0

Be blizgučių ir natūralaus kailio: kaip apsirengus sutikti Naujuosius 2023 metus pagal zodiako ženklą, kad visi norai išsipildytų

Share
  • 2022-11-23


Ateinančių metų meistru taps Juodasis vandens triušis. Jo valdymo laikotarpis pagal kinų kalendorių prasidės 2023 metų sausio 22 dieną ir baigsis 2024 metų vasario 9 dieną.

Šiaurinėse platumose gyvenantys žmonės su naujuoju metų meistru susitinka naktį iš 31-osios į pirmąją, rinkdamiesi aprangą tik pagal jo įvaizdį.


Sužinokite, kaip sutikti Naujuosius 2023 metus, kad visi norai išsipildytų. Jei įtiksite triušiui, galite pakeisti savo gyvenimą ir pritraukti sėkmės bei klestėjimo.

Ženklo charakteristikos, kokį vaizdą geriau pasirinkti

Kinų horoskope Triušis apibūdinamas kaip ramus, draugiškas, santūrus, kuklus ir malonus gyvūnas. Jis mėgsta saugumą ir patogumą visame kame. Todėl, jei norite įtikti ateinančių metų savininkui, turėtumėte pasirinkti vaizdą tokiu būdu:

aprangoje nenaudokite blizgučių, per daug blizgių audinių ir blizgučių;


nedėvėkite aprangos iš natūralaus kailio;

pirmenybę teikti elegantiškam kirpimui ir klasikiniam stiliui;

suknelėje naudokite natūralius audinius: šifoną, medvilnę, atlasą ir kitus. Tai papildomai leis jaustis patogiai ir laisvai;

rekomenduojamos aprangos spalvos: žalia, juoda, mėlyna, mėlyna. Venkite drabužiuose: tamsiai ir šviesiai rudi, saulėti ir balti.


Kaip sutikti Naujuosius 2023 metus, kad visi norai išsipildytų

Naujųjų metų išvakarių aprangą galima rinktis pagal zodiako ženklą. Jei įtiksite metų savininkui, galite būti tikri, kad ateinančiais metais jis tikrai išpildys jūsų puoselėjamą troškimą.

Oro elementų ženklai (Vandenis, Dvyniai ir Svarstyklės) įvaizdyje turėtų naudoti dangaus mėlynumo atspalvius.

Vandens ženklai (Žuvys, Skorpionai ir Vėžiai) raginami sutelkti dėmesį į tamsesnius ir gilesnius mėlynos atspalvius.


Ugnies stichijų ženklai (Šaulys, Avinas ir Liūtas) gali paįvairinti savo įvaizdį raudonų atspalvių pagalba.

O Žemės stichijų (Ožiaragių, Mergelių ir Jaučių) ženklai vaizde turėtų naudoti žalią spalvą ir jos atspalvius.

Taip pat galite nuraminti Triušį, jei ant Naujųjų metų stalo pastatysite jo figūrėlę, o šalia – morką. Po to pasakykite jam apie savo puoselėjamą troškimą, ir jį tikrai išgirs ateinančių metų savininkas. Taip pat Naujųjų metų išvakarėse svarbu išlaikyti gerą nuotaiką ir tikėtis geriausio.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com