0

Pasitikėk, bet patikrink: kurie zodiako ženklai dažniausiai meluoja

Share
  • 2022-11-23


Sunku nustatyti melagį pagal vieną zodiako ženklą, tačiau vis tiek kai kuriais zodiako rato atstovais pasitikėti nereikėtų. Yra penki zodiako ženklai, kurie laikomi tikrais melagiais. Jie visada modifikuoja bet kokią jiems gaunamą informaciją ir daro tai tiek dėl gero, tiek sąmoningai.

Kurie zodiako ženklai meluoja dažniausiai?


Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Šio Zodiako ženklo žmonių žodžiais visiškai negalima pasitikėti. Dvyniai per daug kalbūs, bet labai bendraujantys. Jie visada turi keletą tiesų. Jie įpratę pasakoti įvairias istorijas, bet tuo pačiu dažnai susipainioja savo versijose.

Įdomiausia, kad niekas neatpažins, ar Dvyniai meluoja, ar sako tiesą. Dažnai jie pagražina tą ar kitą istoriją, kad sukeltų kitų susidomėjimą. Jie griebiasi šio metodo, kad nesusitvarkytų reikalų su aplinkiniais ir išvengtų galimos bausmės.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)


Svarstyklės dažnai griebiasi melo, kad neįžeistų artimųjų tiesa. Po šiuo zodiako ženklu gimę žmonės mieliau visame kame ieško pusiausvyros ir renkasi teisingumą, o neigiamų pasisakymų netoleruos. Jie dažnai griebiasi melo į gera.

Be melo, Svarstyklės gali būti ir veidmainiškos. Dažnai būna taip, kad jie sako viena, o daro visai kitaip. Be to, Svarstyklėms tam tikroje situacijoje geriau tylėti, nei pasakyti tai, ko iš tikrųjų nėra. Tuo pačiu metu niekas negali atspėti, ką turi omenyje ir ką galvoja.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Vandeniai yra tikri nuotykių ieškotojai, kurie taip pat turi labai išvystytą fantaziją. Kiekvienas, artimai pažįstantis Vandenius, žino, kaip jiems patinka kūrybiškumas ir atrasti kažką naujo.


Kai jiems visiškai nusibosta, jie bando sugalvoti kokią nors istoriją ir papasakoti ją kitiems. Kartais patys ženklo atstovai tikrovę painioja su fantazija.

Vandeniams lengviau ką nors nuslėpti nuo artimųjų, nei sakyti tiesą ir taip sugriauti šeimos santykius. Su kitais jie stengiasi elgtis subtiliai ir diplomatiškai.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Žuvys dažnai griebiasi melo, kad išvengtų įsipareigojimų. Nepaisant to, kad ženklo atstovai yra pernelyg sudėtingi, jie turi stiprią meilę laisvei. Jie niekam neleis niekuo savęs apriboti ar susaistyti.


Todėl jie yra pasirengę pasakyti daug dalykų, kurie nėra tiesa, kad tik išvengtų atsakomybės. Kad Žuvys meluoja, galima suprasti tik palyginus visus faktus.

Būna atvejų, kai Žuvys nenori nieko sakyti – nei tiesos, nei melo, ir niekas negali jų priversti to daryti.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Po šiuo Zodiako ženklu gimę žmonės nuo mažens įpratę meluoti ir tai daro labai meniškai. Liūtams patinka, kai aplinkiniai atkreipia į juos dėmesį, todėl jie pradeda pasakiškai meluoti.


Net ir sakydami tiesą jie nepraleis progos šiek tiek pameluoti. Jie tai daro siekdami harmonijos su aplinkiniais žmonėmis. Niekada neturėtumėte jomis pasikliauti, juo labiau pasitikėti savo paslaptimis.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com