0

Geriausios dovanos pagal Zodiako ženklą

Share
  • 2022-11-27


Jau pats laikas pradėti rūpintis kalėdinėmis dovanomis. Jei nežinote, ką padovanoti savo brangiausiems žmonėms, neskubėkite blaškytis po parduotuves, ieškodami ko nors nepaprasto. Žvaigždės gali jums padėti!

AVINAS

(03.21–04.20)

Gimusieji po Avino ženklu yra nepaprastai impulsyvūs ir aktyvūs.

Labiausiai juos pradžiugintų tokia dovana, kuri suteiktų progą išlieti susikaupusią energiją, pavyzdžiui, sporto klubo abonementas, treniruoklis ar ekstremalius pojūčius (šuolį su parašiutu, skrydį parasparniu) žadantis dovanų čekis. Na, o jei Avino ženklo moteriai nuspręsite įteikti papuošalą – atminkite, jis turi būti itin originalus, vienetinis, ir svarbiausia – aukštos kokybės, tad be brangaus metalo ar akmens neišsiversite. Beje, gimusieji po Avino ženklu neliks abejingi daiktui su išgraviruotu jų vardu ar inicialais. Juk tai taip glosto jų savimeilę. Svarbiausia nepamiršti, kad naujų pojūčių ieškantys avinai dievina staigmenas, tad jokiu būdu neprasitarkite, ką dovanosite.

JAUTIS

(04.21–05.20)

Jautis – praktiškas, taupus ir gerą virtuvę mėgstantis Zodiako ženklas.

Jam tiks ir patiks viskas, kas leis pasijusti kulinarijos ar konditerijos virtuozu: gerų prieskonių rinkinys, receptų knyga, o jei galite sau leisti – virtuvinis kombainas ar puodų rinkinys, taip pat dekoruotos taurės ar dailūs serviravimo įrankiai. Nenuvilsite ir įteikę simpatišką taupyklę. Daugelis jautukų abejingi adrenalinui ir labiau už viską vertina pastovumą bei patogią rutiną. Puikiai tiks mėgstamo žurnalo prenumerata, minkštas chalatas ar šilta pižama – viskas, kas leis patogiai tinginiauti sekmadienio rytą. Taip pat vargu ar atsiras Jautis, abejingas muzikai ir dailei, todėl jį tikrai nudžiuginsite kokybišku klasikinės muzikos įrašų rinkiniu, antikvarine smulkmena ar meno kūriniu. Jaučiai mėgsta gražius daiktus. Įteikdami dovaną, būtinai ją gražiai supakuokite.

DVYNIAI

(05.21–06.21)

Dvyniai – šnekūs, energingi ir madingi.

Dvynius nudžiuginsite įteikę arbatos rinkinį, kad turėtų kuo vaišinti dažnai pas juos paplepėti užsukančius draugus.

Komunikabilus ženklas liks patenkintas bet kuo, kas palengvina bendravimą – užrašų knygele telefono numeriams ir adresams, stilinga internetine kamera ar net nauju išmaniuoju telefonu. Moteriai puikiai tiks talpi spalvinga rankinė, kurioje užtektų vietos visiems nakvynei pas draugus reikalingiems daiktams. Nuolat skubantys ir šimtus darbų vienu metu besistengiantys nuveikti Dvyniai neretai kenčia dėl išsiblaškymo, todėl jiems praverstų dėmesį sutelkiantys stalo žaidimai, dėlionės ar jogos užsiėmimų abonementas.

VĖŽYS

(06.22–07.22)

Vėžys – sentimentalus šeimos židinio kurstytojas.

Šio ženklo atstovai didžiąją savo laiko dalį skiria gyvenamosios aplinkos tvarkymui. Vėžį nudžiugins stilinga interjero detalė (skulptūrėlė, vaza, originali lėkšte, egzotiška pagalvėlė ar įdomus kambarinis augalas). Moterims drąsiai galite dovanoti rankų darbo papuošalus – šis ženklas ypač vertina mielus vienetinius daiktus. Kadangi Vėžiui šeima visada bus svarbiausias dalykas, jis labai džiaugsis gavęs originalų nuotraukų albumą, dailius rėmelius ar net fotoaparatą – tai, kas leistų įamžinti mylimus žmones. Vyresnio amžiaus ženklo atstovai neliks abejingi didžiulei anūkų nuotraukai.

Vėžiai – tikri romantikai, todėl stenkitės, kad aplinka, kurioje teiksite dovanas, būtų jauki ir šventiška.

LIŪTAS

(07.23–08.23)

Liūtas – karštakošis, labiau už viską mėgstantis buvimą dėmesio centre.

Gerai pažįstamam Liūtui nebijokite įteikti erotinės dovanos. Liūtai ne veltui laikomi vienais aistringiausių iš visų Zodiako ženklų.

Jei gėdijatės, pakaks ir prabangių ar bent jau taip atrodančių nėriniuotų apatinių. Tai azartiški ir bet kokia kaina linkę pirmauti žmonės. Vyrą Liūtą pradžiuginsite pokerio rinkiniu ar išskirtinio dizaino kortomis. Nuolatinį dėmesio poreikį puikiai patenkins vizitas į SPA centrą, grožio saloną ar geras pėdų masažas. Tiek vyrai, tiek moterys labai mėgsta puoštis, taigi sąsagos ar iš tolo matomi auskarai – pats tas. Liūtas vertina brangius daiktus, tad jei tokį dovanojate – nenuplėškite etiketės su kaina.

MERGELĖ

(08.24–09.23)

Mergelė – smalsus ir praktiškas Zodiako ženklas.

Retai sutiksite Mergelę, kuri namie nelaikytų bent žiurkėno. Šio ženklo atstovai ypač myli gyvūnus, tad žaisliukas, rūbelis, skanėstas ar kitas aksesuaras jų augintiniui bus net mielesnis už dovanas, skirtas jiems asmeniškai.

Mergelė džiaugsmingai priims viską, kas bus skirta saviugdai ir tobulinimuisi. Jai patiks žinynai, žodynai, kalbų, šokių ar kitokie kursai. Mergelė labai rūpinasi savo sveikata, tad maisto papildai, vitaminai ar ekologiškas šokoladas bus tik į naudą. Daugelis šio ženklo atstovų – nepataisomi pedantai, todėl prieš teikdami dovaną patikrinkite, ar ji tvarkinga ir gerai supakuota.

SVARSTYKLĖS

(09.24–10.23)

Svarstyklės – komunikabilus ir nuolat harmonijos ieškantis ženklas.

Po juo gimusieji yra tiesiog pamišę dėl muzikos ir paprastai groja daugiau nei vienu instrumentu, tad pora bilietų į koncertą, muzikiniai įrašai ar grotuvas bus geriausia dovana.

Dauguma Svarstyklių ženklo atstovų yra tikri gurmanai ir etiketo žinovai, tad juos galite pradžiuginti gero, reto vyno buteliu, vynų enciklopedija, originaliu butelio dėklu, taurių rinkiniu ar kvietimu į degustaciją, kurioje galima būtų dalyvauti dviese. Būkite atidūs dovanos dizainui – kaip ir Jautis, Svarstyklės mėgsta gražų įpakavimą, bet dar labiau – originalios formos turinį.

SKORPIONAS

(10.24–11.22)

Skorpionas – nepaprastai smalsus, jį traukia visokios paslaptys.

Jam puikiai tiks detektyviniai romanai, kryžiažodžiai ar žaidimai, kur reikia pasukti galvą. Neapsiriksite padovanoję naktinę ekskursiją po požemius ar kitas kraupias vieteles.

Šio ženklo atstovės paprastai domisi burtais ir magija, tad tiks būrimo kortos, chiromantijos žinynas, o taip pat viskas, kas sukuria mistišką aplinką (smilkalai, žvakės ir aromatiniai aliejai). Skorpionas kaip ir Liūtas yra labai seksualus ženklas, tad netikėtos erotinės smulkmenos ar dailūs apatiniai pradžiugins abiejų lyčių atstovus. Dovaną Skorpionams stenkitės įteikti kuo originaliau – paslėpti ir pažaisti „šilta – šalta“, atsiųsti paštu, nors gyvenate gretimoje gatvėje. Visa tai kaitins ir taip audringą jo vaizduotę.

ŠAULYS

(11.23–12.21)

Šaulys negali pakęsti rutinos, jam reikia nuotykių ir vis naujų iššūkių.

Šaulys labiausiai iš visų Zodiako ženklų mėgsta keliones, todėl padovanoję lėktuvo bilietą į tolimą miestą, kur yra ko pamatyti ir patirti, tikrai neapsiriktumėte. Deja, dėl nerimstančios koronaviruso pandemijos tektų paieškoti jam kokios nors saugios išvykos į vaizdingą Lietuvos kampelį.

Nenorite rizikuoti? Puikiai tiks kokybiška kuprinė, žemėlapių rinkinys ar paprasčiausias kompasas.

Šauliai – didžiuliai knygų mylėtojai, tad laiko patikrinti romanai ar kelionių literatūra bus gerai įvertinti. Bijote nepataikyti? Knygyno dovanų čekis šią problemą lengvai išspręs. Šauliai – draugiški ir optimizmu trykštantys žmonės, kuriems svarbiausia, kad dovana būtų nuoširdi. Jiems galima nebijoti įteikti gal ir nelabai praktiškos, bet linksmos dovanos.

OŽIARAGIS

(12.22–01.20)

Ožiaragis – bene praktiškiausias ir racionaliausias iš visų Zodiako ženklų.

Šio ženklo atstovai – nuolat užsiėmę ir į verslo reikalus ar darbinius rūpesčius panirę žmonės, todėl geriausiai bus įvertinta tai, kas taupys jų laiką ir padės planuoti dieną.

Jiems puikiai tiks laikrodis, darbo knyga ar kokybiški, brangūs kanceliariniai reikmenys: rašiklių rinkinys, portfelis ir pan. Na, o jei norite padovanoti ką nors labiau asmeniško – neprašausite su šiltomis vilnonėmis kojinėmis, šaliku ar šaltą vakarą kojas šildančia šildykle. Taip pat Ožiaragis pasijus pamalonintas, gavęs galimybę pailsėti ir atgauti jėgas SPA salone.

VANDENIS

(01.21–02.19)

Vandenis – prisiekęs individualistas ir maištininkas.

Vandeniams nėra lengva įtikti, nes jų dovana turi būti ne tik įdomi, bet ir vienintelė tokia.

Teks gerokai paplušėti antikvariatuose ar „blusų turguose“. Kita vertus, jie be galo mėgsta išbandyti ką nors nauja, nesvarbu, kas tai būtų – paskutinės mados šalikėlis, naujausias kompiuteris ar niekur nematyto dizaino USB raktas. Apskritai vandeniai – dideli technikos mylėtojai, todėl įvairiausi telefono ar kompiuterio priedai – gera dovana.

ŽUVYS

(02.20–03.20)

Žuvys – labai jautrios ir artistiškos asmenybės.

Šio ženklo atstovai, patys būdami teatrališki, yra neabejingi scenos menui, todėl juos nesunku bus nudžiuginti bilietais į teatrą ar koncertą.

Apskritai tiks viskas, kas leis išreikšti nežabotą Žuvų fantaziją: piešimo rinkinys, modelinas, fotoaparatas ar filmavimo kamera. Kaip ir priklauso šio ženklo atstovams, Žuvys sunkiai atsispiria vandens teikiamiems malonumams. Jos bus laimingos gavusios progą „pasiturkšti“ vandens atrakcionų parke, vonios rinkinį ar plaukimo inventorių (tiks ir pripučiamas ratas). Be abejonės, neišvarys ir svečių su auksine žuvele apvaliame akvariume.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com