0

Moteris ruošėsi ištekėti už savo mylimo vyro, tačiau likus kelioms minutėms iki ceremonijos ji sužinojo netikėtą dalyką apie jaunikį

Share


Daugelis susituokusių porų patvirtins faktą, kad vestuvių planavimas pareikalauja daugybės laiko ir nervų.


Kai kurie žmonės sako, kad artėjant vestuvių dienai gali išryškėti tam tikros antrosios pusės savybės, kurių anksčiau galbūt net nepastebėjote…
Pavyzdžiui, Maggie Earwood daug sužinojo apie savo būsimą vyrą likus vos kelioms minutėms iki vestuvių ceremonijos. Šventės fotografei pavyko užfiksuoti jautrią akimirką, kuria vėliau žavėjosi visas pasaulis.


Maggie ir jos vyras pamilo vienas kitą dar paauglystėje. Visą laiką sutuoktiniai net neabejojo, kad likusį gyvenimą turi praleisti kartu.


Visgi likus kelioms minutėms iki vestuvių ceremonijos pradžios, jūrų pėstininkas Caleb Earwood nusprendė atlikti tai, ko negalėjo nukelti vėlesniam laikui.


Vyras nusprendė pasimelsti kartu su savo būsima žmona.


“Mes ruošėmės žengti pirmuosius savo bendro gyvenimo žingsnius, tačiau nenorėjau to daryti be Dievo valios“ – vėliau apie savo poelgį pasakojo jaunikis.

“Aš norėjau padėkoti Dievui už gražią ir protingą žmoną, kurią jis man padovanojo“.


Maggie iš karto susigraudino po tokio gražaus mylimojo poelgio.

“Vos tik paėmiau jam už rankos, jaučiau, kad ji beprotiškai dreba. Buvo akivaizdu, kad jis tikrai jaudinasi. Žinoma, tai sujaudino ir mane. Supratau, kad netrukus ištekėsiu už nuostabaus žmogaus“ – pasakoja nuotaka.


Galima tik palinkėti šiai gražiai porai sėkmės ateityje!


WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com