0

Astrologai papasakojo, ko tikėtis zodiako ženklam 2023 metais ir pagal gimimo metus

Share


Naujųjų 2023 metų simbolis – Vandens triušis. Jis pranašauja pokyčius. Kiekvieno žmogaus gyvenimas pasikeis, todėl ateinančiais metais nereikėtų tikėtis ramybės ir ramybės. Pasak astrologų, 2023-ieji sugriaus nusistovėjusius stereotipus ir kardinaliai pakeis pagrindus. Todėl reikia pasiruošti staigiems likimo posūkiams.

Horoskopas 2023 metams pagal zodiako ženklusAvinas (kovo 21 d. – balandžio 20 d.)

Neramiam Avinui 2023-ieji atneš daug netikėtų staigmenų, ypač pirmoje metų pusėje ir pačioje metų pabaigoje. Jūsų lauks pokyčiai įvairiose srityse. Bet nebijok jų.

Atkaklumas ir sunkus darbas padės įsilieti į darbų srautą ir pasiekti gerų rezultatų. Klausykite savo intuicijos ir gyvenimo patirties – tai padės pasirinkti teisingą kryptį.

Finansinėje srityje žvaigždės jums palankios. Antroji metų pusė nebus tokia intensyvi. Poilsis suteiks jėgų ir optimizmo likusiems šešiems mėnesiams. Palankios kelionės į užsienį rudenį.


Meilės reikaluose tikėtini ilgalaikiai romanai. Jei jau yra santykiai, tai yra vaiko gimdymo kintamumas.

Taip pat 2023 metų antrąjį pusmetį galimi grandioziniai pokyčiai nekilnojamojo turto sektoriuje, yra kraustymosi galimybė. Ir čia jau Avinas neturėtų rodyti savo užsispyrimo ir pasitikėjimo savimi. Būkite malonūs aplinkiniams.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 21 d.)

2023-ieji didelių sukrėtimų Jaučiui neatneš. Pirmąjį pusmetį į kai kuriuos dalykus teks pažvelgti kitu kampu, antraip neišvengsite nusivylimo. Tai ypač pasakytina apie santykius su aplinkiniais žmonėmis. Galbūt kūdikio gimimas.


Žvaigždės pataria Jaučiui visame kame nesiekti pelno, nesistengti pakreipti situacijos sau palankia linkme. Kartais galite nusileisti sau artimam žmogui ir paaukoti savo principus.

Pirmąjį pusmetį nepirkite brangių pirkinių. Palanku taupyti, keisti darbą. Antroje metų pusėje pinigų geriau neskolinti, antraip gresia su jais atsisveikinti.

Antroje metų pusėje galimas papildomos sferos aktyvavimas. Artėjant žiemai sėkmingai seksis sandoriai ir dokumentų pasirašymas.

Meilės sferoje drastiškų pokyčių nenumatoma. Naujos pažintys gali virsti gera draugyste. Šeimos Jaučiui svarbu nepasiduoti pagundoms. Antroji metų pusė puiki poilsiui ir atsigavimui.


Dvyniai (gegužės 21 d.–birželio 21 d.)

Žvaigždės bus ypač palankios Dvyniams. Pirmąjį pusmetį darbštūs Dvyniai turėtų šiek tiek pasitempti ir rezultato netruks. Kaupkite lėšas ir antroje metų pusėje galėsite jas pelningai investuoti, arba sėkmingai apsipirkti. Apdovanokite save už sunkų darbą ir eikite atostogauti, bet geriau tai padaryti liepos viduryje arba rugpjūtį.
Kalbant apie asmeninius santykius, dvyniams sekasi mažiausiai. Apskritai, Triušio metai jums nežada jokių svarbių įvykių šioje srityje. Tai ypač pasakytina apie vienišus dvynius.

Pirmą metų pusmetį skirkite karjerai ir finansams, o antrąjį galite užmegzti neilgalaikius santykius. Sveikatos srityje dvyniai turi skirti ypatingą dėmesį kasdienei savęs priežiūrai ir mylėti save. Pavojingi dideli kroviniai ir ekstremalūs. Lengvas, bet reguliarus fizinis. reikalingos apkrovos.

Vėžys (birželio 21 d.–liepos 22 d.)


2023-ieji tam tikru būdu bus lūžio taškas Vėžiams. Žvaigždės Vėžiams primygtinai rekomenduoja susikaupti, nepasiduoti iliuzijoms ir įsitraukti į darbus. 2022-ieji jums nebuvo lengvi.

2023 metais atsivėrimas naujiems dalykams, nebijojimas naujo darbo, požiūrio į dalykus persvarstymas yra tai, kas padės pasiekti tai, ko trokšti, ir pasiekti gerų rezultatų.

Darbo srityje palanku mokytis, o jų pomėgis gali atnešti geras pajamas kūrybiniams vėžiams. Sveikatos srityje galimi sutrikimai ir paūmėjimai pavasarį ir rudenį. Stebėkite savo mitybą. Ekstremalumas ir eksperimentai su išvaizda, pavyzdžiui, tatuiruotės, tatuiruotės nepateisins lūkesčių.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)


Liūtas 2023 metais gali parodyti savo karališką prigimtį kaip niekad anksčiau. Triušis Liūtams suteiks daug galimybių profesiniam augimui ir, atitinkamai, pajamų augimui.

Žvaigždės pataria Liūtams nekalbėti apie savo planus ir eiti į savo tikslus vieniems, neprisitraukiant asistentų, bet tuo pačiu ir aktyviai deklaruojant save. Tačiau nekelkite sau per daug tikslų, pasirinkite porą pasiekiamų tikslų, ir rezultatas jus džiugins.

Ypač sėkmingas antrasis 2023 m. Susitikimas su sielos draugu / santuoka / gimdymas / nekilnojamojo turto įsigijimas / kraustymasis.

Finansų sektoriuje turėtumėte taupyti pinigus ir atidžiai apsvarstyti pirkinius. Tačiau apskritai jūsų pajamos bus gero lygio. Asmeniniame fronte planetos liūtai sako, kad reikia nuraminti savo karštą prigimtį. 2023 metais Lvovas gali susidurti su šeimos santykių krize. gebėjimas išklausyti partnerį ir eiti į kompromisus išlygins konfliktus ir nesukels nesantaikos.

Sveikatos srityje ypač būtina stebėti mitybą ir galvoti apie mitybos įpročius. Įvaizdžio pasikeitimas bus labai palankus.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

2023-ieji Mergelėms bus darbingi ir įsimintini metai. Pirmąjį metų pusmetį geriau skirkite šeimos reikalams ir santykiams su savo sielos draugu. Vienišos Mergelės sulauks padidinto dėmesio. Pasimatymai gali sukelti ilgalaikius santykius, na, arba ryškų romaną. Kilus kivirčams, neskubėkite nutraukti ryšio kartą ir visiems laikams. Stenkitės užmegzti santykius.

O antroje metų pusėje galite saugiai įgyvendinti darbinius projektus ir net atidaryti savo verslą. Mergelėms, nusprendusioms pakeisti darbo vietą ar būstą, persikraustymas į kitą miestą ar net šalį bus sėkmingas.

Sveikatos srityje Mergelės emocinė būsena gali supurtyti. Norėdami susidoroti su depresine būsena, susisiekite su giminaičiais arba, geriau, į specialistus. Taip pat įvaizdžio pasikeitimas padės pralinksminti ir susilieti su depresija.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Triušio metais bus dosniai apdovanotos darbščios ir veiklios Svarstyklės, nebijančios rizikuoti ir perimti atsakomybės į savo rankas. Bet jūs turite pradėti veikti nedelsiant ir nekaupti atvejų, kitaip problemos kris kaip sniegas ant galvos.

Jei norite pakeisti darbą, geriausia tai padaryti ne anksčiau kaip pavasarį. Finansų sektoriuje ypatingų problemų nekils. Tačiau Svarstyklėms reikia išmokti planuoti savo išlaidas.

2023 m. pirmąjį pusmetį galimas susitikimas su sielos draugu / santuoka / gimdymas / nekilnojamojo turto įsigijimas / persikėlimas.

Spontaniški pirkiniai nesuteiks džiaugsmo ir pasitenkinimo ir tik sumažins jūsų kapitalą. Gebėjimas sverti ir gerai apgalvoti padės verslo reikaluose ir padidins santaupas. Svarstyklėms žvaigždėms patariama kuo daugiau pasivaikščioti gryname ore, užsiimti joga. Kyla pavojus susirgti infekcinėmis ligomis, todėl pirmus metus būtina stiprinti imuninę sistemą.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Triušis tikrai palaiko skorpionus 2023 m. Ilgai ir užsispyrusiai savo tikslų link žengusiems šio ženklo atstovams pagaliau pavyks juos pasiekti. Tačiau žvaigždės sako, kad Skorpionams reikia ir toliau sunkiai dirbti.

Kai pasiektas rezultatas jau yra horizonte. 2023-ieji bus permainingi metai. Vidurio skorpionams nebus. Jų laukia du kraštutinumai, viskas priklauso nuo to, ką įgyvendinote 2022 m. Saugokitės nuotykių ir nepažįstamų žmonių pasiūlymų.

Meilės sferoje jūsų laukia padidėjęs gerbėjų dėmesys ir nepamirštami romanai, kurie, jei nenuves į ilgus santykius, paliks malonius prisiminimus.

Skorpionams pravers neįprasti išvaizdos pokyčiai, pavyzdžiui, neįprastas kirpimas. Ryškus vaizdas pabrėš jūsų prigimtį, suteiks pasitikėjimo ir magnetiškumo.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

2023-ieji Šauliams atneš daug įdomių pažinčių. Kadangi Šauliai iš prigimties yra draugiški ir optimistiški, kyla rizika pakliūti į nesąžiningas schemas. Žvaigždėms patariama atidžiai tikrinti nepažįstamų žmonių informaciją.

Galimas 2023 m. susitikimas su sielos draugu / santuoka / gimdymas / nekilnojamojo turto įsigijimas / kraustymasis.

Darbo srityje, norint plėsti akiratį ir kelti kvalifikaciją, teks daug laiko skirti mokymams. Tačiau tai greitai duos vaisių ir visiškai nesigailėsite dėl išleistų išteklių.

Meilės fronte reikalai nėra stabilūs. Noras viską ir visus kontroliuoti gali sukelti nesantaiką santykiuose, ypač antroje metų pusėje.

Sveikatos srityje atkreipkite dėmesį į skydliaukės tyrimą. Reguliarus patikrinimas pas gydytoją padės išvengti rimtų problemų.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Žvaigždės pataria Ožiaragiams pirmąjį 2023 metų pusmetį skirti santykiams šeimoje, namų tobulinimui. Metų pradžioje finansų sektoriuje pelno didėjimo nesitikima. Gali tekti pakeisti profesiją arba pereiti į kitą darbą.

Apskritai metai jo karjeroje pakilimų nežada. Bet bus gerai padėti pamatus ateičiai. Pavyzdžiui, išmokite naujos profesijos arba patobulinkite savo įgūdžius. Ožiaragio darboholizmas neturi ribų.

Kas gali turėti įtakos jūsų sveikatai? Nepamirškite apie poilsį. Kelionės palankios sausio ir liepos-rugpjūčio mėnesiais.

Santykių sferoje nėra stabilumo. Galimi susitikimai su antrąja puse / santuoka / vaikų gimdymas / nekilnojamojo turto įsigijimas / kraustymasis. Naujos pažintys nežada ilgalaikių santykių.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

2023-ieji atneš sėkmingo Vandenio karjeros augimą ir atvers naujų pinigų srautų. Šio ženklo atstovų energijos užteks visiems sumanytiems projektams. Tačiau nepurkškite, sustokite ties perspektyviausiu.

Antroje metų pusėje galite planuoti dideles išlaidas, jos bus labai sėkmingos ir pasiteisinusios.
Jūs netgi galite pasilepinti brangiu niekučiu. Metų pradžioje reikėtų akcentuoti naujus darbo projektus. Fortūna yra jūsų pusėje. Suplanuokite atostogas vasaros pabaigoje.

Meilės sferoje tikėtini ryškūs romanai, ilgalaikiai santykiai. Sveikatos srityje atkreipkite dėmesį į mitybą. Svarbu nepersivalgyti, pavasarį galimas virškinamojo trakto paūmėjimas.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 19 d.)

2023-ieji šio vandens ženklo atstovams bus progresyvūs karjeros prasme ir atneš daug įdomių pažinčių. Žuvims svarbu įveikti savo neryžtingumą ir parodyti savo profesines savybes.

Ne visi gali išeiti iš komforto zonos, tačiau sėkmė yra drąsių ir ryžtingų Žuvų pusėje. Naujus projektus ypač palanku pradėti žiemos pabaigoje ir iki pavasario vidurio.

Finansine prasme svarbu aiškiai planuoti savo išlaidas. Pirmąjį pusmetį teks šiek tiek sumažinti išlaidas. Tokios santaupos gali pastūmėti Žuvis į papildomų pajamų idėją.

Meilės fronte viskas yra daug geriau, nei jūs manote.

Sveikatos srityje turėtumėte atkreipti dėmesį į fizinį aktyvumą sporto salėje ir reguliariai lankytis pas kosmetologą.

Bendras horoskopas pagal gimimo metus

Ateinantys 2023 metai bus globojami Juodojo vandens triušio. Pagal kinų kalendorių, jis prasidės tik sausio 22 d. ir tęsis tol, kol Drakonas pakeis savo pirmtaką pareigose kitų metų vasario 9 d. Horoskopas 2023 metams pagal zodiako ženklus ir gimimo metus – tai mūsų medžiagos tema. Žvelgiant į priekį, tarkime, tiems, kuriems pavyks susidraugauti su Triušiu ir pateisinti jo lūkesčius, jis suteiks ramybės, ramybės, stabilumo ir klestėjimo. Metai iš esmės bus palankūs, prisidės prie taikių santykių užmezgimo ir šeimos gerovės.WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com