuo su daugybe problemų ir sunkumų. Gaidžiui sunku susidoroti su smarkiai padidėjusiu emociniu krūviu. Ekspertas perspėja, kad apatija gali peraugti į depresiją ir tai pakeis jo likimą ateinančiais metais. Ligos prevencija bus kelionė pas psichoterapeutą. Gruodžio 4, 16 ir 28 dienomis ypač pasirūpinkite savimi.


Ko tikėtis šuniui

Gruodį teks labai daug dirbti ir darbe, ir namuose. Reikalai bus netvarkingi. Tačiau ir tokiu ritmu verta skirti laiko sau, savo reikalams. Priešingu atveju negalima išvengti apatijos ar net emocinio perdegimo. Nepalankiausios dienos bus gruodžio 5, 17 ir 29 d.

Kiaulės prognozė

Likimo parankiniai gruodį bus šio ženklo atstovai. Jų laukia daug įdomių ir malonių pažinčių, naudingų pasiūlymų ir netikėtų staigmenų. Jie jausis „ištekliuose“ ir bus pasirengę naujiems pasiekimams. Tačiau pastarosios reikėtų atsisakyti gruodžio 6, 18 ir 30 dienomis. Kiaulėms, turinčioms prieigą prie slaptų žinių, pasiseks labiau nei kitoms. Jie atras kažką naujo, o tai pakeis jų suvokimą.

Ką paruošti žiurkei

Horoskopas sako, kad šio gyvūno dieną gimę žmonės visą savo laisvalaikį turėtų skirti šeimai. Atkreipkite dėmesį į savo vaikus ir jų pomėgius. Gimusiesiems Žiurkės metais likimas atneš daug sunkaus darbo ir daug naujų galimybių. Svarbiausia vengti svarbių dalykų nepalankiomis dienomis – 7, 19 ir 31.

Horoskopas Jaučiui

Sunkus mėnuo ženklo atstovams. Jiems bus sunku susitvarkyti su emocijomis, bet jie gali tai padaryti. Nereikėtų tikėtis aštrių Jaučio nepasitenkinimo apraiškų. Jis valdys save, todėl visose srityse horoskopas pranašauja stabilumą. Galite daryti kvailystes nepalankiomis datomis – gruodžio 8 ir 20 dienomis.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com