0

Astrologė papasakojo, kuriem zodiako ženklam 2023 metai taps tikra nesėkmė

Share
  • 2022-11-24


Pagal Natalijos Vlasenko horoskopą 2023-ieji bus nesėkmingi penkiems zodiako rato atstovams. Ištisus metus jie turės išspręsti kai kurias problemas. Jų laukia daug gyvenimo iššūkių. Ypač sunku bus pirmoje metų pusėje, nes tai kelia didelį pavojų šiems zodiako ženklams.

Kam 2023-ieji bus tikra nesėkmė


Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Vandenių gyvenime prasidės pereinamasis laikotarpis, kai jų senoji sistema visiškai subyrės ir viską teks pradėti iš naujo. Daugelis jų turės prisiimti didelę atsakomybę.

Tiek darbe, tiek versle jų laukia didelės kliūtys. Gali būti, kad kai kurių ženklo atstovų asmeniniame gyvenime laukia malonūs pokyčiai.

Daugeliui teks išlaikyti jėgų išbandymą ir įrodyti savo jausmus partneriui. Astrologė jiems pataria vengti streso, nes tik taip galima pagerinti savo sveikatą.


Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Ožiaragiai 2023 metais, priešingai, turės nusimesti visą atsakomybę ir kuo daugiau laiko skirti šeimai. Sprendžiant bet kokias problemas, svarbiausia neskubėti.

Jei priimsite neapgalvotą sprendimą, tai gali žiauriai pajuokauti ir sukelti dar rimtesnių sunkumų. Daugelio ženklo atstovų laukia dideli nusivylimai asmeniniame gyvenime.

Kad nenuklystumėte nuo numatyto kelio, reikia atsispirti bet kokiems likimo iššūkiams.


Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Šio Zodiako ženklo atstovai susidurs su rimtais sunkumais asmeniniame gyvenime. Jie nenorės primesti sau kažkokių įsipareigojimų, o tai savo ruožtu gali nutrūkti santykiuose su antrąja puse.

Jie taip pat susiduria su sunkia sveikatos padėtimi. Gali būti, kad lėtiniai negalavimai paūmės. Astrologė nepataria jiems apleisti poilsio, tačiau rekomenduoja pakankamai išsimiegoti.

Finansinėje veiklos sferoje jų laukia daug sunkumų. Vėžius turi vesti ne kiti žmonės, o klausyti ir pasikliauti tik savo intuicija.


Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Sunkiausias ir sunkiausias Lvovui bus pirmasis pusmetis. Šiek tiek palengvėjimą jie galės pajusti tik balandį. Jie turi būti atsargūs su pinigais ir nedaryti neapgalvotų veiksmų.

Metų viduryje jie sutiks žmogų, kuris jiems taps kažkuo daugiau nei tik draugu. Kad įveiktų bet kokias kliūtis savo kelyje, ženklo atstovai turės būti vikrūs ir lankstūs.

Jiems reikės išmokti kurti gyvenimo planus ir atkreipti dėmesį į visas smulkmenas.


Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Šauliui 2023 metais teks įveikti daugybę kliūčių ir prisitaikyti prie naujų aplinkybių tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime. Balandis jiems bus sunkiausias mėnuo.

Šiuo metu ženklo atstovai pajus palūžimą, atsidurs keblioje situacijoje, iš kurios bus sunku rasti išeitį. Planuojantiems atidaryti naują verslą tai reikia padaryti tik antroje metų pusėje. Tik tada jis gali atnešti jiems daugiau pelno.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com