0

Lemtinga savaitė: neįtikėtinai pasiseks 5 zodiako ženklų moterim

Share


Lapkričio 14–20 dienomis 5 zodiako ženklų atstovams gali pasisekti neįtikėtinai: jie išsimaus meilėje, išsipildys visi jų norai. Jiems tai bus didelė savaitė. Svarbiausia nebijoti sėkmės, bet ir nepamesti galvos iš laimės.

Jų laukia precedento neturinti sėkmė darbe, asmeniniame gyvenime ir šeimoje. Daug malonių staigmenų jiems buvo paruošęs likimas.Kokių Zodiako ženklų moterims šią savaitę pasisekė?

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Savaitę nuo lapkričio 14 iki 20 dienos Jaučio ženklo moterys turės galimybę užmegzti santykius su artimaisiais. Vienišos ponios gali šiek tiek flirtuoti su priešinga lytimi, jos turi visas galimybes sutikti malonų žmogų, kuris jų gyvenimą užpildys ryškiomis spalvomis.

Darbe Jaučio laukia daug malonių staigmenų. Gali būti, kad jie sulauks pasiūlymo užimti naujas pareigas, kurios įneš į jų gyvenimą daug naujo ir įdomaus.


Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Šio žvaigždyno moterims pasiseks meilėje. Sėkmės piko reikėtų tikėtis lapkričio 16 ir 17 dienomis. Jie turi paimti iš šio gyvenimo kiek įmanoma daugiau.

Nebijokite daryti klaidų, nes vėliau jas galima ištaisyti. Sėkmė ateis tiems, kurie sunkiai dirba, užsibrėžia tikslus ir jų pasiekia.

Ši savaitė suteiks daug šansų ir galimybių tiems, kurie jau seniai planuoja keisti darbo vietą ir veiklos pobūdį. Naujas darbas jiems suteiks daug perspektyvų ir galimybių, todėl neatsisakykite vadovų pasiūlymų.


Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Sėkmės meilės reikaluose lydės ir po Liūto ženklu gimusios moterys. Šią savaitę jų laukia daug naujų ir naudingų pažinčių.

Vienišos moterys galės užmegzti romaną su vyru, kurį pažįsta jau seniai, bet niekuomet nekreipė į jį dėmesio. Šeimos Liūtams santykiuose viskas klostysis sklandžiai.

Visas jų idėjas ir svajones galima paversti realybe. Svarbiausia ne sėdėti vietoje, o veikti. Jiems nereikia skirti daug laiko ir pastangų, kad pasiektų didelių aukštumų.


Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Moterims, gimusioms po šiuo zodiako ženklu, pasiseks profesinėje srityje. Be to, ši savaitė palanki rūpintis savo sveikata. Tie, kurie turi kokių nors lėtinių negalavimų, turėtų pasitikrinti sveikatą ir imtis prevencinių priemonių.

Be to, Mergelės gali užsiimti bet kokiu sportu. Daugeliui ženklo atstovų ši savaitė bus kupina linksmybių, grožio ir kūrybos. Daugelis jų idėjų bus įgyvendintos.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)


Lapkričio 14–20 dienomis Skorpiono ženklo moterys turės galimybę pabūti vienos su savimi ir galvoti apie ateitį. Gali būti, kad išanalizavus jų gyvenimus, požiūriai pasikeis, tačiau pirmiausia reikia pailsėti nuo darbo dienų.

Savaitės pabaigoje jie sužinos gerų naujienų, kurios gali kardinaliai pakeisti jų gyvenimą. Tos ponios, kurios norėjo atlikti remontą savo namuose, gali saugiai pradėti įgyvendinti savo idėjas – joms pavyks viskas, ko tik nori.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com