0

Sėkmės savaitė: kuriuos Zodiako ženklus pradžiugins laikotarpis nuo 2022 m. lapkričio 14 d. iki lapkričio 20 d.

Share


Artėjanti savaitė nuo 2022 metų lapkričio 14 iki 20 dienos bus sėkminga trims zodiako ženklams. Žmonėms, gimusiems po Vėžio, Skorpiono ir Žuvų žvaigždynais, gali pasisekti vienu metu keliose gyvenimo srityse. Tačiau tam jiems reikės pasistengti, kad nepraleistų lemtingos progos.

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)Vėžiams gali pasisekti finansų ir verslo plėtros srityse. Svarbiausia šią savaitę – pasitikėti savo intuicija ir neklausyti aplinkinių patarimų.

Dabar kaip niekad bet koks patarimas gali būti žalingas, kolektyviniai sprendimai gali būti klaidingi, o draugų pagalba lems nenuspėjamus rezultatus.

Jei įmanoma, geriau visiškai atsisakyti bet kokių dalykinių susitikimų, susitikimų ir einamųjų reikalų aptarimo, ypač pirmoje savaitės pusėje. Kad neišgąsdintumėte sėkmės, neturėtumėte su niekuo dalytis savo planais.

Savaitė ypač palanki tiems, kuriems tenka spręsti teisinius klausimus, įsigyti nekilnojamojo turto ar įforminti palikimą.


Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Skorpionui pasiseks meilės ir santykių sferoje. Ilgą laiką šeimynines problemas kaupę šio ženklo atstovai pagaliau galės su jomis saugiai susitvarkyti. Tokiu atveju neapsieis be finansinės sėkmės, kuri padės jas išspręsti.

Santykių krizės ištiktos poros sugebės rasti kompromisą, o gal net ir „antrą vėją“ meilėje.

Vienišiems Skorpionams pasiseks sutikti simpatišką žmogų, su kuriuo pradės vystytis rimti santykiai. O kažkam gali būti laikas keisti šeimyninę padėtį, o ši savaitė bus itin palanki santuokai ir laimingo šeimyninio gyvenimo pradžiai.


Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Žuvys šią savaitę galės lengviau atsikvėpti dėl to, kad ilgas stebuklo laukimo laikotarpis jų gyvenime pagaliau baigėsi. Likimas gali padovanoti jums dovaną visiškai skirtingose ​​gyvenimo srityse.

Galbūt jau seniai laukėte susitikimo su mylimu žmogumi, kuris yra toli nuo jūsų, arba tikitės išgydyti sunkią ligą. Gali būti, kad taip baigsis koks nors ilgas teisinis procesas jūsų naudai arba darbo pasiūlymas, apie kurį seniai svajojote.

Kad jaustumėtės visiškai laimingi, priimkite šią dovaną su dėkingumu ir nesigailėkite, kad teko jos laukti ilgai.
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com