0

Keturi zodiako ženklai, kurie visiškai nėra sukurti šeimai

Share
  • 2022-11-23


Manoma, kad sukurti šeimą daug lengviau, nei vėliau ją išlaikyti. Tai ypač sunku keturių zodiako ženklų atstovams, kurie dėl savo prigimties ir asmeninių savybių absoliučiai nėra sukurti šeimai. Dėl įvairių priežasčių šie ženklai yra Avinas, Vėžys, Ožiaragis ir Vandenis.

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)


Šio ženklo atstovai tokie energingi, veiklūs ir linksmi, kad šeimos kūrimas ir su tuo susiję įsipareigojimai dažniausiai suvokiami kaip gyvenimo sulėtėjimas. Avinas gali susižavėti, įsimylėti ir net susituokti, tačiau iš karto ima slėgti savo šeimyninės padėties našta ir kankinti save abejonėmis, ar pasielgė teisingai ir ar jam apskritai reikia šeimos.

Dėl šios priežasties Avinas dažniausiai neskuba įteisinti santykių, įtikinėdamas partnerį, kad antspaudas pase nieko neišsprendžia. Jis gyvena siekdamas savo asmeninių tikslų, o jo nepriklausomas ir greitas pobūdis dažnai sukelia kivirčus ir konfliktus šeimoje, dėl kurių nutrūksta santykiai.

Avinas dažnai turi kelias santuokas ir su savo šeimynine padėtimi gali susitaikyti tik senatvėje, kai visi jų planai jau išsipildė. Tada šeima jiems tampa atsipalaidavimo ir poilsio vieta.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)


Paradoksiausias ženklas, viena vertus, traukiantis link namų, šeimos židinio ir stabilių santykių, kita vertus, nepajėgia užleisti „sušildytos“ vietos tėvų namuose. Vėžiui dažnai nejauku savo sukurtoje šeimoje.

Šio ženklo atstovams labai sunku sugriauti praėjusį gyvenimą ir prisiimti atsakomybę už šeimos kūrimą. Be to, nuo to kenčia ir vyrai, ir moterys, amžinai likę „mamos dukromis“ arba „sūnumimis“. Įprotis perkelti buvusį gyvenimą į naują šeimą dažnai sukelia kivirčus ir konfliktus.

Be to, Vėžiai yra labai įtarūs ir jautrūs, jie linkę iš bet kokios smulkmenos padaryti tragediją, apgalvoti situaciją ir ilgam pasitraukti į save arba, atvirkščiai, sukelti pykčio priepuolius ir kurstyti konfliktus. Su Vėžiais labai sunku sutarti, todėl jų šeimyniniai santykiai dažnai pasmerkti nutrūkti.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)


Ožiaragiai yra žinomi darboholikai ir karjeristai. Jie visą savo gyvenimą skiria profesinei veiklai ir kol neužima joje aukščiausios pareigos, rimtų santykių neužmezga. O po to jie nėra pasiruošę skirti pakankamai laiko šeimai, išsikeldami sau vis daugiau tikslų ir ryždamiesi užkariauti naujų aukštumų.

Ožiaragius slegia buities darbai. Savo gyvenimą siedamas su šio ženklo atstovais, partneris neturėtų tikėtis, kad Ožiaragis ką nors veiks namuose ar aktyviai dalyvaus auginant vaikus. Jis mieliau uždirbtų pakankamai pinigų, kad galėtų samdyti auklę ir namų tvarkytoją.

Netgi bendros atostogos ar atostogų kelionė su Ožiaragiu bus mažai tikėtina jo partnerio svajonė. Todėl tarp Ožiaragių yra daugiausiai bakalaurų, o skyrybos dažniausiai įvyksta.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)


Vandenis – labiausiai laisvę mylintis ženklas, netoleruojantis jokių asmeninių apribojimų ir įsipareigojimų. Jį slegia kasdienybė ir nuobodi gyvenimo monotonija, jis mėgsta būti tarp žmonių, įvykių centre, būdamas individualistas, turintis savo ypatingų idėjų apie šio pasaulio sandarą.

Vandenis – eruditas, romantiškas ir tikras džentelmenas, tačiau toli gražu ne viskas, kas materialu, linkęs švaistytis, dažnai turi finansinių problemų, kurios neprisideda prie be debesų šeimyninio gyvenimo.

Partneryje jis ieško draugo, galinčio suprasti jo asmenybę, atleisti jo trūkumus ir vertinti asmeninę gyvenamąją erdvę. Neįmanoma daryti spaudimo Vandeniui ir jo kažkaip apriboti, tačiau jei suteiksite jam visišką laisvę, jis tai įvertins ir galės tapti rūpestingu ir ištikimu vyru.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com