0

Šiems trims zodiako ženklams 2023-ieji bus vieni blogiausių metų gyvenime

Share
  • 2022-11-26


Kol vieni laukia Naujųjų metų, tikėdamiesi pokyčių į gerąją pusę, kiti baiminasi, kad 2023-ieji atneš dar vieną krūvą problemų. Gyvenimas išsiaiškino, kuriam iš zodiako ženklų Juodojo Triušio metai bus patys blogiausi.

Kol vieni Zodiako ženklai džiaugiasi iš visų jėgų, nes jiems 2023-ieji bus patys geriausi per pastaruosius kelerius metus , kitiems laikas sugriežtinti, nes šiems Zodiako rato atstovams Juodojo Triušio metai bus vienas blogiausių gyvenime.


Astro prognozė Liūtui 2023 m

2023 metais Liūtų gyvenime bus daugiau klausimų nei atsakymų. Ypač sunkus bus pirmasis ateinančių metų pusmetis. Kad nepasiklystų ir visai nenuklystų, šie ugningosios stichijos atstovai turės išmokti atsispirti visiems likimo iššūkiams.

Metai nebus lengvi, tačiau Jupiterio įtaka Avine pirmaisiais mėnesiais šio Zodiako ženklo žmonėms suteiks energijos ir ryžto susidoroti su bet kokiomis negandomis.

Balandį Saturnas persikels į Žuvų ženklą, o Liūtas jausis šiek tiek palengvėjęs. Antroje metų pusėje tikėtini nauji susitikimai, iš kurių vienas gali išsivystyti į kažką daugiau.


Labai atsargiai elkitės su finansais, atsisakykite neapgalvotų išlaidų ir nereikalingų išlaidų. Jūsų zodiako ženklui nėra lengva, tačiau gebėjimas save suvaržyti – viena svarbiausių 2023 metų pamokų.

Šaulys: astro prognozė 2023 m

2023 metais Šauliui teks prie daug ko prisitaikyti. Tai galioja viskam: nuo karjeros iki santykių šeimoje. Ypač sunkus bus laikotarpis nuo balandžio, kai šie ugningi žmonės pajus palūžimą.

Būtinybė paklusti taisyklėms sukels beviltišką Šaulio atstūmimą. Šiomis akimirkomis turite būti kantrūs. Kelio pabaigoje jūsų lauks teisingas atlygis.


Verslas, ypač pirmąjį pusmetį, atneš gerą pelną, o vasara bus ypač sėkminga meilės ir romantikos prasme.

Atsiminkite, kad, priešingai nei įprasta, išgyvena ne stipriausias, o tas, kuris geriausiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų. Ir jūs turėsite parodyti visą savo lankstumą ir visą savo sugebėjimą eiti į kompromisus

Horoskopas zodiako ženklui Žuvys 2023 metams

Kai kurie bijo chaoso, netikrumo ir nežinomybės, bet ne žmonės, gimę po Žuvų zodiako ženklu. Tačiau 2023 metais situacija gali tapti pernelyg nenuspėjama net ir šiems vandens stichijos atstovams.


Finansiškai ypač sėkmingas bus antrasis metų pusmetis, tačiau būkite atsargūs su išlaidomis ir investicijomis. Šiemet gali iškilti vienas iš jūsų senų priedų, tačiau sveikas protas neleis paskęsti prisiminimų jūroje.

Kaip jums baigsis šie metai, sėkmingi ar nesėkmingi, tiesiogiai priklausys nuo to, kaip gerai sugebėsite plaukti „dumbliniuose vandenyse“. 

Ypatingą dėmesį skirkite savo sveikatai ir energijos lygiui, dažniau atsipalaiduokite gamtoje: ji įkraus ir atstatys. Klausykite savo kūno


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com