0

Avinai turi suteikti savo partneriui daugiau laisvės, o Liūtai stengtis nusileisti: meilės horoskopas savaitei nuo 2022 m. lapkričio 21 d. iki 27 d.

Share
  • 2022-11-23


Paskutinio rudens mėnesio pabaigoje daugelio zodiako ženklų laukia pokyčiai asmeniniame gyvenime. Vieniems jos bus pozityvios, kupinos meilės, malonių įvykių ir teigiamų emocijų, o kiti išgyvens nusivylimą ir net netekties skausmą. Paskutinę mėnesio savaitę nuo 2022 metų lapkričio 21 iki lapkričio 27 dienos ypač svarbu sekti Visatos ženklus, kurių dėka galėsite šiek tiek pakoreguoti vykstančius įvykius.

Avinas


Avinui tai bus įtempta savaitė, kupina konfliktų ir susidūrimų su mylimu žmogumi. Pavargote nuo kivirčų ir nuoskaudų, todėl esate pasiruošę „nupjauti iš peties“, nors jūsų atveju viskas gali būti pakeista į gerąją pusę. Tereikia suteikti partneriui daugiau laisvės ir šiek tiek pailsėti vienas nuo kito, tada jausmai gali sužibėti naujomis spalvomis.

Jautis

Nesutarimai su mylimu žmogumi galimi savaitės pradžioje, kai Jautis išgyvens energetinio nuovargio ir jėgų praradimo periodą. Stenkitės šiam laikui išeiti į pensiją ir neperkelti emocijų į šeimą. Vieniši šio ženklo atstovai gali atsidurti malonaus žmogaus, su kuriuo užsimegs artimi santykiai, kompanijoje.

Dvyniai


Dvyniams kritiškas bus savaitės vidurys, kai jiems bus sunku tramdyti emocijas. Savo pareiškimais galite įžeisti mylimą žmogų. Jausdami, kad situacija paaštrėja ir veda į konfliktą, pasistenkite to išvengti valios jėga.

Vėžys

Paieškose ar pačioje santykių pradžioje esantys vėžiai turėtų būti labai atsargūs ir atidžiau pažvelgti į savo išrinktąjį. Gali būti, kad šalia tavęs nebus tas žmogus, kuriuo galėtum pasikliauti.

Liūtas


Liūtai šią savaitę turi visišką harmoniją ir tarpusavio supratimą asmeniniuose santykiuose. Būsite dėkingi likimui, kad atsiuntė jums artimą dvasios žmogų. Tačiau reikia išmokti saugoti savo laimę, būti rūpestingesniems ir stengtis nuolaidžiauti mažuose dalykuose.

Mergelė

Mergelės šią savaitę susidurs su rimtais iššūkiais asmeniniuose santykiuose. Galbūt tai bus išdavystė ar koks nemalonus mylimo žmogaus poelgis. Ką tokiu atveju daryti ir ar verta tęsti santykius, pasakys intuicija ir Visatos ženklai.

Svarstyklės


Permainos Svarstyklių asmeniniame gyvenime gali įvykti šios savaitės pabaigoje. Greičiausiai jie bus teigiami, tačiau jų rezultatas priklausys nuo jūsų požiūrio į mylimą žmogų ir nuo jūsų sugebėjimo jį suprasti. Nepriimkite skubotų sprendimų, labai gerai apgalvokite bet kokią situaciją.

Skorpionas

Skorpionai santykiuose su antrąja puse gali kilti konfliktas, kaip sakoma, „nežinia“. Tiesiog nė vienas iš jūsų nenorės pasiduoti ir negalėsite pasiekti kompromiso. Kad neatsidurtumėte ant santykių nutrūkimo slenksčio, pasistenkite susivaldyti ir nerodyti neigiamų emocijų.

Šaulys


Šią savaitę Šaulys turėtų praleisti šalia mylimo žmogaus, rodydamas jam dėmesio ženklus, suteikdamas jam šilumą ir rūpestį. Tai bus jūsų investicija į laimingą bendrą ateitį, kurią žada likimas. Bet tu gali viską sunaikinti vienu neatsargiu žodžiu.

Ožiaragis

Idealus metas naujoms pažintims, susitikimams ir romantiškiems pasimatymams, kuriuos vieniši Ožiaragiai gali išnaudoti savo naudai. Šio ženklo šeimos atstovai taip pat turėtų įnešti šiek tiek pozityvumo į savo gyvenimą, pakviesdami mylimą žmogų į romantišką vakarą ar vakarienę žvakių šviesoje.

Vandenis


Vandeniai šią savaitę turėtų saugotis spontaniškų veiksmų ir šiurkščių pasisakymų apie mylimą žmogų. Net jei jums atrodo, kad tarp jūsų perbėgo juoda katė ir senų santykių nebegalima grąžinti, neskubėkite aštrinti situacijos. Viskas gali pasikeisti į gerąją pusę, kai to visai nesitiki.

Žuvys

Pats laikas Žuvims išmokti paleisti praeitį, kuri trukdo jų asmeniniam gyvenimui. Būkite tikri, kad jūsų laukia laimingiausi metai, kitaip jūs patys nutrauksite prieigą prie jų. Savaitės pabaigoje leiskite sau šiek tiek atsipalaiduoti ir praleisti laiką su mylimu žmogumi. Vienišos Žuvys, patekusios į malonią kompaniją, gali sutikti žmogų, su kuriuo nori užmegzti santykius.


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com