0

Bokso treneris nusprendė atvirai pasikalbėti su auklėtiniu, tačiau jis pradėjo verkti. Po akimirkos vyras sužinojo liūdną tiesą, kuri privertė imtis skubių veiksmų

Share


Detektyvas Jack Mook visą savo gyvenimą skyrė profesinei veiklai ir galbūt dėl to niekada nevedė ir nesusilaukė vaikų. Jack niekada nesiskundė viengungio gyvenimu, o laisvu metu užsiimdavo įvairiomis papildomis veiklomis. Įskaitant ir savanoriavimą bokso klube, priklausančiam jo draugui.

Reklama

Bokso treniruotės padėjo vyrui palaikyti puikią fizinę formą, o didelis žinių bagažas leido vesti treniruotes vaikams, kurie į sporto klubą ateidavo iš pačių įvairiausių šeimų.

Sporto klubo durys visada buvo atviros vaikams iš vargingų ir nepilnaverčių šeimų, todėl vieną dieną Jack susipažino su broliais Josh ir Jessee.

“Vaikai turi džiaugtis vaikyste, o ne galvoti apie išgyvenimą” – sakė vyras.

Reklama

Josh ir Jesse metų metus blaškėsi po įvairias globėjų šeimas, kuriose nesulaukdavo rūpesčio ir meilės. Tačiau broliai pamiršdavo visas savo bėdas, vos tik įžengdavo į sporto salę.

Visgi vieną dieną broliai nepasirodė sporto salėje, o Jack labai sunerimo. Tai buvo labai neįprasta, tačiau vyras tikėjosi juos pamatyti kitą dieną.

Reklama

Broliai nepasirodė ir ateinančias kelias savaites, todėl Jack nusprendė išsiaiškinti, kas nutiko. Vyras pasinaudojo savo ryšiais ir sužinojo daugiau informacijos apie berniukų buvimo vietą ir situaciją. Paaiškėjo, kad broliai buvo įtraukti į globos sistemą po to, kai jų narkomanams tėvams buvo atimtos visos teisės.

Vyras taip pat sužinojo, kad nuo pirmos dienos sistemoje broliai neturėjo normalių namų, kuriuose jie jaustųsi saugūs ir mylimi. Dabartiniai globėjai buvo labai negailestingi berniukams, kuriuos sutikęs ir pakalbinęs Jack pamatė ašaras vieno iš jų akyse.

Būtent tada Jack suprato, kad jo pareiga yra padėti šiems broliams.

Reklama

Didelių pastangų dėka vyras pats gavo teisę į berniukų globą. Tai buvo nepaprastai džiugus etapas brolių gyvenime, nes jie pirmą kartą pajuto, kad kažkam rūpi. Josh pripažino, kad pirma naktis praleista Jack namuose buvo pirmoji, kurią broliai praleido jausdamiesi saugiai.

Reklama

Vyresnėlis Josh pradėjo kur kas labiau tobulėti mokykloje ir sporto salėje. Jack matė, kad berniukas yra labai perspektyvus ir bokse jis gali labai daug pasiekti.

Po metų vyras oficialiai įsivaikino berniukus. Štai taip užkietėjusio darboholiko gerumo dėka, pasikeitė ne tik dviejų berniukų, bet ir paties Jack gyvenimas. Vos per vieną dieną jam teko išmokti būti tėvu dviems paaugliams, tačiau jam sekėsi puikiai.

Jų istorija susilaukė didelio žiniasklaidos dėmesio, kuris pritraukė vyrui nemažai moteriškos lyties gerbėjų. Viena iš jų buvo vieniša trijų vaikų mama Mary, kuri pamačiusi vyrą vietiniame bare nusprendė jį pakalbinti. Žodis po žodžio, pasimatymas po pasimatymo – taip gimė nauja pora, sujungusi į vieną šeimą dar daugiau žmonių.

Po metų draugystės Mary ir Jack susituokė ir taip sukūrė dar didesnę, jau net septynių asmenų šeimą. Niekas negalėjo pagalvoti, kokia bus šios istorijos baigtis, tačiau ir pats Jack tiki, kad viskas įvyko ne veltui.

Išgelbėjęs du berniukus nuo sunkaus gyvenimo globos sistemoje, jis išgelbėjo ir pats save. Dabar Jack yra laimingai vedęs vyras, turintis net penkis vaikus.

Nors anksčiau Jack apie tai negalvodavo, dabar jis pripažįsta, kad viengungio gyvenimo lengvumas niekada neprilygs tam pilnatvės jausmui didelės šeimos apsuptyje.

Reklama
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com