0

Horoskopas 2022-2023 metų žiemai visiems Zodiako ženklams

Share


Kokia bus 2022-2023 metų žiema skirtingiems zodiako ženklams.

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)Avinui žiema bus absoliučiai darbinga. Turėsite kelias laisvas dienas ir pailsėsite. Gruodis bus ypač turiningas, tačiau liks laiko artimiesiems ir draugams. Galbūt Naujųjų metų išvakarėse pas jus ateis artimieji, kurių seniai nematėte.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 21 d.)

Jautis turi būti atsargus – ateina didelės materialinės atliekos. Gali atsirasti netikėtų išlaidų ar neplanuotų pirkinių. Bet kokiu atveju žiema jums žada būti sunki. Stenkitės sutaupyti šiek tiek pinigų per šį laiką.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)


Dvyniams žiemą staiga panorės keisti darbą ar net veiklos sritį. Galite pabandyti – naujas darbas leis atsiverti ir gerai uždirbti. Be to, galėsite pagerinti savo gyvenimo lygį ir sau leisti daugiau.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Vėžiams žiema bus kupina romantiškų nuotykių ir nepamirštamų įvykių. Kalbame apie naujas pažintis, pasimatymus, keliones. Jums tikrai nebus nuobodu.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)


Liūtai verks 2023 metų sausį. Gali kilti problemų asmeninių santykių sferoje. Tai bus kivirčai, konfliktai ir net išsiskyrimas. Teks priimti sunkius, bet būtinus sprendimus, nuo kurių priklausys tolimesnis jūsų gyvenimo komfortas.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Gali būti, kad Mergelės žiemą pakeis gyvenamąją vietą. Be to, galite pakeisti namą, miestą ar net šalį. Pasiruoškite ištvermės išbandymui. Juk reikia priprasti prie naujų gyvenimo sąlygų.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)


Svarstyklės ateinančią žiemą susitiks su žmonėmis iš praeities. Jums bus malonu dalyvauti šiame susitikime. Tačiau šiuo metu jūsų džiaugsmą gali užgožti sveikatos problemos. Stenkitės neatidėlioti vizito pas gydytoją, kad nepablogintumėte situacijos.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Skorpionams žiema bus gera. Tikėtina, kad Naujuosius sutiksite toli nuo namų, ir jums tai tikrai nepatiks. Be to, jūs negalėsite švęsti švenčių su žmonėmis, su kuriais norėtumėte tai padaryti. Būkite atsargūs, tai gali sukelti depresiją.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)


Žiema Šauliams bus naujų pažinčių ir netikėtų likimo vingių metas. Be to, šie posūkiai ir įvykiai bus labai laimingi. Greičiausiai jie bus susiję su jūsų profesine veikla ir karjera. Užsiimkite asmeniniu tobulėjimu.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Ožiaragiai galės atrasti naujų talentų ir įgūdžių. Gali būti, kad pakeisite veiklos sritį. Tai geras laikas sportuoti, keisti darbą ir nutraukti toksiškus santykius. Visi pakeitimai jums bus labai reikalingi, savalaikiai ir naudingi.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)


Vandeniai visą žiemą rizikuoja konfliktuoti su artimaisiais ir draugais. Paprasti kivirčai gali virsti tikru priešiškumu. Gali būti, kad kivirčų tema gali būti politika ar pinigai. Mokėkite laiku sustoti ir tylėti, kad neįžeistumėte kito žmogaus ir neapsunkintumėte ir taip sunkios situacijos.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Žuvims žiema pokyčių nerengia. Asmeniniame ir profesiniame gyvenime viskas sklandžiai ir stabiliai. Tačiau visada norėsis ką nors pakeisti. Jei toks noras toks stiprus, tuomet keisk savo įvaizdį: pasirenk naują šukuoseną, atnaujink garderobą, dirbk su figūra prisijungdama prie sporto salės ar fitneso.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com