0

Jautis negali pasiimti rastų monetų, Dvyniai – žiūrėti į sudužusį veidrodį: kokių ženklų turėtų saugotis skirtingi zodiako ženklai

Share
  • 2022-11-25


Pasaulyje yra daugybė skirtingų ženklų ir prietarų, kurie išliko iki šių dienų ir nepraranda savo aktualumo. Tarp labiausiai paplitusių yra apie penktadienį 13-ąją, juoda katė, sudaužyti veidrodžiai ir išsiliejusi druska. Norėdami pagerinti savo gyvenimą, turite žinoti, kokių ženklų turi saugotis kiekvienas zodiako ženklas.

Kokie ženklai bijoti Avino, Jaučio, Dvynių ir Vėžio


Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Šio ženklo atstovai mėgsta nuotykius, adrenaliną ir polėkį. Tačiau yra viena diena, kai reikia numalšinti savo norus ir likti namuose – tai penktadienis, 13. Šią dieną jiems kyla didesnė rizika susižeisti ar pakliūti į bėdą.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Ten stovi lentelė, kurioje rašoma, kad reikia pasiimti kelyje rastas geležines monetas – neva jos žada sėkmę. Tačiau šis prietaras gali atnešti didelę žalą Jaučiui ir atimti iš jų finansinę gerovę.


Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Visi žino, kad negalima žiūrėti į sudužusį veidrodį, kitaip į savo gyvenimą galite pritraukti daug rūpesčių. Dvyniai yra labai nerangūs, todėl jiems gali kilti įkyrus poreikis pažvelgti į veidrodį, net jei jis ir sulūžęs.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Išsipylusi druska gali kilti kivirčai ir konfliktai su artimaisiais. Norėdami viso to išvengti, ženklo atstovams reikia paimti išbarstytą druską ir mesti per kairįjį petį – tai padės nuo jų atbaidyti visus blogus dalykus.


Ko bijo Liūtas, Mergelė, Svarstyklės ir Skorpionas

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Šio ženklo žmonės turi iš anksto saugotis ženklų, kad pasveikintų žmones su švente. Kad gyvenimas nepritrauktų rūpesčių, tai turi būti daroma laiku, diena po dienos.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)


Jei Mergelės rankinis laikrodis sustojo, tai tą dieną su pinigais reikia elgtis ypač atsargiai: nieko neskolinkite ir nepirkite. Priešingu atveju gali kilti didelių finansinių sunkumų, kurie per ilgai persekios.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Svarstyklėms reikėtų saugotis geltonų gėlių. Pagal esamą įsitikinimą, jie atneša tam tikrų rūpesčių ir nelaimių į žmonių gyvenimą, taip pat prisideda prie kivirčų atsiradimo ir veda į išsiskyrimą.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)


Skorpionai turi būti atsargūs dėl aštrių daiktų, kuriuos jiems davė. Jei jie dovanų gaus peilius ar šakutes, jų laukia daug rūpesčių ir kivirčų. Kad išvengtų visų blogų dalykų, aštrius daiktų kraštus reikia apvynioti audeklu ir kiek įmanoma toliau paslėpti dovaną.

Ko bijo Šaulys, Ožiaragis, Vandenis ir Žuvys

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Šauliai dažnai sutinka atlikti įvairius eksperimentus su savo išvaizda. Planuojančios keisti makiažą ar garderobą viską gali daryti ramiai, tačiau plaukų galiukų nusikirpti nereikėtų. Jei jie patys nusikirps plaukus, jie gali sutrumpinti savo gyvenimą.


Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Ožiaragiai taip pat yra tie darboholikai, kurie bando įgyti finansinę gerovę. Siekdami sutaupyti, ką uždirbo ir padidinti, ženklo atstovai neturėtų ant stalo palikti tuščių butelių ir kitos taros, antraip taip į savo gyvenimą gali pritraukti nedarbą ir pinigų stygių.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Vandeniai turėtų būti atsargūs dėl opalo akmens, nes nuolat jį nešiojant gali susidurti su nelaimėmis ir įvairiomis problemomis, kurios užgrius vieną po kitos.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Žuvys turėtų vengti juodų kačių. Jei šis gyvūnas kirs kelią, susidurs su daugybe rūpesčių ir problemų. Net senovėje jie buvo laikomi nesėkmės simboliu.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com