0

Šiems keturiems zodiako ženklams 2023-ieji bus geriausi metai per daugelį metų

Share
  • 2022-11-25


Laukti Naujųjų metų gyvenimą pradėti nuo nulio – pažįstama situacija? Gyvenimas iš astrologės Elenos Nolari sužinojo, kokie bus Juodojo Triušio metai ir kurie 2023-ieji Zodiako ženklai bus ypač patenkinti.

2023-ieji, kurių artėjimo visi laukiame su tam tikru baime, pagal kinų horoskopą bus Vandens katės, o pagal japonų – Juodojo Triušio metai.


Kinų ir japonų horoskopai vieningai tikina, kad ateinantys metai bus daug ramesni nei išeinantys 2022-ieji. Vandens katė yra visiška Tigro priešingybė, nors ir katė, ir tigras priklauso kačių šeimai.

Reikia atsiminti, kad Katė yra labai diplomatiškas gyvūnas, gebantis rasti bendrą kalbą beveik su kiekvienu, – „Life“ pasakojo astrologė Elena Nolari. Tuo pačiu labai sunku susitarti su Katinu, jei jis to nenori. Jūs negalite jo įtikinti, nes katės vaikšto pačios ir daro ką nori.

Triušis rytų horoskope simbolizuoja įžvalgumą ir aštrų protą, dėmesingumą, atsargumą, savigyną, miklumą ir švelnumą. 

Tiek Triušis, tiek Katė yra naminiai gyvūnai, todėl pagal rytų horoskopus 2023-ieji žada gėrį, romantiką, šeimyninę laimę, daug pozityvaus bendravimo su artimaisiais. Tačiau šeimyniniai konfliktai aplenks namus


Taip pat svarbu, kad 2023-ieji yra ketvirtieji Mėnulio ciklo metai. Šis faktas, mums, pavyzdžiui, Kinijoje, nesvarbus, reiškia, kad metai žada būti laimingi. Pasakojame, kuriuos zodiako ženklų nešėjus ateinantys metai ypač nudžiugins.

Astrologinė prognozė Avinui 2023 m

Gimusiesiems po Avino zodiako ženklu 2023-ieji bus sėkmingiausi per pastaruosius kelerius metus. Sėkmė ir gerovė yra pagrindinis dalykas, kuris laukia šių ugningos stichijos žmonių naujaisiais metais.

Po poros mėnesių ateis laikas Avinui išnaudoti anksčiau įdėtų pastangų naudą, tad galėsite šiek tiek atsipalaiduoti ir pasiruošti priimti likimo dovanas, nes ji bus ypač nusiteikusi šiems zodiako atstovams. ratas.


Žinodami Avinus, galime teigti, kad sunkiausia ateinančiais metais jiems bus atsipalaiduoti.

Horoskopas Jaučiui 2023 metams

Matyt, abiejų kitų metų simbolių – tiek Triušio, tiek Katino – skirtumas tarp Avino ir Jaučio nėra labai didelis. Būtent todėl dalis Avinų gerovės atiteks Jaučiams ir liks su jais visus 2023 metus.

Iš išorės atrodantis lėtas ir flegmatiškas, Jautis ateinančiais metais jausis neįprastai energingas. Šis gyvybingumas leis Žemės stichijų žmonėms siekti naujų karjeros aukštumų ir gauti tai, kuo nesitikėjo net prieš metus.


2023 metų horoskopas Dvyniams

Finansinė gausa pagaliau tiesiogine prasme įsiveržs į zodiako ženklo Dvynių nešiotojų gyvenimą ir be didelių papildomų šių Oro stichijos atstovų pastangų. Visi svarbūs Dvynių sprendimai 2023 metais bus tik į naudą.

Skorpionas: astro prognozė 2023 m

Žvaigždės ir planetos Vandens Skorpiono stichijos atstovams žada sėkmę versle ir platų metų simbolių palaikymą. Žmonėms, gimusiems po šiuo Zodiako ženklu, 2023-ieji bus itin sėkmingi tiek versle, tiek kuriant tarpusavio santykius.


Šių zodiako ženklų atstovams rekomenduojama šį horoskopą įsiminti ir garsiai kartoti ryte prieš veidrodį bei vakare prieš miegą. 

Visiems kitiems Zodiako ženklams, kuriems naujieji metai pasiseks kiek mažiau, patariama tiesiog sulaukti metų, kuriais jie jau bus likimo numylėtiniai.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com