0

2022 m. gruodžio mėnesio horoskopas: ką kiekvienam zodiako ženklui atneš paskutinis metų mėnuo

Share


Kokie išbandymai ištiks visus zodiako ženklus 2022-ųjų gruodį. Kažkas laukia kivirčo su kolegomis, o kažkas išvyks į kelionę.

Iki gruodžio – Šaulio mėnesio – žmonės dažniausiai būna išsekę ir nekantriai laukia Naujųjų metų švenčių. Kai kuriems, žinoma, bus geriau, jei gruodis praskris garso greičiu, tačiau kai kuriems pirmasis žiemos mėnuo kels šiltus prisiminimus. Vieni atneš ilgai lauktus pokyčius į gerąją pusę, kiti – kivirčus su kitais, treti – finansinę gerovę. Astrologė Jelena Egorova specialiai Gyvenimui parengė astrologinę prognozę kiekvienam zodiako ženklui 2022 m. gruodžio mėn.2022 metų gruodžio mėnesio horoskopas Avinui

Avinai 2022-ųjų gruodį turi būti atsargesni su aplinka. Šiuos Ugnies stichijų atstovus jie gali bandyti įtraukti į konfliktą, tačiau nereikėtų pasiduoti provokacijoms. Priešingu atveju Avino planai gali būti pažeisti . Mėnesio pabaigoje po šiuo Zodiako ženklu gimusių žmonių laukia komandiruotė ir pelnas.

Jautis: 2022 metų gruodžio horoskopas

2022-ųjų gruodį Jaučio laukia įdomus darbas, o kai kam jis gali tapti nauju. Šie žemės stichijos atstovai metų pabaigoje tikisi džiugių permainų ir džiugių įvykių. Svarbu: Jautis , nepasiduokite manipuliacijoms ir nesigundykite abejotinais pasiūlymais.


Dvynių 2022 m. gruodžio horoskopas

Gruodžio mėnesį iliuzijos ir pilys ore, kurias dvyniai susikūrė savo galvose , pagaliau sugrius . Gimusieji po šiuo Zodiako ženklu pirmąjį žiemos mėnesį galės aiškiai suprasti, kas vyksta aplinkui. Gyvenime kažkas gali baigtis. Astrologė Jelena Egorova Oro stichijos atstovams pataria nesilaikyti seno, nes prieš akis atsivers netikėtos laimingos galimybės – reikia joms užleisti vietos.

Vėžys: 2022 m. gruodžio mėnesio horoskopas

Vėžiams gruodis atneš daug bendravimo ir naujos informacijos. Yra galimybė užmegzti partnerystę, tačiau, greičiausiai, jiems teks šiek tiek palaukti. Kai kurios poros išgyvens santykių pauzę, o kitos gali net išsiskirti. Toks scenarijus tikėtinas ir santykiuose su kolegomis darbe. Žiemą šiems Vandens stichijos žmonėms geriau pasikliauti tik savimi.


Tiksliausias 2022 metų gruodžio mėnesio horoskopas Liūtui

Liūto 2022 metų gruodį laukia naujo verslo ar projekto. Šiems Ugnies stichijų žmonėms dabar reikia drąsiai imtis kažko neįprasto, nes energija ir jėga yra didžiulė. Žinoma, atvejų bus daug, bet Liūtai susitvarko su viskuo: puikiai susidoroja su įvairiais reikalais! Kai kurių šių Zodiako rato atstovų laukia skrydis lėktuvu, o kažkas pradės įdomias treniruotes.

2022 metų gruodžio horoskopas Mergelei

Mergelės turi būti atsargesnės dėl savo veiksmų ir pažadų, kad vėliau netektų gailėtis. Galimi negalavimai, todėl 2022-ųjų gruodį turėtumėte būti jautresni savo sveikatai. Šie žemės stichijos žmonės metų pabaigoje gali tikėtis stipraus, išmintingo ir energingo vyro pagalbos. Ypač kai kalbama apie naują projektą.


Horoskopas Svarstyklėms 2022 m. gruodžio mėn

Gimusių po Svarstyklių zodiako ženklu gruodį laukia įdomi kelionė ar bendravimas su užsieniečiais. Kai kurie iš šių Oro stichijos atstovų galės sėkmingai baigti mokymus internete. Mėnesio viduryje verta šiek tiek atsipūsti ir pailsėti, kad pasisemtumėte jėgų prieš artėjančius aktyvius renginius. Astrologė Svarstyklėms pataria nesivelti į nesutarimus – jėgą geriau matuoti sportuojant.

2022 m. gruodžio horoskopas Skorpionui

Gruodį šie vandens stichijos atstovai gali tapti apkalbų dalyviais ar taikiniais. Patartina nesudaryti trišalio aljanso. Skorpionas , klauskite patarimo iš išmintingo mentoriaus. Yra tikimybė, kad būsite pakviesti į tradicinę šventę, vestuves, gimtadienį ar krikštynas. Pats metas rinkti savo darbo vaisius, nes mėnesio pabaiga žada būti itin pelninga. Galimas nekilnojamojo turto pirkimas.


2022 metų gruodžio horoskopas Šauliui

Laikas nusileisti ir įgyti jėgų prieš svarbų reikalą. Šauliai nuėjo ilgą ir sunkų kelią ir gruodį gali tikėtis būtinos pagalbos ir paramos. Šių Ugnies stichijos atstovų prašymai bus patenkinti. Svarbiausia nebijoti jų išsakyti, tada jie tikrai jums padės. Šaulio taip pat laukia naujienų, kurios, ko gero, taps lemtingos.

Horoskopas Ožiaragiui 2022 m. gruodžio mėn

Ožiaragiai 2022 m. gruodį stenkitės neprisiimti per daug darbų, pareigų ir reikalų, nes pagalba, kurios tikėjotės, gali ir nesulaukti. Šie Žemės stichijų žmonės svajos apie palaikymą, rūpestį ir dėmesį, tačiau teks pasiraitoti rankoves ir su viskuo susitvarkyti patiems. Neturėtumėte nusiminti: sunkumai užgrūdina.


2022 m. gruodžio mėnesio Vandenio horoskopas

Vandeniai 2022 metų pabaigoje turėtų būti atsargūs finansų sektoriuje. Nesusipratimų gali kilti dėl pinigų, galite nesutikti su susiklosčiusiomis aplinkybėmis. Pats laikas pradėti mokytis, leistis į kelionę ar susipažinti su įdomiais žmonėmis internete. Jeigu šie Oro stichijos žmonės teisingai paskirstys biudžetą, lėšų tikrai užteks viskam!

2022 m. gruodžio horoskopas zodiako ženklui Žuvys

2022-ųjų gruodį Žuvys turi būti drąsios ir drąsiai ginti savo poziciją, požiūrį ir interesus. Atėjo laikas pradėti naują projektą, kuris gali tapti labai pelningas. Tačiau vandens žmonės greičiausiai dirbs slapta arba uždaru (užkulisiniu) režimu.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com