0

Zodiako ženklai, kurie sutiks savo meilę 2023 metais

Share


Keliems Zodiako rato ženklams laikas iki Naujųjų 2023 metų gali atnešti lemtingų susitikimų ir netikėtų posūkių asmeniniame gyvenime. Astrologai pasakojo, kuriems Zodiako ženklams 2023 metais pasiseks sutikti meilę.

7 zodiako ženklai, kuriems 2023 metais pasiseks meilėjeAvinas

Tikimasi didelės aistros. Jau metų pradžioje šis ženklas galės užmegzti naujus romantiškus santykius, nes sukels nepaprastą susidomėjimą priešinga lytimi, traukiančia meilės energija.

Vasarą Avinas sutiks savo sielos draugą, o rudens pabaigoje pagaliau pats apsispręs, kad šie romantiški santykiai turėtų vesti į vedybas, tad gruodį šis ženklas bus aktyviai užsiėmęs pasiruošimu vestuvėms.

Dvyniai


Jūsų brangiausias meilės noras išsipildys. 2022-ieji šiam ženklui atnešė daug nusivylimų: išdavystė, išdavystė, apgaulė ir sunkus išsiskyrimas su mylimu žmogumi. 2023 metais pagaliau bus galima iš to visiškai išsivaduoti.

Žmonės, kurie nenusipelnė vietos Dvynių gyvenime, išeis, o skausmas, kurį jiems teko išgyventi, išnyks romantikos ir meilės dėka. Vasarą šis ženklas sutiks įdomų žmogų, galbūt jo tikrąją meilę.

Liūtas

Maloni staigmena. 2023-ieji bus vieni laimingiausių meilės prasme. Liūtas galės suvilioti bet ką, jei, žinoma, norės, bet įsimylės taip, kad visos jo mintys sukosi tik apie šį žmogų.


Pažintis su jo gyvenimo meile įvyks neplanuotų atostogų metu. Pasiūlymas pailsėti bus netikėtas ir lemtingas. Šio ženklo atstovai iš pradžių nusivils dėl priverstinės profesinės veiklos pauzės, tačiau po to tikrai nesigailės.

Svarstyklės

Noras išgyventi savo meilės istoriją. Šis ženklas moka suvilioti, kuo tikrai pasinaudos pamatęs savo žmogų. Jis suteiks Svarstyklėms tą romantišką stabilumą ir saugumą, apie kurį jos jau seniai svajojo.

Meilė ateis iš praeities, nes abu buvę partneriai jau išanalizavo savo klaidas ir įžvelgė jausmų galią. Tai bus pats aistringiausias romanas, kuriame emocijos tiesiog siaučia.


Svarstyklės supras, kad joms labai pasisekė, kad praeities santykių gija nenutrūko amžiams. Yra galimybė vestuvėms rugsėjo-spalio mėn.

Skorpionas

Meilė tvyro ore! Visi metai bus kupini aistros, drugelių skrandyje ir jausmų: priešingos lyties atstovai aktyviai atkreipia dėmesį į šį ženklą, tad kvietimams papietauti ar praleisti laiką kartu nebus galo.

Tačiau tikrąją meilę Skorpionas galės sutikti tik rugsėjį. Įvykiai klostysis sparčiai, tad metų pabaigoje šio zodiako žvaigždyno atstovai jau prabils apie vestuves. Ir partneris palaikys šią idėją. Jų santuoka bus sudaryta danguje.


Šaulys

Atviras naujiems potyriams. Šie metai kupini meilės nuotykių, ypač kovo-balandžio mėnesiais. Bet jei Šaulys tam nepasiruošęs, Kupidonas gali sugrįžti vasarą.

Šis ženklas galės apversti ankstesnių nesėkmingų santykių puslapį ir pradėti iš naujo. Jis turi didžiulę galimybę žengti žingsnį į priekį neatsigręždamas.

Svarbiausia parodyti drąsą ir išeiti iš komforto zonos. Pagaliau atsiranda žmogus, kuris pamatys Šaulio vertę ir pasistengs, kad šis ženklas būtų dar laimingesnis.


Žuvys

Viskas aplink nudažyta romantika. Žuvims reikia dažniau lankytis, taip pat dalyvauti įvairiuose socialiniuose renginiuose. Čia galite susitikti su savo sielos draugu. Vasara jiems bus meilės ir romantikos metas.

Tačiau rudenį gali kilti nesusipratimų su antrąja puse. Gruodžio mėnesį viskas grįš į įprastas vėžes. Santykiuose prasidės naujas ratas, ir visos problemos tiesiog išnyks.

Išliks tik abipusis supratimas, meilė ir palaikymas vienas kitam tiek džiaugsmu, tiek bėdų metu.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com