0

Tėvas norėjo, kad dukra pakeistų savo įvaizdį, todėl užrašė ją pas stilistą. Štai kaip pasikeitė paauglė

Share


Daugelis paauglių yra tikri maištininkai. Jie nepripažįsta visuomenės ir net tėvų primestų taisyklių. Savo maištingumą jie demonstruoja pačiu paprasčiausiu būdu – ryškia ir ekstravagantiška išvaizda.


Žinoma, kadaise savo klasėje turėjote nepaprastą merginą, kuri pasipuošė pačiais neįtikėtiniausiais drabužiais, nusidažė plaukus ryškiomis spalvomis ir pasidarė beprotišką makiažą.
Normalu maištauti vidurinėje mokykloje. Tinkami tėvai paprastai šiuo klausimu yra neutralūs. Vaikas užaugs, ir viskas praeis. Tačiau kai kurie tėvai bando pertvarkyti savo jaunus maištininkus ir primesti jiems savo pasaulio viziją.


Mūsų istorijos herojus yra vienas iš pastarųjų. Tėvui visiškai nepatiko, kaip atrodo jo dukra.


Šokiruojanti išvaizda


Jauna dama plaukus nusidažė pelenų baltumo spalva, makiaže naudojo išskirtinai tamsias spalvas: lūpas dažė tamsiai violetine spalva, o akis – juodu akių pieštuku. 

Merginos drabužiai taip pat neblizgėjo pozityvu. Ji mėgo rengtis visiškai juodai ir ant kaklo nešioti masyvias grandinėles. Jos gotikinio įvaizdžio akcentas buvo pradurta nosis.


Tiesą sakant, merginos išvaizdoje nėra nieko baisaus. Vos nusipraususi veidą ir apsivilkusi ką nors linksmesnio ji iškart pavirs žavia paaugle.

Tačiau tėvas taip nemano. Norėdamas pakeisti savo dukrą, jis kartu su ja nuėjo į televizijos laidą „Second Face“, kur stilistai atrenka naujus žmonių įvaizdžius.


Visos problemos kyla iš šeimos

Pati mergina nenorėjo keistis, nes jai ir taip viskas tinka. Tačiau prieštarauti tėvo valiai buvo nelengva, nes tėtis jai pasakė tiesiai šviesiai:


„Jei nepasikeisi, aš tavęs atsisakysiu“. 


Jis nepatenkintas, kad dukra per daug traukia į save dėmesio ir net šokiruoja kitus, ir akivaizdžiai nepasirengęs priimti dukros tokios, kokia ji yra, su visu tuo maištu galvoje.

Stilistai ir laidos žiūrovai taip pat mano, kad mergina nuėjo per toli su savo išvaizda. Galbūt jie teisūs. Tačiau šioje situacijoje liūdna tai, kad tėčiui labiau rūpi, ką pasakys kiti, o ne tai, kaip jaučiasi jo dukra.


Vargu ar mergina taip atrodytų, jei jos gyvenime viskas būtų tobula. Paprastai paaugliai maištauja ir patraukia dėmesį, kai jų sieloje yra nuoskaudos.

Galbūt pats tėtis kaltas dėl to, kad jo dukra pradėjo taip atrodyti? Galbūt jis tiesiog per mažai jai skyrė dėmesio, todėl mergina taip labai nori būti pagaliau pastebėta.

Naujas įvaizdis

Stilistai kibo į darbą. Jiems atrodė, kad mergina atrodo ne kaip paauglė, o kaip siaubo filmo herojė. Tėvo prašymu jie nusprendė į jos įvaizdį grąžinti kažką paaugliško ir spontaniško. Ir jiems pavyko.

Kai mergina išėjo iš rūbinės, ją pamatęs tėvas buvo nepaprastai laimingas. Galiausiai jo dukra pradėjo atrodyti kaip visos normalios paauglės! Jis ją apkabino ir prašė, kad visada tokia ir liktų.


O ką apie savo įvaizdį mano pati mergina?

Ji nuoširdžiai prisipažino, kad jai visiškai nepatinka taip atrodyti. Stilistai jai nudažė plaukus šviesiai, nudažė rožinius šešėlius, nuplovė nuo veido visus juodus dažus ir aprengė mergaitiškais rožiniais drabužiais.

Visame tame mergina visiškai nesijaučia savimi. Nors šis įvaizdis jai tikrai tinka, nes dabar ji tokia miela ir patraukli.

Ko gero, vis tiek nereikia drausti paaugliams atrodyti taip, kaip jie nori. Juk jie išgyvena svarbų savęs pažinimo etapą savo gyvenime.

Anksčiau ar vėliau beveik visi mokyklos keistuoliai virsta įprastais suaugusiais. Taigi pereinamuoju laikotarpiu nerimauti nėra ko.

Prisipažinkite, ar ir jūs mokykloje eksperimentavote su išvaizda?

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com